Opisy poszczególnych znaków zodiaku nie dotyczą jedynie znaków słonecznych, ale także mogą Państwo wziąć pod uwagę znak, w którym leży urodzeniowy Księżyc, w jakim znaku leży ascendent, czy Medium Coeli.

Miesiąc ma energię zmiana. Należy uczyć się czegoś nowego lub wypróbować coś nowego. Nie wolno w tym miesiącu kłócić się. Starajmy się być przyjaźni, mili oraz kulturalni. Najważniejsze by wszystko doprowadzać do końca. Ludzie w tym okresie będą skłonni przejawiać infantylizm i fanatyzm, choć ten miesiąc daje możliwości poszerzenia swych horyzontów, otwierania się na coś nowego. Wszystkie straty można łatwo przejść i należy cieszyć się z tego, co już mamy.

BARAN
Należy przejawiać pokorę, przyjmować wszystko spokojnie, pogodnie. Trzeba przygotować się na to, że będzie potrzebna pomoc i wsparcie, dlatego Baranie nie bój się o nią prosić. W tym miesiącu może powstać mocny nacisk na psychikę. Zbiegi okoliczności zmuszą cię, abyś wykazał więcej wrażliwości i abyś stał się bardziej elastyczny. Decyzje które podejmiesz w tym miesiącu, nie będą łatwe i do każdej sytuacji należy mieć dokładny wgląd. Do twego życia wejdzie jakaś nowa energia, coś tajemniczego rozkręci wszystkie wydarzenia. Jednak wszystko będzie się powoli rozwijało – nie tak szybko, jakbyś sobie tego Baranie życzył.

BYK
Należy zrozumieć dokąd Byku idziesz i czego pragniesz. Spróbuj zmienić cały swój negatywny nastrój, a do siebie podejdź psychologicznie. Poczuj swoje lęki i przepracuj je. Musisz popracować nad wątpliwościami, które nieustannie tworzysz w swej głowie, a które to wątpliwości przeszkadzają ci uporządkować własne życie i wyjść z trudnych sytuacji. Idź naprzód, nie patrz w przeszłość i zostaw za sobą to, czego się bałeś najbardziej. Określ swoje cele.

BLIŹNIĘTA
Przygotuj się na nowy etap w życiu. Ostrożnie z konfliktami, które mogą w tym okresie zaostrzyć się. Należy postarać się być otwartym i zrobić coś w tym kierunku. Możesz Bliźniaku popatrzeć na znaki, które pokaże ci życie, a wtedy będziesz mógł dokładniej określić swą drogę i nie spieszyć się lub na odwrót – zrobić poważny krok. Wszystko zależy od twej decyzji. W tym miesiącu energia będzie na ciebie naciskała, ale w drugiej połowie miesiąca powstanie wybuch, który przyczyni się do niezbędnych zmian – zmian, na które czekałeś.

RAK
Poszerzysz swoją działalność Raku, poszerzysz swoje horyzonty. Ten miesiąc musisz spędzić na działaniu i to rozległym działaniu, na motywacji. To co zasiejesz dzisiaj, przyniesie swoje owoce później i dodatkowe narzędzia do pracy. Należy rozumnie stosować własną energię. W marcu rozpocznie się okres zdrowienia na różnych płaszczyznach. Marzec też przyśle energię uzdrowienia i to całkowitego, tylko Raku nie przeszkadzaj zaistnieniu tej energii.

LEW
Wydarzenia będą rozkręcały się bardzo aktywnie. Trzeba będzie zdecydować się czy iść na przód, czy zostać na miejscu. Trzeba zdecydować się nawet wtedy, kiedy poczujesz Lwie niepewność. Nie myśl teraz o tym, że wszyscy będą przyjmować cię z otwartością i radością. Wiele osób będzie się przyglądać z boku twoim poczynaniom, a nawet odwracać się do ciebie krytyczną stroną. W tym okresie będziesz zmuszony Lwie pozbyć się negatywnych myśli, a nawet zaryzykować. Nie bój się wyrażać siebie, pokazywać siebie a nawet być z siebie dumnym. Teraz niebo proponuję ci, abyś odnalazł nową siłę – taką, której nie znałeś.

PANNA
W tym miesiącu nie warto nic planować, ponieważ zbiegi okoliczności na które Panno czekałaś, zmienią się. Nie warto walczyć z losem. Ciesz się każdym dniem, a to pomoże ci odnaleźć w sobie hardość ducha do wydarzeń, które nie zawsze będą pozytywne. Niektóre Panny mogą przejawiać fanatyzm do jakichś informacji. Muszą zatem ostrożnie podchodzić do złych myśli.

WAGA
Waga musi swoją uwagę skoncentrować na jednej rzeczy. Jeśli będzie ją coś rozpraszało i będzie koncentrowała się na drobiazgach, to straci coś ważnego. Nie czekaj Wago na dogodną sytuację i nie gódź się na to. Lepiej sama popracuj nad wszystkim, nad komfortem, który możesz przecież sama sobie stworzyć. Jeśli jesteś z kimś, to pracuj bardzo mocno nad waszą relacją. Natomiast jeśli jesteś sama, to nie jest to czas na romantyczne spotkania i lepiej skoncentruj się na doskonaleniu siebie, a szczęście przyjdzie później.

SKORPION
Należy popatrzeć na swe wewnętrzne aspekty. Sytuacje będą rozkręcały się powoli, nie tak, jakby się chciało. Niektóre plany trzeba będzie odłożyć na później. Konflikty w tym czasie nie będą zbyt mocne i generalnie ten miesiąc nie pokaże się jako przekrój możliwości. Trzeba będzie czekać na lepsze czasy – nie będzie to miesiąc ani zły, ani dobry. Jeśli ktoś nie będzie chciał utrzymywać z tobą Skorpionie kontaktu, to nie warto, abyś robił wysiłek w tym kierunku. Marzec będzie dość dziwnym miesiącem dla ciebie, wszystko będzie się rozkręcało bardzo, bardzo wolno.

STRZELEC
Czekają na ciebie zmiany Strzelcu, przy czym będą one lepsze, jeśli je sam zainicjujesz. Przyjmij na siebie odpowiedzialność lidera, walcz o swoje cele, o swe pozycje. Realizuj wszystkie swoje idee, postępuj tak, jak uważasz, że musisz postąpić. Niektórzy mogą popatrzeć na ciebie jak na egoistę, jak na człowieka który działa tylko według własnych schematów, ale tak naprawdę jest to teraz dla ciebie ważne, bo ryzykując, możesz wygrać.

KOZIOROŻEC
Z twojego życia Koziorożcu mogą odejść jakieś emocje – negatywne, jak i pozytywne. Nie warto z nikim zaczynać konfrontacji i okazywać ciśnienia. Trzeba odczekać i obronić się, na przykład poprzez informację i intelektualne argumenty. Nie warto też nikomu niczego udowadniać, tłumaczyć. Może to wszystko wciągnąć cię w emocjonalne przygody, a przygody niekoniecznie są teraz ci potrzebne. Z partnerem mogą powstać teraz problemy.

WODNIK
Teraz trzeba zmienić coś w swoim życiu, przeżyć sytuacje, których nie przeżywałeś do tej pory. Należy je dokładnie zrozumieć, albo coś odpuścić. Powstanie coś, co zmieni twoje wyobrażenie o świecie. Możesz powracać do przeszłości, przepracowywać ją w sobie, ale lepiej tego nie robić. Idź do przodu, ponieważ to, co jest lepsze dla ciebie, jest w przyszłości.

RYBY
Rybo, abyś mogła osiągnąć swe cele, będziesz musiała wziąć kogoś do swojej drużyny. Postaraj się nie podejmować decyzji w pojedynkę, bo to może przysporzyć ci problemów i możesz się pomylić. Daj więcej możliwości swojemu partnerowi. Chwal go, dbaj o niego a partner odpłacić ci później wzajemnością.

|