Czerwiec nie zapowiada się łatwy, ponieważ pierwsza połowa miesiąca może przynieść zaskoczenie, zmiany i emocje. Pomiędzy ludźmi może powstać wiele sprzeczności i nieporozumień. Wiele grup, które wyrażają różne opinie, może ścierać się. Niektóre osoby będą zbyt agresywne. Trudno będzie znaleźć kompromis z tymi, którzy uparcie opierają się. W czerwcu nie trzeba niczego zmieniać, nie wprowadzać do swojego życia niczego nowego. Wszystko, co nowe, spowoduje straty materialne. Druga połowa miesiąca będzie spokojniejsza. Wszystko ustabilizuje się, wyjaśni i stanie się bardziej zrozumiałe. Będziemy mogli rozwijać się, rozwiązywać stare problemy. Druga połowa miesiąca umożliwi szersze zrozumienie siebie, postawić kropkę nad i.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

W tym miesiącu może coś dla ciebie zakończyć się. Rozpocznie się nowy etap życia. Być może wrócisz do swoich starych spraw i problemów. Zacieśnij więzi w rodzinie, a spojrzysz na członków rodziny z innej strony. Łatwiej ci będzie zrozumieć wiele sytuacji, będziesz mógł zapobiec konfliktom. Separacje i rozwody w tym okresie, nie przyniosą nic dobrego. Ten miesiąc może być dla ciebie ważną granicą energetyczną, a przechodząc do nowego etapu swojego życia, musisz głęboko zajrzeć w siebie, zareagować na wewnętrzny opór. Dzięki temu wytrzymasz zmiany, zdasz egzamin na życie. Powinieneś Baranie przyzwyczaić się do regularności i systematyzacji. Powinieneś odnaleźć prawdziwe motywy okoliczności. Czerwiec może być dla ciebie bardzo niekorzystny.

Lew

Życie może dać ci ważny egzamin, sprawdzić cię. Zacznij myśleć w bardziej realistycznych kategoriach. Ten miesiąc może nie być dla ciebie najłatwiejszy – poczujesz wątpliwości co do przyszłości. Zacznij wykazywać charyzmę i inicjatywę. Decyduj o wszystkim w oficjalny sposób. Możesz budować nowe cele, wyznaczać priorytety, analizować swój wewnętrzny świat. Spotkania, do których dojdzie w tym miesiącu, mogą później odegrać dużą rolę w twoim przeznaczeniu. Będą transformujące i bardzo ważne. Spróbuj znaleźć właściwy język, by móc rozmawiać z każdym człowiekiem. Zważaj na intonację swojego głosu. Wszystko, co robisz, mówisz, o czym myślisz, odbije się echem w twoim życiu, i to przez długi czas. W czerwcu będziesz musiał ponownie przemyśleć niektóre decyzje, sprawy urzędowe, swoje życie, aby wiedzieć dokąd iść.

Strzelec

Wkraczasz w nowy cykl swojego życia, dlatego w tym miesiącu będziesz musiał ustalić wszystkie priorytety, ponownie rozważyć swoje zachowanie, spojrzeć na życie, na sytuacje. Musisz wprowadzić dla siebie nowe zasady. Jeśli robisz krok, pozwól mu być świadomym, analizuj konsekwencje. Podejmując decyzje, pamiętaj, że ta decyzja będzie kluczowa. Unikaj błędów, ponieważ mogą cię drogo kosztować. Ten miesiąc sprawi, że pomyślisz o czymś, co możesz zmienić w swojej pracy, dodać nowe branże lub metody, które mogą przenieść cię na nowy poziom. Nie traktuj lekko swojego zdrowia, ponieważ teraz będziesz kontrolowany przez różnego rodzaju energie. Konieczne jest przeciwstawienie się różnym sytuacjom. Nie buduj dużych i wspaniałych planów.

Poprzedni

Drodzy czytelnicy!
Przedstawiamy Wam różne projekty kursów, terapii psychologicznych, ćwiczeń i praktyk, które pozwolą poprawić jakość życia. Pozwalają na pracę z ludźmi, na właściwy dialog z Wszechświatem. Masz możliwość przepracowania wewnętrznych blokad, usunięcia ograniczeń.
Kreatywne terapie pomogą głębiej wejść w siebie, zrozumieć sens tego, co robisz, co wynosisz na powierzchnię swojego życia. Dzięki kreatywności możesz wypracowywać relacje z bliskimi, złagodzić stres i pomóc sobie osiągnąć nowy poziom.
Oferujemy kurs z psychologii dla początkujących, na którym możesz poznać:
>> nowe oblicze liczb,
>> wpływ kanałów numerycznych na twoje życie,
>> projekty, które pomagają w pracy z urazami wewnętrznymi.
Wszystko to wskaże konkretna liczba (kurs PSI-NUMEROLOGIA)
Zapewniamy konsultacje oparte na obliczeniach matematycznych, które są oparte na psychologii, na tworzeniu obrazów. Wszystko to pomaga zdiagnozować siebie.
Dajemy Wam możliwość pracy nad sobą zza pomocą precyzyjnie określonych programów. Ponadto latem uruchomimy kanał YouTube dla tych wszystkich, którzy chcą zaangażować się w świadomą kreację siebie.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|