Zwiększona aktywność, wzburzenie, a nawet spory międzypokoleniowe. Każdy będzie chciał mieć władzę, nastąpi gwałtowny wzrost aktywności i niestabilność, dlatego pierwszy tydzień listopada powinien być przede wszystkim relaksem. W tym okresie może wystąpić wiele kryzysów zawodowych. Nów Księżyca przyniesie wiele różnych wydarzeń i będzie bardzo ważny, ponieważ cokolwiek rozpoczniemy w tym dniu, rozwinie się. Otwórzmy swój umysł na naukę, zdawajmy egzaminy, piszmy ważne prace, uczmy się bez strachu. Należy tylko odpowiednio rozłożyć obciążenie pracą. Spotkajmy się z Nowiem Księżyca z pogodą ducha i tym, co może być naszą pasją. Wprowadzajmy zmiany łagodniej. Najlepiej powstrzymać się od drastycznych działań i nie podejmować żadnych decyzji w jakikolwiek sposób. W pracy presja i aktywność mogą być korzystne, ale w związku taka presja może nie pomóc. Zastanawiajmy się nad tym, co mówimy, ponieważ każde słowo, a nawet intonacja mogą wpłynąć na związek. Łatwo w tym okresie pozostawić psychiczne blizny. W relacjach osobistych wymagana jest wrażliwość. Starajmy się więcej dyskutować i nie podejmować w relacjach rodzinnych samodzielnych decyzji.  Koniec miesiąca może minąć niezauważenie, bo nasza emocjonalność będzie zbyt duża. Co najważniejsze, w tym miesiącu nie przegapmy ważnych okazji; traktujmy każdą propozycję poważnie. Starajmy się podchodzić do wszystkiego z równowagą. Bardzo łatwo będzie pokierować się ego, a to może wszystko zrujnować. Nauczmy się słuchać tego, co mówi do nas partner. Starajmy się wybierać partnerów, którzy zapewnią nam stabilizację. Możemy odejść od naszych zasad, aby popisać się, ale nie róbmy tego. Lepiej komunikujmy się otwarcie i w przyjazny sposób. Jeśli interesuje nas nasze zdrowie, to wątroba i pęcherzyk żółciowy będą bardzo wrażliwe w tym czasie, więc nie obciążajmy ich.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Musisz zwrócić uwagę na swoje możliwości i talenty. Rozwijaj się, bądź proaktywny i szukaj nowych obszarów spełnienia. Należy również myśleć o współpracy, komunikować się i szukać kontaktów. Słuchaj rad i słuchaj, co inni mają do powiedzenia. Jest to czas interakcji. Szukaj partnera, bo to świetny czas na randki. Nie bój się otworzyć na związek.

Lew

To czas obrony i ostrożności. Musisz się zmienić, aby móc iść naprzód. Los rzuci wrzuci cię w jakiś nowy proces, ale nie ujawni się to od razu, bo ten proces lub nowa fala energii dopiero się wyłaniają. Wszechświecie zmusi cię do zmiany pracy, relacji i zmiany siebie. Twój związek musi przejść na wyższy poziom. Nie popadaj w samozadowolenie, walcz, dodawaj energii, motywuj i dąż do realizacji siebie, i swojego potencjału.

Strzelec

W tym czasie powinieneś być bardzo ostrożny, bo coś nie pójdzie zgodnie z planem. Będziesz musiał zmienić plany, na które miałeś nadzieję, dostosować się. Powinieneś zmotywować siebie do podejmowania nowych inicjatyw. Zarządzaj własnymi wydarzeniami, kontroluj siebie, ucz się wytrwałości i cierpliwości. Możesz uwolnić się od wewnętrznych lęków i zmartwień, jeśli otworzysz się na dodatkowe zasoby i potencjał.

Z powrotem

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 24 października 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 25 października 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.