Jest to bardzo ważny i przełomowy czas. Cały sezon Zaćmień będzie niekorzystny dla podejmowania ważnych decyzji, które mogą zmienić nasze życie. Jeśli te decyzje będą nieprzemyślane i spontaniczne, ich konsekwencje mogą być nieprzewidywalne i bardzo energetyczne. W tym czasie znajdziemy się w zniekształconym stanie świadomości i trudno będzie przewidzieć kroki, które powinniśmy podjąć. Jeśli jesteśmy w stanie niezdecydowania i nie dokonaliśmy wyboru, to nie powinniśmy się spieszyć z nim spieszyć. Pozaćmieniowa energia rozładuje się dopiero w lutym. W tym okresie mogą aktywować się programy karmiczne. Jest to czas przewartościowań i niepewności. Wszystko będzie się zmieniać i przebudowywać. Rozpoczyna się nowy cykl – coś starego traci na znaczeniu i wiele sytuacji będzie niepewnych. W grudniu zwrócimy uwagę na sferę materialną, na budżet domowy. Rozwijajmy analityczną stronę swojego życia, odpowiednio rozdzielajmy wydatki. Wydarzenia mogą rozwijać się bez pośpiechu. Randki i i duże zakupy będą niepożądane.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Możesz okazać się bardzo otwarty na komunikację. Będziesz swobodnie czuł się w dialogu, będziesz swobodnie mówił o  swoich planach. Uważaj tylko, żeby ktoś nie wykorzystał tego, co masz do powiedzenia o sobie. To miesiąc zmartwień i wszelkiego rodzaju zamieszania. Wybiegasz w przyszłość, ale nie masz jeszcze gotowych planów. Zachowaj pozytywne relacje z innymi, bo być może z przyjaźni i rozmowy narodzi się miłość. Twoja energia seksualna będzie aktywna, możesz ją skierować na kreatywność lub uwolnienie swoich konfliktów. Pod koniec grudnia możesz przekonać się, że wszystko, co robisz, jest dla ciebie dobre.

Lew

Twoja osobowość może wyrażać się poprzez kreatywność. Los może rzucić cię na drogę przygód. Staraj się być ostrożny, ponieważ nieostrożne działania mogą prowadzić do kłótni. Będziesz pragnął flirtów, ale uważaj, aby nie urazić uczuć partnera. Zechcesz być doceniony w pozytywny, silny sposób, szczególnie przez partnera. Ujawnij i odkryj swoje talenty. Udowodnij swoją miłość do bliskich poprzez namacalne działania. Zachowuj się jak niezawodny człowiek rodziny i partner. Rób rzeczy, które sprawiają ci przyjemność, wróć do swoich pasji, czerp energię z kreatywności.

Strzelec

Wzrośnie w tobie energia, charyzma, aktywność. Ktoś będzie patrzył na ciebie z wielkim szacunkiem, ktoś będzie chciał się do ciebie zbliżyć, aby pomóc ci zaistnieć w społeczeństwie, na drabinie społecznej. Staraj się pozycjonować, wyrażać siebie bardziej, koncentrować się na wybranych kierunkach. Bądź aktywny w relacji z partnerem, naucz się stawiać granice. Poprzez manewry, które podpowie ci intelekt, możesz dokonać ogromnego skoku w swoim życiu. Wykorzystaj nowe siły i stwórz nowe cele, które przyniosą ci w przyszłości wielki kapitał. Nie bój się współpracy z innymi, ale nie marnuj pieniędzy. Zwróć większą uwagę na siebie i swój wygląd; kup sobie coś i rozpieszczaj się. Nowy wygląd może wprawić cię w dobry nastrój. Możesz zdecydować się na coś nowego i sprawdzić swoje możliwości.

Z powrotem

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – grudzień 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 29 listopada 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.