Jest to czas niesamowitego napięcia. Energia miesiąca będzie zróżnicowana i nie będzie można dokładnie określić, dokąd prowadzi nas los. Ten miesiąc będzie wypełniony intensywnymi namiętnościami, więc przygotujmy się na wielką przebudowę. Energia powinna być skierowana na jakieś poważne działania i silne projekty. W tym czasie będzie dużo wstrząsów, więc aby tego uniknąć, bądźmy bardziej odpowiedzialni. Musimy traktować naszych bliskich mądrze i z umiarem. Ktoś może pokazać się, jako osoba konfliktowa, naruszy nasze granice. Wyrażajmy swoje pozytywne lub konstruktywne emocje swobodnie, ponieważ napięcie musi zostać uwolnione. Skorzystajcie z terapii, aby uwolnić to, co zostało nagromadzone. Kłótni nie da się uniknąć, ale gdy emocje zostaną zneutralizowane i nie będzie intensywności uczuć, będzie też mniej błędnych decyzji. Lepiej jest przełożyć emocje w twórczość.
Druga dekada miesiąca nie będzie należała do najprzyjemniejszych, więc zwolnijmy tempo, odłóżmy na później ważne sprawy. Napięta energia będzie aż do 20-go października, a potem będzie już trochę łatwiej. Potrząśnie relacjami – konflikty będą zbyt duże, będzie zbyt dużo uporu. Jeśli zobaczymy, że ktoś jest uparty, nie zgadza się z nami, to lepiej jest odpuścić, porozmawiać w późniejszy, terminie. Wewnątrz grupy także będą eskalować konflikty, więc nie należy dokonywać reorganizacji. Jeśli przeżyjemy ten okres spokojnie, to nastąpi wzmocnienie, a potem będzie już tylko łatwiej. Zastanówmy się więc, jak zachować równowagę i spokój.
W tym okresie może nastąpić eskalacja wypadków, mogą pojawić się różne problemy zdrowotne, np. z kręgosłupem, z ciśnieniem krwi, z wątrobą. Wszystko może ulec pogorszeniu. Te wszystkie sytuacje dotkną naszej głębi. To świetny czas, by zagłębić się w siebie, skupić się na jakimś temacie i poszukać niestandardowych rozwiązań. Jeśli będziemy kreatywni, to nauczymy się czegoś. Przyjdą do nas ciekawe przebłyski intuicji.

2ŻYWIOŁ ZIEMI

Byk

Ten miesiąc doprowadzi cię do lepszego życia. Jakaś energia wyjdzie z twojej podświadomości i poprowadzi cię tam, gdzie ci to pisane. Nie walcz ze światem i nie denerwuj się, jeśli coś pójdzie nie tak. Nie zaciągaj kredytów, ani nie pożyczaj pieniędzy, bo to odbierze ci szczęście. Łap teraz swoje szczęście, obserwuj otaczający cię świat, wejdź w swój przepływ informacji. Ten miesiąc może być pełen emocjonalnych wybuchów. Otul się radością. Mężczyźni znajdą swoją bratnią duszę, zwłaszcza jeśli byli samotni przez długi czas. Kobiety muszą bardziej dbać o siebie i inwestować w wiedzę.

Panna

Musisz skupić się na kanałach pieniężnych i działaniach związanych z pracą. Staraj się ciężko pracować, aby uzyskać wyniki. Rozłóż całą swoją energię na ziemskie działania. W tym miesiącu powinnaś Panno pomyśleć o poszerzeniu granic swoich działań. Zainteresuj się jakimś nowym kierunkiem. Nowe projekty będą rozwijać się powoli, ale w ciągu dwóch lat będziesz mogła zebrać plony.

Koziorożec

Będziesz musiał walczyć o swoje szczęście, musisz wyznaczyć sobie cele. Bez celu nie pójdziesz naprzód, ale cele muszą być dobrze dopasowane do możliwości. Włóż wysiłek i energię, aby przejść na nowy poziom. Pracuj ciężej. Nie bądź sprinterem a maratończykiem. Twój maraton powinien być podzielony na kilka etapów, abyś mógł wygrać. Rozwijaj wiarę w swoje siły – Kosmos da ci siłę do ciężkiej pracy i do wykonania wielkiego skoku w przyszłość. Nie licz się z opinią innych, jeśli wyznaczyłeś sobie cel. Postaw na swoją karierę. .

Nasz projekt twórczy Joga Twórczości nabiera rozpędu. W trybie online dowiesz się, jak zioła działają na Twoje ciało, jak Dusza reaguje na to, co daje Niebo i jak możesz zmienić kilka ważnych dla Ciebie momentów Przeznaczenia. Zapraszamy na spotkanie – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne w październiku 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 25 września 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.