Listopad rozpocznie się z intensywną energią. Nasila się walka o niepodległość i walka o nowe okoliczności. Dla niektórych ten okres może stać się konfliktowy, pojawi się duży ładunek emocjonalny, niezadowolenie i chęć zmiany. To miesiąc nasilających się zmian, niektórzy z nas przetrwają silne wstrząsy. Zaćmienia dały impuls do zmian, a to przyniesie zmiany w relacjach osobistych, w pracy, w biznesie. Jeśli relacja jest silna i sobie bliska, to jeszcze bardziej się zacieśni. Jeśli związek jest powierzchowny, dojdzie do zdrady. Trudno będzie zdecydować się na coś w ciągu pierwszych dziesięciu dni, więc aby przyspieszyć sprawę, najlepiej jest wyznaczyć sobie zadanie polegające na ćwiczeniu cierpliwości. Bądźmy cierpliwi i czekajmy, bo to czas na pracę wewnętrzną. Wenus wchodzi do Wagi, więc jest to czas hamowania; jeśli chcesz coś wypracować, to najlepiej robić wszystko powoli – energie księżycowe nie radzą niczego zaczynać, bo może nastąpić poślizg.

Druga dekada listopada (od 14 listopada) będzie trochę napięta – wzmożone podekscytowanie, niezależność, okoliczności, wolność, nagłe załamania i konflikty, wszystko te okoliczności ulegną złagodzeniu. Pozwoli to robić wszystko to, co wcześniej chcieliśmy robić, przy mniejszym stresie. Rozwijajmy swoje plany, bo po Nowiu będzie można wiele zrealizować i wejść w harmonijny okres. Mars doda nam optymizmu. Dążmy do celu, ale róbmy to delikatnie. Być może trzeba będzie odłożyć na bok życie osobiste i zająć się sprawami zawodowymi.
Po Nowiu poczujemy pozytywny przepływ energii, dobrą atmosferę. Relacje z bliskimi staną się milsze. Jeśli chodzi o relacje zawodowe, sfera ta zmięknie, ale walka ego i dumy może wywołać wielkie konflikty. Ten miesiąc przyniesie zmiany, które będziemy odczuwać dość dotkliwie. To, co rozpoczęliśmy we wrześniu, teraz zobaczymy.

Baran
Energia miesiąca najprawdopodobniej będzie pozytywna; to ty decydujesz, jakie emocje wybierzesz. Na twój stan wewnętrzny najprawdopodobniej będą miały wpływ programy twoich przodków, które mogą zmienić twój los, stworzyć jego nową wersję. Będziesz musiał przeanalizować swoje wzorce i przekonania, stać się bardziej odpornym, zaakceptować nowe sytuacje i rozwinąć nowe kontakty. Twoje dzieci będą potrzebowały wsparcia – coś trzeba będzie im wyjaśnić. Uważaj na nieprzemyślane decyzje.

Byk
Otwiera się przed tobą czas partnerstwa – możesz wchodzić w koalicję z innymi ludźmi, akceptować projekty, wymieniać pomysły. Trzeba wykazać się odwagą i inicjatywą, myśleć tylko o przyszłości i snuć plany. Spróbuj czegoś nowego w swojej pracy, wprowadź ciekawe rzeczy, które pomogą ci pokazać się jako profesjonalista. Jeśli chcesz podjąć ryzyko, lepiej zrobić to w drugiej połowie miesiąca. Zwracaj się o pomoc do profesjonalistów.

Bliźnięta
Będziesz musiał poznać pewne sytuacje ze swojej przeszłości, poradzić sobie z rodziną, krewnymi. Napływa teraz do ciebie zbyt wiele informacji, które mają charakter karmiczny. Jeśli chcesz zmienić pracę, nauczyć się czegoś nowego, wszystko może ci się udać. Dopóki nie uporasz się ze swoją przeszłością, nie wkroczysz w przyszłość. Możliwe są konflikty i konfrontacje z bliskimi. Uważaj na słowa.

Rak
Będziesz musiał powstrzymać emocje, ponieważ mogą stać się przeszkodą w relacjach. Możesz czuć osłabienie, mieć wahania nastroju, skoki hormonalne, ale wszystko to będzie można skorygować, jeśli po prostu przeanalizujesz sytuację. Ktoś może do ciebie wrócić, ktoś będzie intensywnie o tobie myślał. To czas wspomnień, przepracowania traum i nadawania sensu temu, co już minęło. Mogą przyjść kłopoty w sferze zawodowej, a jeśli stworzysz napiętą atmosferę, będziesz nieuważny, to wtedy wszystko może zakończyć się negatywnie.

Lew
Ten miesiąc będzie pełen emocji; pewna sytuacja, która wprowadziła cię w niepewność, zostanie rozwiązana. Mogą pojawić się problemy w związku, więc próbuj rozwiązywać konflikt w drodze dialogu. Pojawią się wątpliwości co do wierności, co do rozumienia się z partnerem. Jeśli jesteś sam, to masz szansę poznać kogoś interesującego. Listopad to miesiąc możliwości, więc nie przegap ich.

Panna
Zachowaj kontrolę, bo to nie jest najłatwiejszy okres. Los się zmienia! To nie najlepszy czas na flirty i romanse. Powinieneś powiedzieć sobie o czymś prawdę, nie owijać jej w sentymenty i wspomnienia. Jeśli nie zaktualizujesz aspektów związanych z pracą, możesz mieć problemy z finansami. A jeśli uda ci się coś zmienić, zmieni się sytuacja finansowa, otrzymasz nagrodę i zasłużone owoce radości.

Waga
Waga poczuje przypływ energii w listopadzie. Staraj się maksymalnie realizować swoje plany, bo masz wszelkie szanse na sukces. Opracuj plany, zwiększ energię w pracy, zgódź się na projekty, a wtedy będziesz mogła coś ruszyć. Bądź bardziej aktywna angażuj się w nowe procesy, przejawiaj inicjatywę. Uważaj na aktywność fizyczną i stres.

Skorpion
Przedstawiciele znaku Skorpiona w listopadzie będą pragnęli pewnych zmian, a w tym celu mogą nawet chcieć wywrócić swoje życie do góry nogami. Jeśli zdecydują się na podjęcie drastycznych kroków, bardzo ważne będzie dla nich wysłuchanie rad innych. W życiu osobistym Skorpiony będą także chciały komunikować się, spotykać z przyjaciółmi i rodziną, dlatego przydatne będzie zorganizowanie uroczystości dla bliskich. Zdrowie Skorpionów nie będzie zagrożone, ale muszą rozważyć własne zasady duchowe.

Strzelec
W listopadzie zechcesz spokojnego życia i ciszy, ponieważ będziesz potrzebował po prostu odpoczynku. Ale uważaj, bo istnieje niebezpieczeństwo popadnięcia w okowy lenistwa i apatii. W życiu osobistym również będziesz pragnął spokoju i wygody, dlatego twój partner powinien zrozumieć, że jako zawsze energiczny przedstawiciel tego znaku, w tym miesiącu nieco zmniejszysz swoją aktywność i romantyczny nastrój. Nie da się uniknąć udziału w kolorowych wydarzeniach rodzinnych, dlatego już teraz zaplanuj upominki.

Koziorożec
Listopad będzie miesiącem pełnym zgiełku i kłopotów. Wiele wydarzeń w rodzinie i w pracy będzie wymagało twego bezpośredniego udziału, nie uciekniesz od tego. Oszczędzaj swoją energię, bo w przeciwnym razie twoje zdrowie podupadnie i nie rozwiążesz problemów innych ludzi. Miesiąc będzie bogaty w wydarzenia kulturalne, spotkania rodzinne, a na jednym z takich spotkań można nawiązać bardzo przydatne kontakty. W relacjach z bratnią duszą ważne jest zachowanie powściągliwości, ponieważ miesiąc przyniesie kilka napiętych chwil, które musisz przetrwać bez strat i rozstań. Pod względem zdrowotnym mogą pojawić się również pewne problemy, zwłaszcza z kręgosłupem.

Wodnik
Dla Wodnika będzie to pracowity miesiąc, w którym będzie mógł zrealizować swoje talenty w różnych obszarach. Sprawy rodzinne będą wymagały twojego udziału, dlatego poświęć swoim bliskim maksymalną uwagę. W tym miesiącu będziesz musiał uczestniczyć w ważnych spotkaniach, których nie możesz przegapić. Jeśli chodzi o miłość, gwiazdy radzą ci odrzucić złudzenia, przestać dążyć do nieosiągalnego ideału i zwrócić uwagę na otaczających cię ludzi – wśród nich prawdopodobnie znajdzie się ktoś, kto będzie dla ciebie godnym partnerem. Sprawy twoich dzieci będą wymagały szczególnej uwagi, więc zanurz się w to, co dzieje się w ich życiu, aby na czas udzielić niezbędnych porad.

Ryby
Miesiąc podsumowania wyników, bardzo burzliwy i intensywny, ale też bardzo satysfakcjonujący, jeśli włożysz w to wszystko wysiłek. Możesz dojść do wniosku, że musisz coś zmienić w swoim życiu, ale unikaj pochopnych decyzji pod wpływem emocji. W życiu osobistym wszystko będzie w porządku, ale spróbuj znaleźć czas, aby pobyć ze swoim partnerem. Ostatnio prowadziłaś tak aktywne życie towarzyskie, że twojemu partnerowi najwyraźniej nie poświęcałeś wystarczającej uwagi. Możliwe są ataki złego samopoczucia i bóle głowy, które są konsekwencją dużego obciążenia pracą i szeregu stresów.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 29 października 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 30 października 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.