1, 2, 5 – 8, 14 – 16, 20 – 21

Rozbłyski słoneczne wywołują burze magnetyczne, które pogarszają samopoczucie ludzi. Okres ten jest szczególnie trudny dla osób, które cierpią na choroby układu krążenia, dystonię wegetatywną lub mają nadwagę. Aby zminimalizować negatywny wpływ burzy na nasz organizm, śledźmy prognozy burzy magnetycznej na listopad 2021 i przygotujmy się na nią.

Jak przygotować się na burze magnetyczne?
W przeddzień burzy magnetycznej należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego i spędzać przynajmniej godzinę dziennie na świeżym powietrzu. Jedzmy lekkostrawne potrawy, ograniczmy palenie papierosów i picie alkoholu. Wysypiajmy się i wykonujmy rano lekkie ćwiczenia fizyczne. Osoby cierpiące na choroby przewlekłe powinny przyjmować odpowiednie leki.
Ważne jest, aby zachować spokój, nie wyolbrzymiać wpływu burzy magnetycznej na organizm.

Jak uchronić się przed burzą magnetyczną?
Aby zmniejszyć negatywny wpływ burzy na organizm, należy ograniczyć forsowny wysiłek fizyczny, dużo odpoczywać, zaczerpnąć świeżego powietrza i wysypiać się. Trzymajmy się zdrowej diety: jedzmy ryby, warzywa, produkty zbożowe i pijmy więcej wody.

Czego nie należy robić podczas burzy magnetycznej?
Zrezygnujmy z kawy, alkoholu i palenia papierosów. Unikajmy stresu, unikajmy sytuacji konfliktowych. Nie angażujmy się w czynności, które wymagają koncentracji i uwagi. Ograniczmy wyjazdy samochodem.

burze magnetyczne w listopadzie

Dość wyraźna burza zacznie dawać o sobie znać już wieczorem 1 listopada i będzie oddziaływać aż do końca dnia 2 listopada.

Druga burza może się powtórzyć w dniach od 5 do 8 listopada. Należy również uważać, możemy poczuć się źle lub nasze pole emocjonalne może być bardzo aktywne, bo nasze ciało będzie w stresie. Burza będzie bardzo długa, więc musimy mieć cierpliwość. Stwórzmy dla siebie korzystne warunki i cieszmy się życiem.

Następna duża burza będzie miała miejsce 14-16 listopada, więc znów musimy być na nią przygotowani emocjonalnie. Szczególnie dotknie to osoby cierpiące na choroby przewlekłe oraz wpłynie na zachowanie dzieci.

Będziemy musieli przetrwać jeszcze jedną burzę w dniach 20 i 21 listopada, będzie ona krótka, ale odczuwalna. Zadbajmy o siebie i o swoje zdrowie. Podejdźmy do tego bardziej świadomie.

Jednak od 22 do 30 listopada nie będzie żadnych zakłóceń magnetycznych i okres ten będzie sprzyjał aktywnemu uprawianiu sportu.

Burze Magnetyczne i ich Wpływ na Organizm Człowieka

Objawy negatywnego wpływu rozbłysków słonecznych i burz magnetycznych na organizm człowieka: ból głowy przechodzący w migrenę, intensywny pulsujący ból głowy, wahania ciśnienia tętniczego, zaburzenia funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego, apatyczny i depresyjny nastrój, utrata sił witalnych, ospałość, zaostrzenie chorób przewlekłych.
Eksperci twierdzą, że dotyka to szczególnie osoby cierpiące na choroby układu krążenia lub choroby psychiczne.
Podczas burz magnetycznych ludzie mogą doświadczać bólów głowy, zaburzeń snu, zaostrzenia chorób przewlekłych i utraty energii.
Burze magnetyczne mogą wpływać nie tylko na samopoczucie ludzi, ale także na pracę urządzeń. Najpotężniejsze z nich powodują zniszczenie systemów energetycznych, pogorszenie komunikacji, zakłócenia w funkcjonowaniu systemów nawigacyjnych, prowadzą do wypadków lotniczych i samochodowych. Eksperci twierdzą, że około 60% ludzi jest podatnych na skutki burz magnetycznych. Wahania geomagnetyczne są szczególnie niebezpieczne dla osób wrażliwych na pogodę, osób z chorobami serca i naczyń, dla osób z nadciśnieniem i hipotensją, dla osób z chorobami przewlekłymi i osób niestabilnych psychicznie.
Co ciekawe, nasilenie objawów zależy bezpośrednio od regionu, w którym mieszkasz; im bliżej biegunów, tym silniejsze będą objawy złego samopoczucia. Według naukowców, na drugi dzień po rozbłyskach słonecznych, gwałtownie wzrasta liczba wypadków drogowych. A w dni występowania burz, liczba samobójstw wzrasta kilkakrotnie.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 28 października 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 29 października 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.