Ten miesiąc przyniesie nam coś nowego. Zmienimy sposób, w jaki komunikujemy się z ludźmi, w jaki myślimy o innych ludziach. Możemy rozwinąć nowe reakcje, które pozwolą nam inaczej postrzegać sytuacje, ale musimy się zresetować. To, co nie jest konieczne, zostanie po prostu usunięte z naszej pamięci, ponieważ będziemy musieli wejść w nowy świat z nowymi pomysłami. Wszyscy mamy przed sobą duże zmiany, więc teraz musimy nasycić się nową wiedzą, umiejętnościami i odnowić nasze nawyki, aby wejść do nowego świata. Ten miesiąc pokaże nam, co zostawiliśmy za sobą, bo horyzonty stają się już wyraźniejsze. Nadal możemy być niepewni naszych wyborów myślowych, naszych planów. Mamy czas, aby przetrawić nasze doświadczenia dotyczące komunikacji i finansów. Spróbujmy zrewidować swoje doświadczenia w odniesieniu do pozytywnych chwil. Pamiętajmy o dobrych rzeczach w swoim życiu. Sukces nadejdzie w nowych scenariuszach. Tworzą się nowe koncepcje i wyrastają nowe gałęzie rozwoju.
Na początku września sytuacja stanie się bardziej stabilna, ale wszystko przyspieszy, więc musimy działać intensywnie. Jeśli mamy jakieś poważne projekty biznesowe, postawmy na wielką kreatywność, stwórzmy coś nowego. Starajmy się otwarcie pokazywać swoje talenty i nie bójmy się ich podkreślać. W związkach stawiajmy na przyjaźń, wspólne zainteresowania i flirt. Traktujmy swoje bratnie dusze z szacunkiem, warto szukać punktów wspólnych, na których można zbudować solidny fundament. Wspólne ulegną zmianie, ponieważ będziemy musieli doświadczyć nowych sytuacji.
Energia września nie jest do końca wyrównana, ale nie będzie żadnych przerażających sytuacji, które sprawią, że prześledzimy swoje życie. Przeszłość zacznie odchodzić – rozstaniemy się z tym, co było w przeszłości. Nie dopuszczajmy do nadmiernych reakcji emocjonalnych, ponieważ będzie to negatywne zachowanie.
Wrzesień zaostrzy również kwestie samorealizacji, sukcesu, wyboru lidera. Omijajmy taktownie te tematy, które dotyczą tego, kto ma lepiej lub gorzej. Łatwo będziemy ranić czyjeś ego, nie idź po trupach do celu, problemy zawodowe odłóżmy na później. Żyjmy prostym życiem, codziennością.
We wrześniu możliwe jest stworzenie czegoś wielkiego, nastąpi postęp we wspólnej pracy. Ale jednocześnie można coś zepsuć na długi czas. Do 15 września nie powinniśmy być zbyt ambitni w podejściu do życia. Trzymajmy się z dala od newralgicznych tematów.

Baran – w tym miesiącu powinieneś być zaniepokojony więzami emocjonalnymi w swojej rodzinie. Być może będziesz musiał spędzić z kimś więcej czasu, może nastąpić zmiana w relacjach. Możesz stworzyć poważny związek lub powiększy się rodzina, może też nastąpić zmiana statusu związku. Będziesz musiał dostosować się do nowych sytuacji, ale nie będzie możliwości powrotu do tego, co już znałeś. Możesz wejść w związek z kimś, z kim już byłeś lub zakochać się w kimś, z kim byłeś tylko w przyjaznych stosunkach. Wrócisz do starych projektów.

Byk – miesiąc może być pełen konfliktów, ktoś będzie cię przez cały czas denerwował. Mogą aktywować się twoi wrogowie, którzy przez długi czas pozostawali w cieniu. Lepiej nie podejmować ryzyka, ponieważ możesz przyciągnąć wiele trudnych i nerwowych sytuacji. Zazdrośni ludzie uniemożliwią ci kreowanie swojego życia. W tym okresie ktoś może oskarżyć cię o coś, czego nie zrobiłeś. Nie będziesz rozwijać relacji z płcią przeciwną. Najlepiej obciążyć się pracą i poczekać, aż atmosfera się rozjaśni.

Bliźnięta – W twoim życiu mogą pojawić się zmiany i nowe plany. Możesz nagle coś zmienić, coś zakończyć, przetasować wszystkie karty. Bądź ostrożny. Rozwody w tym miesiącu będą miały charakter karmiczny. Być może będziesz musiał kogoś wesprzeć, coś wymyślić, przekierować. Ktoś w twojej rodzinie będzie wymagał większej opieki. Twoje programy rodowe mogą się zmienić i stracisz wsparcie rodziny. Traktuj swoje zdrowie poważnie, ponieważ mogą pojawić się długoterminowe problemy. Ogólnie rzecz biorąc, staraj się traktować swoje ciało poważnie i nie popadaj w skrajności.

Rak – mogą pokazać się trudności w pracy i będziesz musiał skoncentrować się na najważniejszych rzeczach. Nie powinieneś rozpoczynać nowych projektów, ponieważ nie odniosą one sukcesu. Na razie zajmuj się sprawami rodzinnymi i osobistymi. Pojawi się niewielka szansa na poprawę swojej sytuacji, więc jej nie przegap. Nie denerwuj się, jeśli nie zrobisz dużych postępów. Twoja sytuacja zmieni się na lepsze, ale nie od razu. Nastaw się pozytywnie do swojej przeszłości, znajdź w niej zasoby, aby móc poprawić swoje życie. Stwórz dla siebie ciekawe i pozytywne nawyki, które wesprą cię w trudnej sytuacji. Warto również zwracać uwagę na swoje sny, które pokażą twoją przyszłość.

Lew – uważaj na swój nastrój, ponieważ życie będzie tak aktywne, że możesz czuć się zmęczony. W tym miesiącu możesz przeżyć kilka niejasnych sytuacji. Wszystko będzie ustalone, ale w pewnym momencie się zmieni lub wręcz przeciwnie – sytuacja przybierze inny obrót. Nie będzie można przewidzieć dokładnego wyniku swoich planów. Staraj się nie wpaść w iluzje na swój temat, bo i tak wszystko się zmieni. Mogą pojawić się nieporozumienia w pracy, zawiedziesz się na kimś. Twoje myśli zwrócą się ku przeszłości, do tych miejsc i osób, które obdarzyłeś uczuciem.

Panna – wszystkie sytuacje zapowiadają się stabilnie. Z jednej strony, jeśli lubisz rutynę, to energia miesiąca będzie ci odpowiadać, ale jeśli lubisz zmiany, ekstremalne, to miesiąc zapowiada się nudnym. Możesz odczuwać presję ze strony innych ludzi; ktoś w pracy będzie podejrzliwy wobec ciebie, ktoś może cię poprawiać lub dokuczać, ale nie zwracaj na to uwagi, ponieważ ten czas minie i wszystko wróci do normy. Nie bądź zbyt wymagający wobec innych ludzi, wybacz im ich słabości. Wspieraj swoich przyjaciół, ponieważ mogą mieć problemy emocjonalne.

Waga – ten miesiąc może przynieść wiele osobistych sukcesów. Broń swojej opinii, interesów, trzymaj się tych planów, które zostały już nakreślone. Wszystko się ułoży, możesz zostać zwycięzcą. Nie martw się o przeszłość, bo niektóre strony życia zostaną zamknięte. To nie czas na rozpamiętywanie przeszłości. Przed tobą nowe życie, zmiany. Bliskie ci osoby wesprą cię. Ogranicz stresujące sytuacje, które będą podyktowane tylko twoimi lękami. Musisz pomyśleć o swoich talentach – rób to, co robisz najlepiej.

Skorpion – teraz możesz spojrzeć na ludzi z innej perspektywy lub na niektóre rzeczy, które uważałeś za tak oczywiste. Jeśli masz wokół siebie bardziej racjonalnych i logicznych przyjaciół, nie bój się im zwierzyć, ponieważ w tym miesiącu będziesz potrzebować wsparcia. Nadszedł czas, aby odciąć się od tych, którzy są dla ciebie trudni i nie będą już pozytywną postacią w twoim życiu. Aby coś uzyskać, będziesz musiał coś oddać. To miesiąc poświęceń, musisz coś poświęcić, aby uzyskać to, czego chcesz – być może będziesz musiał wydać pieniądze lub cenny czas. Uważaj również na swoje emocje, ponieważ możesz doświadczyć bardzo ostrej sytuacji wypełnionej złością.

Strzelec – zaczniesz prowadzić swój ulubiony biznes lub zająć się hobby, które przyniesie ci dochód. To czas aktywności i wigoru, nie zatrzymuj się, promuj siebie, otwórz się na swój pełny potencjał, świadcz usługi. Będziesz w stanie z łatwością wykonać wszystkie zadania i udowodnić, że jesteś siłą, z którą należy się liczyć. Przekonasz się, że jesteś potrzebny społeczeństwu. Ktoś przyjdzie do ciebie z pojednaniem, ktoś może spróbować naprawić sytuację, a ktoś inny złoży ci ofertę. Otrzymasz interesujący projekt, ale jeśli nie zareagujesz na czas, konkurencja może sprzątnąć ci go sprzed nosa. Twoje ciało wymaga emocjonalnego ukojenia, więc warto się zrelaksować.

Koziorożec – możesz doświadczać samotności, trudności w kontaktach. Ten miesiąc może wydawać się trudny i aby rozwiązać wszystkie swoje problemy, musisz zdobyć nowe doświadczenie, które doprowadzi do nowych sytuacji, przeniesie wszystko na nowy poziom. To czas na zdobycie nowej wiedzy, umiejętności i wykorzystanie wszystkiego w praktyce. Na poziomie osobistym będziesz musiał zrewidować niektóre sytuacje, zmienić je w myślach lub udać się do terapeuty. Nie bój się prosić o pomoc, jeśli jej potrzebujesz. W tym miesiącu powinieneś unikać ludzi, którzy mogą okazać się obłudni i cwani.

Wodnik – doświadczysz wzrostu i rozwoju zarówno zawodowego, jak i osobistego. Ponadto, możesz nawiązać nowy romans, który będzie atrakcyjny seksualnie dla twojego partnera. Poczuć silną namiętność. Spotkasz swojego starego partnera i mogą się obudzić stare uczucia. Czasu nie wystarczy na wszystko, ale będziesz musiał sobie wszędzie poradzić, jeśli to możliwe. Możesz kogoś poznać podczas spotkania towarzyskiego w domu przyjaciela. Możesz spotkać kogoś ważnego z przeszłości. Aby poradzić sobie z problemami w pracy, musisz myśleć racjonalnie. Nie próbuj przekonywać samego siebie, że jesteś wszechmocny.

Ryby – będziesz musiał się spieszyć, nawiązywać nowe znajomości, dobrze się bawić, a przy tym zachować spokój. Przeszłość może nie dać ci spokoju, ale należy pozwolić jej odejść. Ktoś sprowokuje cię do kłótni i konieczne jest znalezienia złotego środka, aby znieść napięcie. Możesz też odczuwać samotność. Myśl racjonalnie, załatwiaj od razu kilka spraw. Każde słowo w tym miesiącu może być prorocze, więc nie bierz wszystkiego do serca, bo możesz zostać zindoktrynowany. Mogą pojawić się problemy, jeśli twoi rodzice są już wiekowi.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułMądrości Ludowe i Przesądy na Wrzesień 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 sierpnia 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.