Jest to czas niesamowitego napięcia. Energia miesiąca będzie zróżnicowana i nie będzie można dokładnie określić, dokąd prowadzi nas los. Ten miesiąc będzie wypełniony intensywnymi namiętnościami, więc przygotujmy się na wielką przebudowę. Energia powinna być skierowana na jakieś poważne działania i silne projekty. W tym czasie będzie dużo wstrząsów, więc aby tego uniknąć, bądźmy bardziej odpowiedzialni. Musimy traktować naszych bliskich mądrze i z umiarem. Ktoś może pokazać się, jako osoba konfliktowa, naruszy nasze granice. Wyrażajmy swoje pozytywne lub konstruktywne emocje swobodnie, ponieważ napięcie musi zostać uwolnione. Skorzystajcie z terapii, aby uwolnić to, co zostało nagromadzone. Kłótni nie da się uniknąć, ale gdy emocje zostaną zneutralizowane i nie będzie intensywności uczuć, będzie też mniej błędnych decyzji. Lepiej jest przełożyć emocje w twórczość.
Druga dekada miesiąca nie będzie należała do najprzyjemniejszych, więc zwolnijmy tempo, odłóżmy na później ważne sprawy. Napięta energia będzie aż do 20-go października, a potem będzie już trochę łatwiej. Potrząśnie relacjami – konflikty będą zbyt duże, będzie zbyt dużo uporu. Jeśli zobaczymy, że ktoś jest uparty, nie zgadza się z nami, to lepiej jest odpuścić, porozmawiać w późniejszy, terminie. Wewnątrz grupy także będą eskalować konflikty, więc nie należy dokonywać reorganizacji. Jeśli przeżyjemy ten okres spokojnie, to nastąpi wzmocnienie, a potem będzie już tylko łatwiej. Zastanówmy się więc, jak zachować równowagę i spokój.
W tym okresie może nastąpić eskalacja wypadków, mogą pojawić się różne problemy zdrowotne, np. z kręgosłupem, z ciśnieniem krwi, z wątrobą. Wszystko może ulec pogorszeniu. Te wszystkie sytuacje dotkną naszej głębi. To świetny czas, by zagłębić się w siebie, skupić się na jakimś temacie i poszukać niestandardowych rozwiązań. Jeśli będziemy kreatywni, to nauczymy się czegoś. Przyjdą do nas ciekawe przebłyski intuicji.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Musisz dogłębnie przemyśleć swoje wewnętrzne nastawienie, ponieważ może ono zakłócić twoje życie osobiste. Baran nie powinien okazywać zbyt wielu uczuć, nie wydawać zbyt wiele pieniędzy, oszczędzać na wszystkim. I ważne jest, aby skupić się na jednej rzeczy i nie rozpraszać swojej energii na wiele projektów. Nie należy wdawać się w konflikty i bronić własnego zdania, ponieważ można zepsuć pewne relacje i później bardzo tego żałować. Ten miesiąc nie jest dla nowości, a należy uporać się z tym, co już jest. Rozwijaj swoją wolę, nie pozwól, by rządziły tobą twoje słabości.

Lew

Aktywny ruch naprzód będzie koniecznością, więc poruszaj się aktywnie i pokaż swoją siłę. Nie bój się zaznaczać swojej obecności w świecie, rób to asertywnie i wytrwale, i nie zważaj na opinię innych. Konflikty na pewno się pojawią i powinieneś być na nie Lwie przygotowany. Jednak konflikty pobudzą cię do działania. Nie trzymaj się kurczowo tego, co masz, wyjdź ze swojej strefy komfortu, więc życie zmusi cię do wyjścia poza to, do czego jesteś przyzwyczajony. Nie będzie to łatwe, ale jest to próba twych sił. Sięgaj wysoko i nie bój się wzniosłych celów.

Strzelec

Nie będzie nic pewnego, na razie będą tylko obawy. Niektóre sekrety mogą wyjść na jaw, ale poradzisz sobie z nimi. Słuchaj swojej intuicji, bo niektóre informacje przyjdą do ciebie jako odczucie. W tym miesiącu powstanie coś wspaniałego. Czas sprzyja prognozom, więc możesz udać się do wróżki. Twoje pole informacyjne jest bardzo blisko i chętne do współpracy. W tym czasie będziesz przedzierać się przez mgłę, ale potem mgła się rozwieje i zobaczysz nowy świat.

Z powrotem

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne w październiku 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 25 września 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.