Ten czas jest naładowany szczególną energią, a nasze działania zadecydują o naszym losie. Decyzje, które podejmujemy podczas energii Zaćmień, są trudne do zmiany lub anulowania. W tym miesiącu będą dwa Zaćmienia, ale Zaćmienie Księżyca zamknie wszystko, co zaczęło się wcześniej. Wenus zabarwi wszystko swoją energią, to przyniesie zmiany w relacjach ze społeczeństwem, z pieniędzmi, zgromadzi społeczności. Zaćmienie Słońca odkryje przed nami nową MOC. Na początku będziemy musieli zrozumieć naszą przeszłość, bo Wenus będzie wywierać swój wpływ.
Kryzys i reformy transformacyjne będą nadal odczuwalne, ponieważ Pluton wciąż wciąga nas w swoją energię. Oznacza to, że musimy zrzucić starą skórę i zregenerować się na nowo, przekształcając wszystko w nową jakość. Będziemy musieli porzucić to, co już jest przestarzałe.
Przez cały ten okres będziemy na zadanej trajektorii Losu. Świadome przeżywanie tego okresu pomoże nam podejmować lepsze decyzje; wszystkie nasze wybory i decyzje będą miały znaczenie.
Zaćmienia Słońca i Księżyca mają różne skutki. Solarne rozpoczyna nowy etap, który pozwala inaczej spojrzeć na świat. Zaćmienie Księżyca objawi się jako kryzys transformacyjny.
Zmiany mogą zachodzić zarówno na poziomie wewnętrznym, jak i na poziomie zdarzeń zewnętrznych. Możemy zdobyć doświadczenia, które nas rozwiną, albo możemy nadal kierować się stereotypami. Te Zaćmienia są powiązane z formą inicjacji. Nasza osobista Jaźń, ognista energia twórcza, będzie musiała zderzać się ze stale zmieniającą się rzeczywistością. Bez wewnętrznego wysiłku nie wygramy, a bez budowania współpracy nie będziemy w stanie nic stworzyć. To dynamiczna energia tworzenia rzeczywistości. Wszyscy nauczymy się budować relacje. Powinniśmy nauczyć się rozumieć, co przyniesie nam współpraca i równowaga! Tylko wtedy, gdy istnieje punkt równowagi, możemy stworzyć partnerstwo i może ukształtować się nowa rzeczywistość z nowymi możliwościami. Mogą nas napędzać nowe pomysły i będziemy zmierzać w kierunku nowego celu, a sposób, w jaki wejdziemy w interakcję ze światem, będzie decydował o naszym postępie. Poprzez naszych partnerów zdefiniujemy, kim jesteśmy.
W tym okresie będzie dużo twórczości, dynamiki i aktywności. Wszystkie zmiany nakierowane będą na przyszłość, a to, co wcześniej zostało zablokowane i zapomniane, będzie można przywrócić do życia.
Nauczmy się bronić swoich interesów, ale nie wychodźmy przed szereg, bo wystarczy, że będziemy negocjować, znajdziemy wsparcie i zbudujemy relacje. Zasoby, które zgromadziliśmy, będą gromadzić się jeszcze intensywniej. Nauczymy się przestrzegać sprawiedliwość i odnajdywać równowagę. Aby zachować równowagę i harmonię, trzeba nabrać dynamiki, nauczyć się prowadzić dialog i nie decydować kategorycznie. Bez tego podstawowego fundamentu nie będzie można wejść w nowy rok.

Baran
Możesz mieć silne pragnienie bycia w związku i istnieje możliwość spotkania kogoś, z kim łączy cię karma. Możesz zanurzyć się w głębinach informacji, uzyskać nowe wiadomości, które przyniosą nowe zadania karmiczne. Będziesz musiał zdecydować o czymś, co dotyczy ciebie, Mogą pojawić się tematy współpracy. Niektóre Barany zmienią swoje cele, więc może pojawić się szansa na karierę, ale też mogą usunąć się w cień. Niektórym Baranom urodzą się dzieci, z którymi będzie je łączyć karma. Jeśli zaangażujesz się Baranie w twórczość, przyniesie ci to sukces i wpłynie na Los. Los osądzi cię na podstawie twojej hojności, bo jeśli poniesiesz straty, to znaczy, że był to twój dług karmiczny.

Byk
Ten miesiąc zmieni coś w temacie zadowolenia i pracy. Twórz piękne rzeczy, dąż do piękna i jakości. Będzie to wpływowy i ważny miesiąc. Zwróć uwagę na swoje zdrowie, na nowy wizerunek, codzienny reżim. Jakie nowe rzeczy możesz wprowadzić do swojej codziennej rutyny? Możesz zmienić swój sens życia, na przykład wcześniej karma trzymała cię w schematach i ramach, ale teraz nastąpi zmiana – będziesz mógł spojrzeć na świat przez pryzmat innych wartości. Musisz studiować – zanurzyć się w nauce ważnych tematów, które pociągają twoją duszę. Istnieje prawdopodobieństwo otrzymania ważnych dokumentów; być może leżały one w archiwum i teraz twoje sprawy pójdą do przodu. Mogą poszerzyć się twoje wpływy w pracy.

Bliźnięta
Ten czas pokaże, jak życzliwy byłeś dla ludzi, na ile byłeś zdolny do pomocy i hojności. Może czekać na ciebie nowa znajomość, która będzie dla będzie bardzo przydatna. To Zaćmienie może zmienić coś w życiu twoich dzieci. Jeśli masz ochotę założyć własną firmę, możesz zacząć to robić. Jeśli dokonywałeś transakcji bankowych, biorąc pożyczkę, będziesz miał okazję szybko ją spłacić. Jeśli obawiałeś się konfliktu z prawem, to problemy nieco osłabną. Jeśli chcesz coś zakończyć, zamknąć za sobą drzwi do przeszłości, to masz na to świetny czas. Możesz uzyskać wsparcie od wpływowych osób. Październik przyniesie ci duże zmiany – od tego miesiąca poczujesz nową energię, napełnisz się siłą i coś w sobie przepracujesz. Prawdopodobnie powinieneś oczyścić swoje relacje z kimś, poprosić o przebaczenie. Jeśli wykorzystałeś kogoś świadomie lub nieświadomie, to szybko zmień tę energię, bo w przeciwnym razie zostanie zawiązana silna pętla karmiczna.

Rak
Przejdziesz transformację w swoim systemie rodzinnym, zmieni się twoje otoczenie, zmienią się plany na przyszłość, ale wszystko będzie zmieniało się na lepsze. W twoim życiu będzie więcej równowagi i miłości. To, co ciążyło na tobie przez 15 lat, wkrótce się zmieni. Jeśli nie wiedziałeś, dokąd się udać i w jaką przyszłość się przenieść, teraz wszystko stanie się jasne. Nastąpi zmiana w zasobach organizacji. Los dał ci prezenty, które teraz mogą przynieść ci popularność. Możesz także zdobyć nowe umiejętności, które pomogą w twoim zawodzie. Podróże będą produktywne, będziesz się nimi cieszyć. Nie uciekaj od dyscypliny, utrzymuj wszystko w równowadze. W długotrwałym związku może pojawić się napięcie i możliwy jest rozwód, ale podejmuj decyzję świadomie. będziesz twórczy, więc działaj, wyrażaj siebie, pozwól sobie na odczuwanie radości. Ludzie docenią twoje talenty i umiejętności. Będziesz w stanie pomóc swoim dzieciom, rozwinąć swój biznes, otrzymać prezenty od Wszechświata. Otrzymasz dodatkową szansę, aby powrócić do czegoś lub zrewidować temat z przeszłości. Ten czas przyniesie ci towarzyszy podróży i podobnie myślących ludzi.

Lew
Decyzje, które podejmiesz, będą za tobą podążać przez około 9 lat. Będziesz musiał uporządkować swoje życie, zwłaszcza w miłości. Jeśli czujesz, że twój związek nie działa dobrze, nie bój się przyznać do tego przed samym sobą. Pomyśl o tym, co chciałbyś osiągnąć, bo jeśli chcesz znaleźć miłość, to ten czas będzie ci sprzyjał. Musisz uporządkować sposób komunikacji z ludźmi, pomyśleć o tym, kim jesteś?! Kiedy zrozumiesz siebie, będziesz w stanie znaleźć tego, którego naprawdę potrzebujesz – staraj się go szukać w nowych kręgach społecznych. Będziesz musiał wziąć odpowiedzialność za swoje słowa, za myśli i styl życia. Sytuacja, która miała miejsce jeszcze w maju, wisi w powietrzu, ale teraz może zostać wyjaśniona, a problemy rozwiążą się. Będziesz musiał rozwiązywać problemy w swoim domu. Energia tego miesiąca pomoże ci w podjęciu decyzji o zmianie pracy lub stylu pracy. Październik może przynieść nowe możliwości zarobkowe i poczucie własnej wartości.

Panna
Będziesz musiał dokonać zmian w swoich planach, a kiedy otworzysz się na nowe metody i projekty, zwiększysz swój poziom dochodów. Będziesz musiał skoncentrować się na swoich dzieciach, ponieważ październik może przynieść zmianę w komunikacji z nimi. Może dojść do eskalacji jakiejś ważnej sytuacji. Przed tobą otworzą się nowe karmiczne warstwy interakcji z dzieckiem. Wszystko, co teraz włożysz w swoje dziecko, przyniesie owoce w ciągu 15 lat. Najważniejsze jest to, aby dziecko odnalazło równowagę między tym, co materialne a tym, co duchowe. W biznesie sprawy mogą przybrać nowy obrót, ponieważ nowe metody mogą zmienić aurę relacji z partnerami lub klientami. Możesz spotkać swoją drugą połówkę, ponieważ w tym okresie przyciągniesz miłość. Doświadczysz ulepszeń w usługach i klientach. W wielu obszarach nastąpi odnowienie archetypów, więc pracuj nad tym i odnów swoją energię.

Waga
Zmieni się twoja osobowość, odnowią się relacje. Twoje ciało będzie wymagało pielęgnacji, zmieni się twój wizerunek. Musisz zdecydować, co chcesz robić. Otwórz się na artyzm i piękno. Uzyskasz pieniądze od innych ludzi, pomoc – możliwości otrzymywania i akceptowania aktywują się. Będziesz negocjować, komunikować się, nastąpi transformacja w twojej rodzinie. Musisz pomyśleć o nieruchomościach, przygotować się do zakupu nieruchomości w przyszłości. Skoncentruj się na swojej rodzinie, pojawi się zmiana w relacjach z rodzicami. Karma twoich przodków zostanie zrewidowana, a programy przodków wyjdą na powierzchnię – obudzi się pamięć przodków. Wszystko to może być wspaniałym zasobem, jeśli użyjesz tej energii prawidłowo. Niektóre Wagi mogą wejść w tajemne relacje, a inne mogą komunikować się z kimś z daleka poprzez internet. Mogą pojawić się pieniądze z pracy online – planety aktywują tę możliwość. Powróci twoja przeszła reinkarnacja – Los może przynieść okazję, aby spotkać kogoś z przeszłości.

Skorpion
Niektóre relacje, które są dla ciebie ważne, ulegną transformacji. Energia będzie bardzo burzliwa, więc nie powinieneś podejmować ważnych decyzji. Aktywują się relacje karmiczne – niektóre w prawdziwym życiu, niektóre w uczuciach i wspomnieniach. Zwróć uwagę na relacje z siostrą i bratem, ponieważ mogą się one bardzo zmienić. Możesz ukończyć studia lub będziesz musiał zastosować wiedzę w inny sposób. Będzie wiele okazji do podróży, które przyniosą ci korzyści. Będziesz mógł załatwić ważne dokumenty. Jeśli zmieniłeś zawód, ktoś uzna twoje zasługi. Pojawi się wielu nowych przyjaciół, którzy potraktują cię poważnie. Będziesz musiał dorosnąć w relacjach z ludźmi. Jeśli masz własną firmę, traktuj ją bardzo ostrożnie i poważnie. Możesz stać się częścią społeczności i zostać liderem, a nawet spotkać tam swoją miłość.

Strzelec
Zmieni się twoja rutyna w pracy, będziesz robić to, co lubisz, a to zwiększy twoje dochody. Zwróć uwagę na siebie i zharmonizuj swoje życie, co przyciągnie więcej finansów. Pewne spotkanie będzie bardzo doniosłe, może pojawić się w tym, jak i w następnym miesiącu. Jest to znak karmiczny. W przypadku, gdy twe dochody spowolniły, to w tym miesiącu sprawy pójdą naprzód. Aktywują się nowe źródła dochodu. Wiele osób będzie postrzegać cię jako autorytet, dzięki temu zmienisz swój status. Możesz otworzyć nowy biznes. Twój status także może się zmienić, na przykład ktoś zaproponuje ci małżeństwo. Będziesz mógł pomóc swoim rodzicom w jakiejś ważnej sytuacji. Jeśli masz zaplanowaną operację w tym miesiącu, to jakiś aspekt twojego karmicznego Cienia nie jest rozwiązany. Być może powinieneś zrobić porządek w relacjach, ale przede wszystkim w swojej karmie. Otworzą się przed tobą nowe drzwi, nowe marzenia. Wizualizuj.

Koziorożec
Musisz skupić się na swojej karierze. To, kim chcesz zostać i co chcesz robić w przyszłości, przyniesie ci nowy status i zysk. Rozpoczęcie kariery pomoże ci zdobyć miłość, nawet przeprowadzka do innego kraju jest możliwa. Musisz doświadczyć miłości w swoim życiu, otworzyć się na miłość. Możesz zdobyć dodatkowe wykształcenie. Będziesz gotowy do wyjazdu za granicę, aby nauczyć się nowych zawodów. Musisz dobrze planować, więc nie licz teraz na wakacje – spędzaj każdą minutę w pożyteczny sposób. Możesz zmienić krąg znajomych i przyjaciół, otworzyć się na nowe relacje. Odpowiednio zorganizuj swój czas i angażuj się, jeśli chcesz coś osiągnąć. Twoja zmiana dopiero się zaczyna, ale zmiana potrwa około 6 lat. Mogą pojawić się nowe cele, nowy biznes. Na pewno osiągniesz polaryzację i sławę. Możesz zacząć robić coś, co zawsze chciałeś robić lub o czym marzyłeś.

Wodnik
Temat relacji i pieniędzy będzie ciągle przewijał się w twojej głowie. Powinieneś popracować nad tematem komunikacji z ludźmi, nauczyć się dziękować, rozumieć ludzi. W twoim otoczeniu mogą pojawić się nowi ludzie, którzy zmienią twój sposób myślenia. Być może będziesz musiał aktywować jakieś dokumenty, zarejestrować się gdzieś lub zacząć uczyć się innego języka. Energia Zaćmień będzie działać przez długi czas, więc zmieniaj się i dostosowuj. Los może dać ci możliwość zastanowienia się, czy przeprowadzić się, czy pozostać tam, gdzie jesteś?! Być może nadal żyjesz przeszłością, która daje o sobie znać? Być może pracowałeś nad relacją z ojcem, a jeśli jej nie przepracowałeś, możesz mieć trudności z zaufaniem światu i podejmowaniem ryzyka. Zwróć uwagę na swoje zdrowie – może musisz podnieść swoją energię. Jeśli ktoś ci pomaga finansowo, to to źródło może wyschnąć, więc spróbuj stać się bardziej niezależny.

Ryby
Jakie programy wprowadzisz do swojego życia, takie zostaną rozegrane w ciągu 9 lat. Wszystkie decyzje przed nowym rokiem będą brzemienne w skutki. Być może zaciągniesz pożyczkę lub będziesz musiał spłacić dług? Być może będziesz musiał spłacić długi karmiczne. Możesz doświadczyć zmian w relacjach z przyjaciółmi. Prawdopodobnie może nastąpić zmiana statusu w organizacji lub w miejscu pracy. Niektóre z was mogą zmienić pracę lub poznać kogoś przez internet. Ludzie z przeszłości mogą docenić twoje zasługi i umiejętności. Jeśli przygotowujesz się do poczęcia dziecka, to masz szansę zostać rodzicem. Twój związek z partnerem może stać się bardzo romantyczny. Przyjaźnie także staną się romantyczne. Będziesz musiał ograniczyć swoje plany, ale wybierz tylko jeden cel i idź do niego. Teraz możesz poważnie potraktować swoje marzenia – twoje plany staną się jaśniejsze i będziesz w stanie podjąć decyzję o kierunku swojego życia.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 29 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 30 września 2023
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.