10, 13, 15

Kiedy na Słońcu pojawiają się zakłócenia, pole magnetyczne staje się niestabilne, wtedy niekoniecznie będziemy mieli problemy związane ze zdrowiem ciała, ale możemy mieć problemy z nastrojem, stanem umysłu i podnieceniami różnej natury. Czasami burza magnetyczna może tak bardzo wpłynąć na naszą psychikę, że sami możemy zwątpić w swoje właściwe podejście do życia. Na przykład, w tym okresie możemy nastawiać się na najgorsze – będziemy myśleć, że wszystko skończy się źle, i nieważne co zrobimy, nic dobrego nie wyniknie z naszego życia. Wielu ludzi staje się pesymistami podczas burz magnetycznych, więc jeśli nastrój spada, to zamiast koncentrować się na lękach, skoncentrujcie się na sukcesach z przeszłości, a to pomoże Wam energetycznie nie załamać się i pozostać w granicach Waszych zasobów, a dzień nie będzie trudny.
Podczas burz magnetycznych możemy stać się bardzo zafiksowani na drobiazgach, skupiać się na rzeczach, które wcześniej w ogóle nam nie przeszkadzały – mogą tak mocno przykuć naszą uwagę, że będziemy je w kółko rozpatrywać. Najciekawsze jest to, że skoncentrujemy się na tych drobiazgach, które w ogóle nie zasługują na uwagę. To pozbawi nas szczęścia, więc należy urozmaicić te dni swoją twórczą pracą, aby przenieść swoją uwagę na te działania, które powodują poczucie radości. Nie rozwodźmy się zbytnio nad przeszłością, nad swoimi błędami, a pomyślmy o tym, jak naprawić sytuację i uniknąć wszystkiego, co złe. Nie należy w takich momentach porównywać się z kimś, bo to tylko pogłębia poczucie porażki i bardziej nakręca negatywne. Zazdrość czyni ludzi nieszczęśliwymi, nauczmy się doceniać to, co mamy. W tych dniach nie powinniśmy gorliwie szukać wad w sobie, wraz z pewnością siebie, ponieważ energia życiowa spadnie.
Burze magnetyczne wyrywają nas ze stanu komfortu i możemy nie czuć się dobrze w tych dniach. Starajmy się nie być zbyt aktywnymi, pracujmy nad sobą, zamieńmy burze magnetyczne w okazję do pracy nad sobą. Zróbmy coś innego, ponieważ zmiana będzie bardzo korzystna, a nawet uzdrawiająca.

BURZE MAGNETYCZNE W CZERWCU

10 czerwca – średnia burza, która potrwa tylko jeden dzień, ale osoby z przewlekłymi problemami zdrowotnymi mogą ją odczuć.

13 czerwca – kontynuacja tej pierwszej fali zaburzeń magnetycznych, która wejdzie na początku czerwca. W tym dniu może ona nasilić swoje działanie. Niektóre osoby mogą odczuwać ból głowy, podniecenie, niepokój.

15 czerwca – dość silna burza magnetyczna, która może przynieść ze sobą różnego rodzaju niedomagania. Ponadto wszyscy znajdziemy się w korytarzu Zaćmień i będziemy musieli doświadczyć trudnych warunków.

W dniach, w których aktywność słoneczna przekroczy swoje granice, możemy doświadczyć problemów psychicznych i duchowych, a także problemów z ciałem, bólów stawów, bezsenności, nerwowości. Postarajmy się przestawić swoją uwagę na coś konstruktywnego, jedzmy normalnie, odpoczywajmy normalnie, starajmy się zminimalizować trudności tych dni.

 

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 25 maja 2021
Następny artykułMądrości Ludowe i Przesądy na czerwiec 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.