Czerwiec będzie dość emocjonalny. Energia zacznie się zmieniać na samym początku miesiąca, powinniśmy być świadomi swoich emocji. Niekorzystne zjawisko potrwa do 19 czerwca, będzie to czas maksymalnej aktywności. Możemy być zbyt emocjonalni i niespokojni, trudno nam będzie utrzymać uwagę. Będziemy zmuszeni wrócić do przeszłości, ponownej oceny swoich życiowych lekcji po to, aby wziąć z niej tylko zasoby. W pierwszej połowie miesiąca powinniśmy być bardzo ostrożni w rozmowach, w prowadzeniu samochodu, w podejmowaniu decyzji, ponieważ każde drastyczne działanie, które podejmiemy, może spowodować, że wydarzenia potoczą się nie po naszej myśli.

Planeta komunikacji Merkury kończy ruch wsteczny i 3 czerwca znajdzie się w znaku Byku. Pomoże nam to nawiązać nowe kontakty, połączyć się z tymi, z którymi nie byliśmy w stanie znaleźć wspólnej płaszczyzny. Spowoduje to również przesunięcie wszelkich spraw, które utknęły w martwym punkcie, ujrzymy nowe możliwości. Na razie sprawy nie będą toczyć się tak szybko, jak byśmy tego chcieli, ale możemy poczuć nadzieję na spełnienie marzeń. To świetny czas na flirt, wszelkie radości i odnowionej wiary w dobro. Możemy stać się bardziej świadomi tego, czego nam brakuje w życiu, np. jaki kierunek studiów wybrać. Bardzo dobry czas na podróże.
Będziemy poszerzać swoje plany i działania. Musimy znaleźć równowagę w energiach, punkcie widzenia i zaakceptować opinie innych ludzi. Wewnątrz każdego z nas może obudzić się ktoś, kto zmusi nas do wyjścia poza to, co zwykle – jakiś archetyp popchnie nas na poszukiwanie swej Misji lub skarbów Rodu. Kosmiczna energia wezwie nas do restrukturyzacji, ponownej oceny samych siebie. Musimy nauczyć się wyrażać swoje uczucia i emocje. Nie wszystko może być mierzone logiką i racjonalnością, ponieważ w nasze życie wkracza nowa materia – twórczość.

Byk jest powolnym i cichym znakiem, więc wszystko, co zostanie powiedziane, nie wydarzy się zbyt szybko, ale będzie dość zauważalne.
Saturn przejdzie w retrogradację, a Neptun podąży za nim w dalszej części miesiąca – 28 marca. Przejście Neptuna w retrogradację będzie dla wielu otrzeźwiające, podobnie jak Saturn. W tym miesiącu spadną nam różowe okulary i zobaczysz prawdziwy obraz.
W międzyczasie Jowisz znajdzie się w agresywnym Baranie, połączy się z Marsem. Te dwie planety dobrze wróżą pewności siebie, dają czas na rozpoczęcie monumentalnych projektów, które wymagają energii i siły.

Ponadto 13 czerwca Merkury ponownie wejdzie do Bliźniąt, ułatwiając przetwarzanie informacji. To dobry czas, by nauczyć się czegoś nowego. Jeśli więc od dawna chciałeś wziąć udział w kursie lub nauczyć się nowej umiejętności, to działaj, bo nauka przyjdzie ci z łatwością.

Pełnia Księżyca w Strzelcu rozświetli niebo 14 czerwca, kończąc trudny okres, który rozpoczął się wraz z zaćmieniem Słońca w grudniu 2021 roku. W tym samym czasie dojdzie do kwadratury z Neptunem, co spowoduje pewne zamieszanie i zatory w rutynowych sprawach. Będziemy musieli pozbierać się, stać się bardziej odpowiedzialni i uważni.

Zbliża się również przesilenie letnie, Słońce wejdzie w Raka 21 czerwca. Wenus wejdzie do Bliźniąt 22 czerwca. Należy spodziewać się nowych kontaktów i dobrej zabawy.

Czerwiec to czas na tworzenie grup o podobnych poglądach. Jeśli chcesz rozpocząć działalność lub rozwinąć pomysł, to tylko z ludźmi, którzy mają takie same zasady, jak ty. To miesiąc kontaktów i przesyłania wiadomości, więc rozmawiaj z ludźmi, szukaj nowości i nowoczesności, szukaj informacji, które są unikalne. Jeśli masz pomysł, możesz stworzyć cały system na jego podstawie. W tym miesiącu nie będzie uznania autorytetu. Nowe relacje nie będą zbyt płynne, a pierwszy kryzys natychmiast pokaże, na ile są silne.

Baran – pojawi się dobra okazja do zarobienia pieniędzy lub załatwienia spraw materialnych. Możesz coś nabyć, odkryć coś nowego, pójść do szkoły. Rozwijaj swoje pole sukcesu.

Byk – bądź w ruchu, szukaj nowości i czegoś odpowiedniego dla siebie, np. miejsca zamieszkania lub pracy. Należy zwrócić uwagę na bieżące sprawy i dom, zadbaj o niego. Być może czeka cię remont w domu lub zmiana jego wystroju.

Bliźnięta – możesz nie być w stanie zrobić wszystkich rzeczy naraz, niektóre po prostu wypadną. Zachowaj ostrożność na drogach. Nie zmieniaj nagle planów. Twoi bliscy również mogą zmienić plany. Możesz spotkać kogoś, kto będzie dla ciebie interesujący, ale możesz również zostać oszukany pod koniec miesiąca. Nie wydawaj zbyt dużo pieniędzy.

Rak – nowe wydarzenia związane z przyjaźnią. Aktywnie planuj swoją przyszłość z osobą, z którą się przyjaźnisz. Rozwiążesz własne sprawy materialne i te dotyczące swojej przyszłości. To czas perspektywy. Jeśli aktywnie rozwijasz pomysły, mogą one pomóc ci zarobić w przyszłości – nie agresja, ale urok i inteligencja pomogą ci zarobić.

Lew – aktywna energia, ciesz się, żyj radością i nowymi możliwościami. Szefowie cię uszanują i mogą ci coś zaoferować pod koniec miesiąca. Rozwijaj się i poznawaj siebie, poddawaj się terapiom oczyszczającym. Twoje sprawy mogą się zmienić pod koniec miesiąca, uważaj na konflikty, które mogą prowadzić do kłopotów. Zwróć uwagę na dialogi z dziećmi.

Panna – w twoim życiu mogą pojawić się interesujący ludzi, ale nie pozostaną w nim na długo, potraktuj to jako przygodę. To nie jest czas na flirtowanie i romanse. Wokół ciebie będzie dużo kobiecej energii, więc w twoich problemach pomogą przyjaciółki. Pod koniec miesiąca twoje decyzje będą wymagały podwójnej weryfikacji. Słuchaj swoich przyjaciół.

Waga – czas urzeczywistniania pragnień, wyjazdów za granicę. Nasili się energia twórczości. Będzie dużo energii, ale nie wszystkie decyzje będą słuszne w tym okresie. Jest to czas prawdy – fałszywi przyjaciele lub błędne decyzje wyjdą na powierzchnię. Bądź świadomy swoich błędów z przeszłości, bo coś z przeszłości może powrócić do twojego życia.

Skorpion – to czas, aby skupić się na rodzinie i dzieciach. Będziesz zaniepokojony sprawami swoich bliskich i partnerów. Będziesz musiał pomóc swoim dzieciom, krewnym i przyjaciołom. Możesz również uzyskać pomoc od bliskich. Będzie okazja do zarobku. Polegaj na starych przyjaciołach i partnerach biznesowych, których znasz.

Strzelec – powinieneś zwrócić uwagę na odnowienie swojego życia. Wokół ciebie może pojawić się wielu nowych znajomych, ale nie wszystkie znajomości mogą przekształcić się w trwałe relacje. Sprawy nie są stabilne, mogą również nastąpić zmiany w pracy i być może będziesz musiał zmienić plany. Przyjaciele pomogą, ale nie we wszystkim. Zajmij się problemami swoich dzieci.

Koziorożec – bardzo dobry okres na aktywność intelektualną. W pierwszej połowie czerwca może pojawić się okazja do zapoznania się z kimś, ale te relacje nie będą stabilne. Bądź kreatywny, pracuj nad sobą. Zaangażuj się w rzeczy, które są dla ciebie ważne. W pracy mogą pojawić się trudności, ale szybko je rozwiążesz, jeśli nie wejdziesz w konflikt.

Wodnik – wysiłki zwrócą się, jeśli zainwestujesz wystarczająco dużo. Zajmij swoją przestrzeń, oczyść ją, jeśli musisz. Konflikty z udziałem partnerów mogą prowadzić do skandali, pojawi się zazdrość. Odłóż podróże, ale możesz zanurzyć się w pracy, która sprawi, że poczujesz się dobrze.

Ryby – możesz zaangażować się w przeprowadzki i podróże. Przyjdzie ci do głowy wiele pomysłów, np. aby napisać książkę lub wiersz. W swoją pracę włożysz dużo energii, ale uważaj na współpracowników, bo mogą wystąpić z nimi problemy. Nie zatrzymuj się na jednym źródle dochodu – szukaj więcej, a na pewno znajdziesz.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 29 maja 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 30 maja 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.