Aby uzyskać pożądane efekty, powinniśmy w tym miesiącu bardzo ciężko pracować. Każda osoba będzie mistycznie odczuwać wezwania Losu, poczucie szczególnego magnetyzmu w różnych okolicznościach. Każdy człowiek będzie chciał czegoś jasnego i konkretnego. Ten miesiąc jest bardzo dobry na wszelkie wyjaśnienia i kończenie tego, co zostało wstrzymane. Praca powinna być wykonywana w oparciu o każdy szczegół i odpowiedzialność. To czas poważnych decyzji.

Baran – należy starannie dozować emocje, słowa a nawet uczucia. Twój sukces zależy od tego, jak dokładnie przemyślisz swoje kroki. To, co teraz zasadzisz, nie wzrośnie od razu, musisz trochę poczekać. W tym miesiącu może być rozstanie i konflikt, ale pozwól sobie na odwrót. Osiągaj to, czego pragniesz, a odpuść to, co straciłeś.

Byk – jest to miesiąc bardzo złożonych emocji, które zmuszą cię do zmagania się ze swoją świadomością i podświadomością. W tym okresie mogą pojawić się różne przeżycia, lęk o swoje życie, o przyszłość. Miesiąc pokaże to, czego należy się pozbyć i z czym pogodzić. Tylko w takiej równowadze możesz podążać własną drogą. Nie możesz popełniać błędów. Zaakceptuj swoje wady, naucz się otwarcie na siebie patrzeć.

Bliźnięta – zechcesz miłości i osiągnięć. Nawet u kobiet będzie chęć przejęcia inicjatywy i działania czasem sprzecznego z okolicznościami. Najważniejsze, by nie angażować się w nieporozumienia. Należy wybrać ścieżkę, która oczywiście da korzystny wynik. Bliźnięta powinny być bardzo ostrożne, bo coś może niespodziewanie wydarzyć, a to może doprowadzić do zmęczenia. Nie rozwijajcie w sobie zgubnych nałogów.

Rak – nieprzemyślane działania mogą być kosztowne, ale możesz dojść do porozumienia. Staraj się zwracać uwagę na różnego rodzaju dokumenty. Wszystko, co robisz w tym miesiącu, rób bardzo ostrożnie. Jeśli chcesz komuś powierzyć kilka ważnych spraw, to tylko zaufanym osobom. Dobry miesiąc na składanie ofert i propozycji. Nie pozwól fałszywie cię oskarżać.

Lew – powinieneś ściśle traktować tradycje, bo zasady zdobędą nową wiedzę i pomogą ci poczuć jeszcze głębszy szacunek do siebie. W tym miesiącu trzeba będzie zrezygnować z nadmiernej dobroci, którą inni będą postrzegać jako słabość. Może zdarzyć się z kimś bardzo poważna rozmowa, która może przekształcić zdarzenie w nowy sens. Jeśli jesteś w stanie bronić swoich zasad, otoczenie będzie traktowało cię w przyszłości z wielkim szacunkiem.

Panna – Panna będzie chciała udowodnić sobie, że jest lepsza. Powinna stosować jednak kompromis w komunikacji, a nie będzie konfliktu nawet przez cały rok. Niektórzy przedstawiciele tego znaku mogą czuć się bez sił, mogą pojawić się lęki, nie będzie w nich radości. Należy wybrać przyjaźń, kompromis, ustępstwa, a wtedy możecie wygrać. Nie wszystko w tym miesiącu odbędzie się, jak chcecie – spróbujcie robić wszystko z wielką wiedzą. Jeśli Panna poczuje się bezradna w tym czasie, to trzeba pomyśleć gdzie i kiedy nadużyła swojej władzy.

Waga – ten miesiąc może być początkiem nowej drogi w twoim życiu. Wszystkie zmiany doprowadzą do lepszego życia. Nawet w czymś negatywnym będziesz mogła zobaczyć pozytyw. Życie twe później na pewno zmieni się i to, co dzieje się teraz, jest i tak nieuniknione. Energia tego miesiąca przygotowuje dla ciebie ważne wydarzenia – to jest nowy etap w życiu, więc nie przegap okazji, nie przerywaj sekwencji, która już się rozpoczęła, nie poddawaj się. Napisz listę wszystkiego, co ci przeszkadza i zacznij to eliminować. Zadaj sobie pytanie, czy jesteś gotowa na cud, a wewnętrzne ustawienie wskaże, czy ten magiczny moment wydarzy się, czy nie.

Skorpion – uwierz w to, czego potrzebujesz, aby zachować pewność siebie, szczególnie w swoich działaniach. Ten miesiąc może okazać się trudny dla miłości. Konieczne jest zajęcie się sprawami, które nie wymagają pilnych działań. Masz okazję zapoznać się z całą swoją przeszłością, zdobyć pewność, że wiesz, jak rozwiązać wszystkie problemy. Odrzuć opinię publiczną, bo twoja jest teraz bardziej dokładna. W tym okresie możesz zdobyć szacunek poprzez mądrość i spokój, okazać cierpliwość ludziom i wydarzeniom.

Strzelec – niektórzy mogą czuć się smutni i melancholijni. Oznacza to, że coś ważnego odejdzie z twojego życia. Nagle możesz uzyskać pomoc i wsparcie – uwierzyć, że ci się uda, a wynik będzie pozytywny. Niektórzy mogą mieć poważny problem z samotnością i poczuciem własnej niewypłacalności, co oznacza, że ​​pewne okazje zostały już pominięte, ale wkrótce pojawią się nowe. Zatem bądź ostrożny, bądź cierpliwy, bo los da ci dużo, tylko będziesz musiał działać i używać tego poprawnie.

Koziorożec – aby osiągnąć pożądane rezultaty, trzeba poświęcić się czemuś. Jeśli czegoś nie oddajesz, to nie dostajesz tego, czego chcesz i musisz dać czas uczuciom, a nawet materialnemu aspektowi. Twórz prawdziwe plany, idź za swoimi osiągnięciami, inwestuj swój entuzjazm i energię. Jeśli chcesz rozpocząć coś, czego potrzebujesz, to zacznij być aktywny. Zainteresujesz podobnie myślących ludzi swoim projektem, a oni pomogą ci zmienić twój świat wewnętrzny. Uzyskasz nieoczekiwanie dobry wynik – po prostu nie stań się ofiarą swoich przekonań.

Wodnik – będzie musiał pożegnać się z przeszłymi postawami i zacząć robić postępy. Przetwarzanie przeszłych krzywd może przynieść ulgę, neutralizację negatywnych emocji, które nagromadziły się przez długi czas. W pewnym momencie może pojawić się sytuacja bezradności, ale to tylko chwila. Jeśli znajdziesz siłę, by zrobić krok naprzód, wtedy wszystko się zmieni. Ktoś lub coś będzie na ciebie naciskać i oczekiwać od ciebie konkretnych działań. Bądź ostrożny, aby ta osoba nie okazała się manipulatorem.  Sympatyzuj z tymi, którzy są odważni.

Ryby – potrzebujesz miłości i musisz stworzyć przestrzeń dla miłości, dojrzeć dla miłości, ponieważ musisz zrozumieć, czym naprawdę jest miłość. W tym miesiącu trzeba dokonać wyboru, który odegra ważną rolę w miłości lub karierze – kogoś wybrać, komu udzielić większej uwagi. Niektóre Ryby obudzą w sobie chęć oddania się, aby uzyskać maksimum przyjemności. Pojawią się rozstania, emocje, spotkania. Wszystko to sprawi, że dokonasz wyboru i odkryjesz nową ścieżkę dla siebie.

|