Sierpień to autorytet i sukces, więc ujawnij wszystkie swoje talenty. Bądź hojny dla innych, a wtedy życie pomoże ci na drodze do sukcesu. W tym roku Wenus jest w znaku Lwa – daje Lwom możliwość zabłyśnięcia, oczywiście nie da się uniknąć rozczarowania. Wszystkie kłopoty można załagodzić, a Lwy otworzą przed sobą nową drogę. W tym roku dużą wagę należy przywiązywać do pracy i zajęć praktycznych. Duży nacisk kładzie się na szkolenie i inteligencję, kwestie poszukiwania pracy i szkolenia, które doprowadzą do określonych działań. Niektórzy opuszczą stare miejsce pracy i rozpoczną nową pracę. Sierpień skupi nas na praktycznych działaniach, więc konieczne będzie podjęcie każdej pracy, bez względu na to, jak trudna jest. Lepiej iść do sklepu z ołówkiem, podliczyć dochody i wydatki. Rolnictwo, usługi komunalne, restrukturyzacja, budownictwo, naprawy, zbiory – wszystko to wysunie się na pierwszy plan.
To właśnie w tych kwestiach naprawa, renowacja i budowa będą pierwszym problemem. Wiodąca będzie rola lekarzy i działalność praktyczna.
Spory i konfrontacje między naukowcami i ezoterykami, ale powstaną nowe sojusze – jeden sojusz przeciwko drugiemu. Księżyc odpowiedzialny za emocje trzykrotnie zmieni swoją pozycję i wszyscy będziemy musieli szybko dostosować się psychicznie. Wydarzenia związane z przeszłością będą nas prześladować przez długi czas. Wiele wydarzeń doda nam energii, trzeba będzie w końcu rozwiązać jakieś problemy, uporządkować, coś dokończyć. To jest czas na podejmowanie decyzji, więc należy uważać, bo można go stracić.
To sprawdzian tego, co zostało zrobione wcześniej i co należy zrobić ponownie. Zostanie sprawdzony nasz stan zdrowia.
Ważne będzie to, co daje ziemia. Przygotujmy się na naukę i bądźmy praktyczni, przygotujmy się do zimy. Obecny sierpień mówi, że należy przygotować się na jesień. Merkury w Pannie zrobi pętlę od 23 sierpnia, a we wrześniu nastąpi ponowna ocena wydarzeń.

Baran – praca i zajęcia praktyczne. Będziesz aktywnie budować swój biznes i możesz go doprowadzić do perfekcji to. Potrzebujesz pracy, praktyki – czegoś, co przyniesie finanse. To czas miłości, stare związki mogą przynieść radość. Ten, kto cię kocha, będzie cię wspierał. Pod koniec miesiąca bądź ostrożny i nie kłóć się z bliskimi, bo później będziesz tego żałować. Nie denerwuj się podróżami. Doceń tę osobę, którą kochasz.

Byk – przyciągniesz uwagę innych. Musisz się uczyć, chodzić do nowych szkół, na ciekawe spotkania, jeździć na wycieczki. Ktoś popchnie cię do praktycznych zajęć. Praca przyniesie sukces. Uprawiaj sport. Zaczną cię absorbować problemy twoich bliskich. To czas szansy i warto go wykorzystać, aby zająć się sprawami związanymi z sukcesem i pozyskaniem funduszy. Wiedza jest ci teraz bardzo potrzebna.

Bliźnięta – wiele nowych podróży, kontaktów. Pod symbolami poszukiwania nowego zatrudnienia pokażą się również wyjazdy i nowe kontakty. Pomyśl też o pomocy swoim dzieciom. Wszystko, co jest związane z życiem, wszystko będzie musiało się zmienić. Być może pomyślisz o znalezieniu nowego miejsca w swoim życiu. Zadbaj o sprawy dzieci i nie zapominaj o rodzicach. Dbaj o duchowe wychowanie swoich dzieci.

Rak – nauka, pisanie i praca ze słowem. Praca z bliskimi lub przyjaciółmi, nowe znajomości i spotkania, które mogą zmienić plany. Uważaj na transport, szczególnie na początku sierpnia i pod koniec miesiąca. Warto również zwrócić uwagę na swój dom. Zarobisz pieniądze dzięki swojemu urokowi, a twoi bliscy pomogą ci i będą uczestniczyć w twoich sprawach. Zdecydujesz coś w sprawie swoich finansów. Możesz otrzymać pożyczkę lub znaleźć sposób na spłatę pożyczki. Uważaj, bo sytuacje kryzysowe mogą sprawić, że wydasz więcej niż potrzebujesz.

Lew – to czas możliwości. Sukces znajdziesz daleko od domu. Znajdziesz też miłość i uznanie. Odświeżysz stare kontakty. Nadejdzie sukces zarówno w sprawach osobistych, jak i w pracy. Uważaj na sprawy osobiste i finanse, bo mogą wystąpić rozczarowania. Unikaj spotkań z osobami, których nie znasz. Miesiąc ten to świetny czas na zarabianie pieniędzy, to okres nowych sukcesów. Twoja droga jest jasna, więc wykorzystaj swoje możliwości.

Panna – w tym miesiącu musisz być aktywny. Dbaj o siebie i swoje zdrowie, a także realizuj nowe projekty. Skup uwagę na intelekcie. W pracy pojawią się nowe pomysły, więc staraj się szukać okazji poza domem. Podróże przyniosą sukces – przyniosą to, do czego dążyłeś. Zadbaj o swoją własność. Uważaj, bo za twoimi plecami ktoś będzie knuł intrygi i plotkował.

Waga – to okres przygotowań do nowego etapu. Pokażą się nowe plany i nowa praca, trochę pomysłów, ale przyjdzie rozczarowanie bliskimi. Twoje plany mogą się zmienić w połowie sierpnia, ale nadejdzie pomoc od liderów – zjednocz się z liderami, z którymi odniesiesz sukces. Musisz zwrócić uwagę na zdrowie. Nie wszystko będzie ci pasować, nie każda czynność będzie odpowiednia, ale bądź ostrożny. Zrobisz to, czego jeszcze nie robiłeś, prze tobą nowe możliwości.

Skorpion – dużo czasu i uwagi poświęcisz przyjaciołom. Pomyślisz o nowych studiach, nowych długoterminowych planach. Pracuj nad nowymi, jesiennymi perspektywami. Poświęć czas swoim bliskim. Pracuj nad sobą i stwórz coś nowego dla siebie. Zaangażuj się w kreatywność, to przyniesie ci sukces i złagodzi stres. Uważaj na drogach.

Strzelec – to dla ciebie niezwykły czas. Otworzysz się na nowe kontakty i komunikację. Istnieje możliwość spotkania się z bliskimi, a wszelkie informacje powiązane są z dokumentami. Możliwe niedalekie podróże lub problemy z transportem. Możesz także nawiązać nowe znajomości lub znajomi z przeszłości dadzą o sobie znać, pojawią się nowe relacje. Być może od twojego byłego partnera przyjdą jakieś informacje. Będziesz pracować z nowymi technikami lub metodami. Znajdziesz tych, którzy mogą ci pomóc.

Koziorożec – będziesz decydować o wszystkim, co dotyczy finansów. Możliwe będzie znalezienie dla siebie nowych zasobów. Być może będziesz musiał zrównoważyć, poszukać nowych rozwiązań. Ponadto wszystko, co dotyczy dokumentów, również będzie musiało zostać dwukrotnie sprawdzone. Sprawy, które przeciągały się zbyt długo, będą musiały zostać rozwiązane. Ktoś może potrzebować pożyczki w tym miesiącu i będzie musiał ją wziąć. Należy połączyć swoje zasoby osobiste i te, które pochodzą ze świata zewnętrznego. Być może będziesz chciał połączyć część finansów z drugą osobą. Rozważ cenę swoich usług.

Wodnik – możesz podjąć ważną decyzję, która znacząco wpłynie na twój los. Będziesz musiał coś dokończyć, aby zostawić po sobie. Niektórzy z was będą bronić swojej pozycji i przekonań, i odniosą sukces. Otrzymasz ważne dokumenty, Wszechświat doprowadzi cię do konkretnego wyniku. Znajdziesz to, czego szukasz. W tym miesiącu możesz znaleźć miłość, możesz też pogodzić się z kimś z przeszłości. Będziesz musiał przejść przez wszystkie kanały związane z miłością, z zwątpieniem i traumami.

Ryby – pomyślisz o powrocie do przeszłości, do rodziny. Być może będziesz chciał zmienić mieszkanie, a może od razu spełni się jakieś ważne pragnienie. Jeśli masz konkretny cel, możesz go osiągnąć. Marz, a wszystko się ułoży. W tym miesiącu możesz spotkać po dłuższej przerwie ukochaną osobę. To romantyczny okres, więc możesz przeżyć ciekawy, wakacyjny romans, który zapamiętasz.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – sierpień 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 1 sierpnia 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.