Wrzesień Miesiącem Niespodzianek

To okres, który będzie spokojniejszy niż sierpień, choć przyniesie też kilka momentów, które wzbudzą naszą ostrożność i zmuszą do zachowania powagi. Jednocześnie ten miesiąc przyniesie rozkwit kobiecej siły i aktywności. Będziemy przyciągać tych, którzy nas otaczają kobiecą energią ciepła i opiekuńczości. Kobieca energia rozleje się na nas wszystkich, a ludzie będą czerpać radość z interakcji z innymi. Do społeczeństwa przeniknie odrobina dobroci, co pomoże przetrwać zawiłości okoliczności. Napięcia związane z kryzysem nieco ustąpią. W połowie miesiąca wzmocnią się cechy aktywności, przywództwa, ale nie należy zbytnio ryzykować swoim życiem. We wrześniu powinniśmy działać niekonwencjonalnie, kreatywnie i bez rutyny. Niektórzy zechcą dowodzić, bo programy władzy wyjdą na wierzch. Jednakże władcza osoba przegra, bo współpraca okaże się najlepszą formą interakcji. W drugiej połowie miesiąca ludzi zajmie problem kryzysu finansowego, ale większość przyjmie filozoficzny pogląd na ten temat. Uzgodnienia z ludźmi będą łatwiejsze, ale należy unikać nadmiernego ekshibicjonizmu emocjonalnego.

Czytajcie zalecenia swojego znaku Słonecznego, patrzcie na swój Ascendent i znak, w którym znajduje się Wasz Księżyc urodzeniowy.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Trzeba będzie pomyśleć o swoim zdrowiu psychicznym i fizycznym. Warto zwrócić uwagę na swoje ciało. Problemy mogą pojawić się w podróży, więc bądź bardziej uważny i skoncentrowany, także wtedy, gdy coś będziesz musiał Baranie podpisać. Wyrzuć to wszystko, czego chcesz się pozbyć. Trzeba pomyśleć o swojej duszy i przepracować emocje. Może zmienić się twoje środowisko pracy. Zakończysz z kimś obciążającą cię relację, zapomnisz o niej. Pozwól sobie na bycie tym, kim jesteś. Pozbądź się chaosu.

Lew

Będziesz musiał rozwiązać problem finansowy, ale odkryjesz nowe źródło, które pomoże ci więcej zarobić. Pieniądze przyjdą dzięki nowej pracy i projektom, postaraj się więc wykazać, bo wiele osób bardziej ci wtedy zaufa. Pojawi się temat uzależnień – zastanów się, jaką rolę w twoim życiu odgrywają pieniądze. Zawsze orientuj się w kwestiach finansowych. Świetny miesiąc na pracę nad sobą, która związana jest z pieniędzmi; poprawi to twoją samoocenę. Pomyśl o tym, czego jesteś wart i umacniaj swoje dochody.

Strzelec

Przemyśl drogę swojej kariery, plany biznesowe, które są już przestarzałe. To nie jest czas na syntetyczność; jeśli coś ci się nie podoba i chcesz to zmienić, to działaj! Zastanów się, jakie robisz wrażenie na ludziach, jak z nimi rozmawiasz. Przyjdą nowe obowiązki. Być może trzeba będzie zdecydować, co zmienić w swoim mieszkaniu/domu.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 25 sierpnia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 26 sierpnia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.