8, 9, 10, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26

Nie tylko burze magnetyczne wpływają na nasze samopoczucie. Staramy się opowiedzieć o całym Kosmosie, gdzie wszystkie obiekty są ze sobą połączone. Jesteśmy dziećmi Kosmosu i nasze dobre samopoczucie, a czasem nawet nasze Przeznaczenie, będzie zależało od procesów zachodzących w Kosmosie.
Blazary są rodzajem kwazarów, czyli obiektów kosmicznych, które oglądane z perspektywy Ziemi wyglądają jak gwiazdy. To, co czyni je wyjątkowymi, to fakt, że wyrzucają strumień relatywistycznych cząstek wprost na nas. W tym momencie następuje potężne promieniowanie, oczywiście spektakl jest bardzo jasny. Efekty relatywistyczne w życiu zdarzają się nawet w akumulatorze samochodowym. Prędkość rotacji elektronów w ołowiu jest bardzo duża i powstaje taki efekt. Istnieje teoria, że efekty relatywistyczne spowalniają czas i być może kiedyś nauczą nas poruszać się w czasie. Być może to właśnie pomoże nam podbić kosmos.
Astrofizycy uważają, że kwazary są aktywnymi czarnymi dziurami, a w ich centrum znajdują się ogromne jądra. Blazary to jedno z najpotężniejszych zjawisk we Wszechświecie, które ma również swój wpływ na Ziemię, dlatego coraz częściej interesują się nimi naukowcy. Naukowcy próbują teraz ustalić, czy ten potężny strumień cząstek, który jest tysiące razy potężniejszy niż ziemskie akceleratory, ma na nas jakikolwiek wpływ i jest niebezpieczny. Niektórzy naukowcy uważają, że nie jest to niebezpieczne, ponieważ znajduje się miliardy lat świetlnych od nas, podczas gdy inni biorą pod uwagę dylatację czasu. Być może jest to sposób, aby pomóc cząstkom dotrzeć do Ziemi. Cząstki poruszają się z prędkościami relatywistycznymi po trajektoriach zakrzywionych przez pole magnetyczne. Jeden z obserwowanych Blazarów znajduje się w pobliżu gwiazdy polarnej i może być zaobserwowany na Wyspach Kanaryjskich, a także w Rosji: w takich miastach, jak Błagowieszczeńsk, Irkuck, a także z terytorium Kaukazu. Ostatnio zarejestrowano jasne rozbłyski – kosmiczne obserwatoria gamma odnotowały znaczny wzrost promieniowania rentgenowskiego i gamma

Kwiecień będzie obfitował w burze magnetyczne i emisje promieniowania rentgenowskiego, a więc będziemy odczuwać złe samopoczucie, niepokój i lęk.

BURZE MAGNETYCZNE W KWIETNIU

Pierwszy czas burz będzie od 8 kwietnia do 10 kwietnia. Będą to dwa dni bardzo silnych burz magnetycznych. Szczyt przypadnie na 10 kwietnia, na godzinę 17:00, a potem zacznie spadać. W tym czasie powinniśmy pić więcej wody, przyjmować leki przeciwzapalne, jeść lekkostrawne potrawy i być świadomymi swojego stanu zdrowia. Mogą również wzrosnąć kłótnie i nieporozumienia, ponieważ ludzie będą bardziej niespokojni, będą zamartwiać się.  Dzieci i osoby chore mogą nie zachowywać się odpowiednio.

Od 15 kwietnia (burza rozpocznie się wieczorem) do 17 kwietnia. Potem fala burz gwałtownie spadnie i w tym czasie możemy odczuwać osłabienie. Jeśli mamy problemy z naczyniami krwionośnymi i sercem, powinniśmy więcej przebywać w domu, stosować aromaterapię i przyjmować napary ziołowe.

Kolejny sztorm o wystarczająco silnych falach będzie trwał od 23 kwietnia (wieczorem) do 26 kwietnia (wieczorem). Przygotujmy się na to, czyli zażywajmy środki uspokajające, weźmy pod uwagę swoje samopoczucie i zrelaksujmy się.

Burze magnetyczne są zjawiskiem naturalnym, więc NATURA potrafi uzdrowić się i chronić przed nimi, trzeba jedynie poznać jej metody.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułMądrości Ludowe i Przesądy na kwiecień 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 26 marca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.