Wielkie wydarzenia to Nów Księżyca 2 stycznia i wkroczenie Merkurego do znaku Wodnika. Do tego dochodzi jeszcze nerwowa nadpobudliwość. Wenus będzie nas powstrzymywać, nasze emocje. Nie jest to właściwy czas na podejmowanie nowych kroków i ryzyka. Na początku nasze emocjonalne tło będzie bardziej zaangażowane w siebie i świadome siebie.
Wenus przejdzie obok Plutona, co oznacza, że przez cały ten okres wiele emocji przejdzie przez nasz wewnętrzny świat. W tym okresie wyrażajmy siebie poprzez taniec, poprzez ruchy ciała a wtedy tło emocjonalne stanie się łagodniejsze. Okres ten stanie się intensywny, ale będzie chodziło o działania. Zróbmy więcej dla reklamy. Przeszłość przypomni o spotkaniach lub o miłości. Rozładujmy stres dzięki pracy umysłowej, wyznaczmy sobie jasne i zrozumiałe cele, uporządkujmy swoją pracę. Będzie można ruszyć te projekty, które zostały już przemyślane i skalkulowane. Dokonajmy bilansu i podkreślmy to, co jest potrzebne, ustalmy priorytety. Nie róbmy niczego nowego. Wszyscy musimy ciężko pracować, ale nie wolno nam łamać zasad. Wznówmy stare prace, bo nie ma potrzeby rozpoczynania nowych.
Pełnia Księżyca w dniu 17 stycznia, Słońce będzie działać wraz z Plutonem – dzielmy się swoją energią, a pomożemy innym lub ułożymy własną harmonię. Ta pełnia wyostrzy naszą intuicję i da wiele różnych spostrzeżeń.

Czytajcie zalecenia swojego znaku Słonecznego, jak i patrzcie na swój Ascendent.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Będziesz musiał zastanowić się nad swoją przyszłością. Jeśli coś zaczynasz, pomyśl o konsekwencjach. Nie podejmuj w tym okresie żadnych odpowiedzialnych decyzji, bo możesz tego później żałować. Jeśli dotrze do ciebie jakaś informacja, to bądź ostrożny i przeanalizuj ją, sprawdź. Nie inwestuj zbyt wiele energii w projekty, co do których nie masz pewności. Staraj się nie kompensować, jeśli nie ma miłości. Nie chwytaj tego, co wpada ci w rękę, bo zamiast tego powinno przyjść prawdziwe uczucie a nie, jego namiastka. Nie wchodź w żadne podejrzane związki, bo mogą być straty.

Lew

Jeśli jakieś relacje uległy pogorszeniu, to przyjdzie okazja, aby to uporządkować. Masz potencjał i urok, który pomoże wygładzić wszelkie pozostałe nierówności. W tym miesiącu możesz przeżyć kilka romantycznych przygód. Dopiero w połowie miesiąca spadnie twa energia i będziesz musiał zmotywować się do jakiejś aktywności. Może to być jednak miesiąc, który pomoże ci ruszyć do przodu z jakimś projektem lub znaleźć odpowiednie kontakty. W tym miesiącu może cię spotkać wiele niespodziewanych sytuacji, które zmienią twoją drogę życiową.

Strzelec

Możesz otrzymać wiele propozycji współpracy. Trzeba biec, wzmóc inicjatywę, nie spoczywać na laurach. Wypróbuj różne opcje usług i promocji, a także warianty produktów. Jeśli zaplanowałeś jakieś projekty na 2021 rok, to kontynuuj prace nad nimi, nie przerzucaj się na inne pomysły. Przeżyjesz romantyczne przygody, więc i ty obsypuj partnera komplementami. Będziesz potrzebował pieniędzy, aby poprawić jakość swojego życia. W tym miesiącu możesz otrzymać wiele interesujących ofert, ale wybierz tylko to, czego naprawdę potrzebujesz.

Z powrotem

Zapraszamy do nas, na naszą platformę! Co środę Joga Twórczości, a co piątek darmowe i płatne wykłady. Tematyka szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy tym każde spotkanie to praca z metaforą, praca z podświadomością, praca terapeutyczna z rysunkiem bionicznym. Każdy może skorzystać z darmowej pomocy, a jeśli zechce kontynuować pracę nad sobą, to otrzyma profesjonalną pomoc! Zapraszamy – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne – styczeń 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 27 grudnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.