Okres od 7 lipca do 7 sierpnia miesiąc Ziemskiej Kozy

Jest to czas powolnego rozwoju. Jeśli ktoś chce szybkości, będzie rozczarowany, ponieważ sprawy będą się toczyły spokojnie. Jeśli chcesz coś zrobić, powinieneś wejść we własny rytm. Nie zwracaj uwagi na innych, tylko rób to, co chcesz, więc najlepiej jest znaleźć własny rytm dnia. Wszystko będzie przychodzić stopniowo, bez pośpiechu. Koza pokaże, czego może nam brakować, aby osiągnąć cel. Niektórym wskaże brak wiedzy, a innym problemy z wyznaczaniem celów. Koza jest ekspertem i ujawnia nasze słabości, niesie również energię konfliktów i sytuacji, które nie zostały rozwiązane w przeszłości. Walka i rywalizacja są nieuniknione, więc twórzmy nowe projekty, zagłębiajmy się w naukę i dokończmy to, co niezakończone.
Koza jest utalentowana, więc przyniesie inspirację, napływ nowych pomysłów i radość. I w ten sposób do nas będzie należała decyzja, którą ścieżką powinniśmy podążać i unikać presji. Koza uwielbia flirt, energię związków, ale mimo to szanuje i ceni wierność. Pozostańmy wierni swoim celom, aspiracjom i ciężko pracujmy. To Ziemska Koza, która docenia stabilność, ale także lubi odpoczywać. Wykonujmy małe kroki w kierunku swoich celów. Koza proponuje tworzyć a nie niszczyć, więc nie bójmy się tworzyć siebie, swojego wizerunku, swojej drogi do marzeń.

Szczur
Może odczuwać brak energii, trudno mu będzie podejmować ważne decyzje. Chociaż w tym miesiącu, dokonując wielu zmian w sobie i swojej pracy, może objąć stanowisko lidera. We współpracy z innymi może stworzyć interesujący projekt. Ważnym słowem dla Szczura powinna być przyjaźń – dobrzy przyjaciele przyjdą mu z pomocą lub on sam może komuś pomóc i nawiązać przyjaźnie. Z przyjaznych rozmówi może wyrosnąć interesujący projekt. Szczur w tym miesiącu będzie bardzo wrażliwy na energie, więc nie powinien podejmować ryzyka ani wdawać się w konflikty.

Bawół
Nadszedł czas, aby odciąć się od przeszłości, przekształcić teraźniejszość, zająć się wyborem tego, co przydatne i potrzebne. Zastanów się Bawole, komu za bardzo ufałeś i przez kogo masz problemy. Rozejrzyj się wokół siebie, może jest ktoś, kto ci pomógł a ty go nie zauważyłeś? To czas na przegląd przeszłości, czyli zastanowienie się nad tym, kogo kochałeś, z kim się przyjaźniłeś… Być może powinieneś wyciągnąć wnioski i iść dalej. Ten miesiąc może pokazać ci twój Cień. Im szybciej zrozumiesz swoje słabości, tym szybciej je pokonasz.

Tygrys
Będziesz miał szczęście, jeśli zrobisz coś dla siebie, np. pójdziesz do szkoły, spotkasz ciekawych ludzi, stworzysz własny produkt. Naucz się mówić „nie” ludziom, którzy zabierają ci zbyt dużo czasu i energii. Warto też ustalić pewne granice z własnymi emocjami. Ten czas pomoże ci zrozumieć, co cię powstrzymuje – co powstrzymuje cię przed wejściem na wyższy poziom. Naucz się być ze sobą szczery.

Królik/Kot
Na początku wyda ci się, że miesiąc nie zaczyna się dobrze, że energie słabną i trzeba radzić sobie z wieloma sprawami naraz. Mimo to twój świat będzie się zmieniał i nastąpi ważne połączenie z twoim wewnętrznym światem, na przykład pomysł lub plan. Możesz rozdawać karty, zmienić zdanie i podjąć decyzję, która może nabrać coraz większego rozpędu. Ktoś wykona wobec ciebie bardzo ważny gest, może ci w czymś pomóc lub odejdzie z twojego życia, a ty poczujesz się lepiej (np. przedłużający się konflikt).

Smok
Ten miesiąc przyniesie ci coś nowego i ekscytującego. Ważne jest, abyś dzielił się uczuciami i tym, co widzisz. Dziel się radością z podróży. Możesz doświadczyć wielu nowych i ekscytujących rzeczy, nastąpią zmiany, których się nie spodziewałeś. Miesiąc przyniesie wiele spontaniczności i aktywności. Presja będzie również pochodzić od przyjaciół lub okoliczności, ale poradzisz sobie z nią. Jakaś ważna myśl lub pomysł podniesie cię na duchu. Jeśli masz cel, daj z siebie wszystko, aby go osiągnąć

Wąż
Być może będziesz odgrywać większą rolę w czyimś życiu, więc zastanów się, dla kogo stajesz się ważny. Poczujesz się bardzo potrzebny. W tym miesiącu może spaść na ciebie duża odpowiedzialność, ale poczujesz przypływ energii i otworzą się przed tobą nowe możliwości. Niektóre sytuacje mogą nie być wygodne, niektóre relacje mogą utrudniać twój rozwój, ale poradzisz sobie z presją. Możesz pokierować swoimi bliskimi, zorganizować coś dla nich, spędzić z nimi czas.

Koń
Jeśli jesteś na drodze do zarabiania pieniędzy, kwestia pieniędzy może stać się bardzo dotkliwa. Popracuj nad relacjami z pieniędzmi, bo będziesz zarabiać, ale będziesz też wydawać. W przypadku rozpoczęcia działalności gospodarczej,  niewidzialne siły będą cię wspierać w wysiłkach. Jeśli pojawi się przed tobą dobra praca, warto od razu zrobić krok naprzód. We wszystkich innych sprawach powinieneś być bardziej cierpliwy, ostrożny i szczegółowo przestudiować każdy proces, który oferuje ci życie.

Koza/Owca
Jesteś w miesiącu miłości, karmicznych relacji, nowej motywacji i znalezienia bratniej duszy. Możesz być wspierany przez kogoś, ktoś udzieli ci dużej pomocy w konkretnej sprawie. Jeśli chcesz zbudować karierę, musisz zacząć już teraz. Ważnym słowem jest przyjaźń. Wsparcie innej osoby może być bardzo cenne i może dodać ci odwagi, a nawet sukcesu finansowego. Nie pielęgnuj wątpliwości, bądź przygotowany na poważne ruchy w obszarach życia, które są dla ciebie ważne.

Małpa
Zmieni się coś w twoim życiu osobistym, ktoś zwróci na ciebie uwagę. Możesz zacząć myśleć o nowej relacji. Będzie ci brakować czegoś w tej osobie, która jest ci teraz bliska. Naucz się podejmować decyzje dotyczące twoich potrzeb. Aby cieszyć się wspólnym życiem, będziesz musiała prowadzić dialog ze swoją bratnią duszą, aby odświeżyć związek. Powinnaś także zwrócić uwagę na swoje zdrowie, ponieważ mogą odezwać się choroby z przeszłości. Najważniejszą sprawą w tym miesiącu jest zachowanie we wszystkim równowagi. Przygotuj się też na przebłyski intuicji.

Kogut
Musisz podjąć stanowcze decyzje, bo kompromisy nie sprawdzą się. Spróbuj zmienić coś w swoim życiu, spójrz na życie inaczej, zmień swoje schematy. Powinieneś postawić na współpracę, przyciągnąć więcej różnych osób do swojego przedsiębiorstwa, a wtedy twój biznes będzie pełen sukcesów. Ostrożnie wybieraj kierunek, bo przyszłość będzie zależeć od wybranego celu.

Pies
Będziesz mieć dużo energii. Twoje umiejętności i wiedza mogą wzrosnąć, ale konkurencja również. Nie siedź bezczynnie, jeśli chcesz wygrać. Od tego miesiąca możesz zacząć przygotowywać się do zmian. Twój los już kładzie podwaliny pod tę zmianę. Nie pozostawaj w punkcie, w którym jesteś teraz, przygotuj grunt pod zmiany. Bądź wytrwały, pokaż swoją siłę i urok, i spróbuj spojrzeć na świat realnie.

Świnia
Jeśli masz cel lub sprawę, walcz o nią i cały czas ją ulepszaj. Złap swoje szczęście, ponieważ przeniesie cię ono na wyższy poziom relacji lub zarabiania. Jeśli chcesz rozwinąć nowy pomysł, nadszedł na to odpowiedni czas. Zastanów się, w jaki sposób zmienić swoje życie, znaleźć się we właściwym czasie i znaleźć odpowiednich ludzi do współpracy. Wiara w swój sukces sprawi, że będziesz silniejsza. Powinnaś również zwrócić uwagę na swoje relacje z dziećmi, ponieważ dzieci będą wymagały więcej uwagi. Będziesz rozwiązywała ich problemy.

Zapraszamy do naszego sklepu – znajdziesz w nim kursy na bazie metafizyki chińskiej!

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 3 lipca 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 4 lipca 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.