26 maja Księżyc po raz pierwszy przejdzie przez swój Cień, a stanie się to w znaku Strzelca. W tym okresie wszyscy będziemy przechodzić różnego rodzaju zmiany.

Możesz stworzyć własną mapę zmian dzięki Analizie Zaćmienia.

Dowiesz się, co Ci to Zaćmienie przyniesie osobiście. Zaćmienie, które nadchodzi 26 maja, obali nasze duchowe wartości, ponieważ będzie w Strzelcu. Oznacza to, że będziemy potrzebowali dodatkowej wiedzy, aby poznać siebie dogłębnie. Zaćmienie wzywa nas do zrozumienia głębi naszej Duszy, odczuć naszego Ciała i do pracy z naszymi wewnętrznymi kanałami informacyjnymi, do wypełnienia ich wysokiej jakości informacjami.
Strzelec pomoże nam wszystkim odnaleźć wewnętrzne, duchowe pasożyty, które nie pozwalają nam się rozwijać i iść do przodu. W ten sam sposób będziemy mogli zapukać do drzwi świata zewnętrznego, przechodząc poprzez świat wewnętrzny. Zaćmienie Księżyca jest ważnym punktem, w którym możemy skupić się na naszych wewnętrznych programach lub wzorcach rozwoju, i to w każdym obszarze. Zaćmienie może przyjść jako gniew Boży, i u niektórych ludzi może przejawiać się natychmiast. Niektórzy przez jakiś czas będą niszczyć swoje życie, schematy, punkty hamowania.
Strzelec będzie manifestował swój Cień bardzo aktywnie, a Cień Strzelca to płonący i przekształcający się gniew. Wszyscy będziemy stawiani przed sytuacjami, które mogą nie być zbyt pewne, nie do końca jasne. Będziemy długo czekać na zakończenie niektórych okoliczności. Druga rzecz, przed którą postawi nas Przeznaczenie, to ryzyko! Będziemy musieli podjąć decyzję, może zbyt trudną i ryzykowną, ale to właśnie ta decyzja pozwoli nam działać wokół takich okoliczności, przeniesie nas na wyższy poziom. Strzelec nie toleruje stagnacji i zastoju, więc jeśli nie rozwijasz się, a stoisz w jednym miejscu, to ten wir energii, który tworzy się w czasie Zaćmienia, po prostu się rozwieje. Również Strzelec przypomina, że w życiu ważne są wartości egzystencjalne, więc jeśli nie uda Ci się ich rozwinąć, w duszy powstaną pustki, które trudno będzie uzdrowić.

Strzelec uruchomi program Bohatera, czyli jeśli nie jesteś gotowy, aby wyjść ze swojej skorupy, to nie możesz odpowiedzieć na wezwanie duszy. Czas zagęści i skomplikuje Twój program i pozostaniesz w tym samym miejscu. A potem z zazdrością będziesz obserwował to, jak inni rozwijają się.

Co powinieneś zmienić, jeśli Twój Księżycowy i Słoneczny znak zodiaku to:

BARAN – zdecydowanie przekształć wszystko co masz, zmień upodobania, przyzwyczajenia, wizerunek. Idź na terapię, która pomoże Ci zobaczyć wiele sytuacji z innej perspektywy i przekształcić lęki. Wyznacz sobie nowe plany, które podkreślą Twoją osobowość.

BYK – wiele wyzwań już za Tobą, teraz włącz odwagę i głośno upomnij się o swoje umiejętności. Skup całą swoją aktywność na pracy, hobby lub pasjach. Jeśli chcesz zmienić pracę, to pół roku możesz czegoś szukać- czegoś odpowiedniego. Pomyśl o swoim hobby, które również można spieniężyć.

BLIŹNIĘTA – będziesz musiał skorzystać z rodowych kanałów i zasobów, ponieważ będziesz potrzebował wsparcia swoich bliskich. Staraj się powściągać emocje, nie wylewaj ich w przestrzeń, bo zniszczysz coś ważnego dla siebie. Jeśli ktoś chce wejść głębiej w siebie, zapraszam na indywidualną analizę podświadomości.

RAK – możesz rozwiązać wszystkie konflikty; z samym sobą, z bliskimi, z biznesem. Przez te trzy miesiące słuchaj, co radzą autorytety, bo możesz usłyszeć ważne słowa dla siebie.  Na początku czerwca możesz dokonać skoku kwantowego w nową rzeczywistość, stać się kimś innym, przyjąć nowy wizerunek. Jeśli dołożysz starań, aby to zrobić, to wszystko się spełni.

LEW – zwróć większą uwagę na kreatywność, aktywność umysłową. Bądź aktywny romantycznie, stwórz pole dla swoich uczuć, kochaj cały świat. Zaraz po Zaćmieniu możesz rozszerzyć swoje plany i projekty, które pomogą Ci pójść dalej. Idź na ekspansję, nie stój w jednym miejscu. Zdobywaj miejsca wśród autorytetów.

PANNA – to czas wpuszczania pozytywnej energii, a jeśli dopuścisz bliżej myśl, że życie jest piękne, to przyniesie Ci wiele nowych i ważnych rzeczy. Ustal cele krótkoterminowe i dopilnuj, aby udało Ci się je zrealizować. Wyznaczaj sobie osiągalne i realistyczne cele, które zachęcą Cię do osiągnięcia sukcesu. Z najbliższymi w relacje wejdziesz z czystym kontem.

WAGA – powinieneś złapać nowy oddech, będziesz aktywny i będziesz chciał w swoim życiu wszystko zmienić. Możesz mieć energię do realizacji nowych projektów; pojawi się chęć zrobienia czegoś więcej, niż planowałeś. Zwróć uwagę na sytuację w rodzinie, bo nieporozumienia mogą nie ustąpić.

SKORPION – ten okres może być nieco napięty, ponieważ ludzie nie zawsze będą wobec Ciebie szczerzy. Możesz mieć trudności w porozumiewaniu się z bliskimi. Postaraj się więcej pracować nad sobą, oczyść swoje pole emocjonalne, rozwiąż wewnętrzne konflikty i stwórz pole bezpieczeństwa. Jeśli chcesz zająć się jakimś hobby, niech będzie ono związane z leczeniem i zdrowiem.

STRZELEC – fortuna będzie działać po Twojej stronie, nie bój się jeśli będziesz musiał podjąć ryzyko, Twoje życie się zmienia. Zaufaj swojej intuicji, która poprowadzi Cię przez niebezpieczeństwa. Nowe kontakty będą Ci niezbędne do odważnego i zdecydowanego działania w nowych obszarach. Czas inwestycji.

KOIOROŻEC – musisz położyć duży nacisk na swoją karierę i wspinaczkę. Pracuj ciężko, napisz CV. Oczywiście będą drobne niepowodzenia na drodze do sukcesu, ale i tak niektóre z nich same się rozwiążą, jeśli będziesz ciężko pracował w ramach swoich możliwości. Jeśli chcesz się nauczyć czegoś nowego, nie odkładaj tego na później. Zdobyta teraz wiedza, będzie bardzo pomocna w wielu dziedzinach.

WODNIK – bezpośrednio po zaćmieniu nie powinieneś podejmować dużego ryzyka. Powinieneś przyjrzeć się bliżej temu, co oferuje Ci życie i zważyć wszystko. Wokół Ciebie mogą pojawić się ludzie, którzy nie są uczciwi, manipulanci, którzy mogą nie przekazywać prawidłowo informacji lub udzielać złych rad. Nie reaguj natychmiast, jeśli sytuacja nie będzie szła po Twojej myśli.

RYBY – zaćmienie zachęci Cię do nauki nawiązywania kontaktów w Twojej rodzinie. Przyjrzyj się swoim związkom emocjonalnym, jak one wyglądają. Może należy je naprawić i oczyścić. Masz dobrą okazję, aby zwiększyć swoje dochody dzięki nowej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się z kursem Księżyc i Archetypy. Kurs ten pomoże Ci lepiej zrozumieć swoje problemy i problemy innych ludzi. Będziesz w stanie zrozumieć działania innych i to, gdzie znajduje się zagubiona część ich i Twojej duszy.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

 

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 21 maja 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 22 maja 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.