Czerwiec stawia nas w karcie Ósemka Mieczy. Ta karta zmusza nas do właściwego ważenia wszystkiego. Analizuj, wybieraj tylko za pomocą umysłu. Informacje o życiu można uzyskać nie tylko poprzez arkana wyższego rzędu, ale również poprzez arkana niższego rzędu. Nie jest to najłatwiejszy czas, ponieważ nie jest stabilny i wszystko jest w formie, która nie jest wiarygodna, a ludzie będą prześladowani przez wątpliwości, więc dokonanie właściwego wyboru będzie trudne. Ale jest to czas, który może pozbawić nas złudzeń i różowych okularów, a także zmienić nasze zamiary. Zrozumiemy nasze błędy i to, gdzie się pomyliliśmy. Czas wskaże nam nasze niedoskonałości, w czym wykazujemy infantylizm.

Ósemka Mieczy to czas wyłapywania naszych wad, okazja do zadania sobie pytań: „W czym jeszcze jestem słaby, co oddziela mnie od mojego wnętrza i boskości?”
Świat przejawia się w Pięciu Elementach, czterech ziemskich i jednym boskim – ten wykres ujawnia, że elementy nie są równomiernie rozłożone i pokazuje, czego brakuje. Każdy Element będzie próbował się zamanifestować, skondensuje się i każdy z nich może zamanifestować się w bardzo pozytywnym kierunku lub w bardzo negatywnym. Na przykład, możesz być przytłoczony uczuciami i całkowicie zapomnieć o biznesie, albo odwrotnie – możesz być przytłoczony pracą, a zapomnieć o uczuciach. Jest to manifestacja wszystkich elementów i sfer. To właśnie pokaże nam ta karta, czyli w jakim kierunku powinniśmy iść, aby pracować.
Znaczenie karty to destrukcja, która zniszczy te więzi, które już są pozbawione zasobów, których wcale nie potrzebujemy. Będą to połączenia zarówno z tym, co wewnątrz, jak i z tym, co na zewnątrz. Konieczne jest oczyszczenie drogi i wybranie tego, co należy do nas. Konieczne jest uzupełnianie nowych zasobów.
Karta ma moc oczyszczającą. Na początku wskazuje to na spowolnienie, ale później prowadzi do szybkiego przebiegu wszystkich niezbędnych procesów. Na początku każdy z nas będzie musiał się zatrzymać i zastanowić, dokąd chce iść, a potem pójdzie w wybranym przez siebie kierunku.
W negatywnym aspekcie energia ta będzie przejawiać się, jako zaprzeczanie wszystkiemu, intensywny strach i opór przed jakimkolwiek postępem. Wtedy nie będzie zastępowania jednych form przez inne. Stare będzie żyło dalej, nie zostanie zaktualizowane. I jeśli w tym miesiącu nie uda się nam dojść do urzeczywistnienia, to później będzie trudniej. Ten czas nadchodzi, więc aktualizujmy siebie teraz, i szybciej, bo można stracić oparcie w swej głębi duszy.
Karta ta wskazuje również, że należy nawiązać dobre relacje z Misją. I to jest również ważne, o ile człowiek jest wewnętrznie gotowy do przyjęcia swojej misji. Nadszedł czas, aby rozeznać się w swoich wewnętrznych emanacjach duszy, aby aktywnie zaangażować swoją kreatywność, aby uporządkować swoją Duszę. Siła niszcząca będzie odgrywała główną rolę, pomoże zniszczyć te struktury, które przeszkadzają nam w rozwoju. Destrukcyjna siła będzie skierowana do wnętrza człowieka, a jeśli w tym miesiącu będziemy przechodzić przez wstrząsy, skandale, trudne emocje, walkę z wewnętrznymi uczuciami to będzie oznaczało, że trzeba się zmienić. Wstrząsowy początek może w bardzo szerokim aspekcie wpłynąć na Przeznaczenie. Może się to objawiać spadkiem sił, zmartwieniami, niepokojem, popadaniem w złe towarzystwo lub niewłaściwą ideę.
Wszystkie nasze wewnętrzne egzystencjalne pustki aktywują się, bez śmiechu i humoru, bez radości, bez miłości. Chłód tych pustek będzie bardzo odczuwalny. Dusza będzie dążyć do czegoś wzniosłego, ale z drugiej strony będziemy odwracać się od tego, co wzniosłe. Wewnątrz będziemy chcieli pojednania, ale z powodu dumy odwrócimy się od niego.

W tym miesiącu pojawią się ciekawi ludzie. Będą rodzić się ci, którzy będą dążyć do wolności, zrywając wszelkie więzy, jakie mogą być nałożone na Duszę. Na początku tacy ludzie przeżyją ogromną frustrację tym, co tradycyjne i ustabilizowane, a potem stworzą własną tradycję lub zostaną pozostawieni z wewnętrzną pustką, z destrukcją. Rodzice powinni wypełniać życie swoich dzieci intelektualną komunikacją, wyjaśnieniami, książkami, tworzeniem aury interakcji, i to od najmłodszych lat. W przeciwnym razie, takie dzieci pójdą w świat, niosąc tylko samo zniszczenie, próbując wypełnić wewnętrzną pustkę. Karma nauczy tych ludzi szczodrości.

Zamów

Analiza Podświadomości
Analiza Misji
Koło Losu
Analiza Rodowa

Horoskop Anielski
Analiza Partnerska Karmiczna
⋅ Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy

Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
Amulet Energetyczny 
Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
Geometryczna Analiza Uczuć
Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
Geometryczna Matryca Związku
Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 30 maja 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 31 maja 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.