W tym miesiącu trzeba uporządkować swoje priorytety i zająć się tym, co jest dla nas naprawdę bardzo ważne. Jeśli zajęcie, które wykonujemy nie nie daje efektów, to nie warto wkładać w nie energii, trzeba odpuścić na jakiś czas. Każdy z nas w tym miesiącu może zdecydować, co jest dla niego ważne, co jest potrzebne, a co jest niepotrzebne. Warto jednak naprawić to, co uległo zniszczeniu. Nie będzie to łatwe, ale w będzie to warte wysiłku. Luty nastawia nas na wewnętrzny rozwój i wydobycie tego, co jest schowane w naszym wnętrzu. Możemy przyciągnąć to, co jest ważne dla naszej duszy. Nie zawsze jednak zapotrzebowania duszy pokrywają się z tym, co podpowiada nam serce i umysł.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Pojawi się możliwość zrealizowania planów. Włóż więcej wysiłku, a naprawdę opłaci się. Masz szansę na stały przepływ klientów lub na stabilną pracę. Jeśli coś sprzedajesz, odniesiesz sukces. Miłość wybieraj za pomocą rozumu i logiki.

Lew

Chroń siebie i bierz na siebie dodatkowe obowiązki. Zaufaj życiu i temu, co jest przed tobą, co jest nowe. Jeśli będziesz stał Lwie uparcie na tym, co już należy do przeszłości, to ciężko ci będzie otworzyć drzwi do przyszłości. Będziesz miał możliwość wzmocnić relacje lub znaleźć partnera dla twego serca. Jeśli ktokolwiek może ci pomóc w sprawach sercowych lub w pracy, to tylko twój przyjaciel.

Strzelec

Sytuacje w tym miesiącu będą karmiczne. Nie będzie to łatwy dla ciebie okres. Rozpoczyna się nowy okres w twoim życiu, w którym trzeba będzie wszystko inaczej zorganizować – wyrzucić ze swojego życia stare plany, spojrzeć na swoje życie z innej strony, coś przeorganizować. Z bliskimi mogą być relacje napięte. Pojawi się możliwość otrzymania kredytu lub spłacenia kredytu.

Z powrotem

|