W tym miesiącu nastąpi wiele zmian, choć może nie będą one tak od razu widoczne dla naszych oczu. Poczujemy przeszłość. Nie podejmujmy w tym okresie decyzji tylko pod wpływem emocji. Zastosujmy analizę i logikę, a wtedy będziemy w stanie utrzymać się na powierzchni z mniejszą ilością strat. Znajdźmy złoty środek, starajmy się nie wystawiać na widok publiczny tylko dlatego, że mamy na to ochotę. Nie starajmy się być zbyt oryginalni. Kto nie będzie domagał się zbyt wiele od życia, zachowa spokój. Poczekajmy, bo kiedy burza minie, wygramy. Nie wchodźmy w życie z nowymi projektami, tylko starajmy się planować. W rodzinach może pojawić się wiele problemów, nastąpią przeorganizowania, przetasowania i nowe planowanie. Nic złego, bo konflikty doprowadzą do rozwoju. Starajmy się nie eskalować konfliktu – ustępujmy. Należy też uważać na finanse – tylko wtedy należy wydawać pieniądze, jeśli nie ma innego rozwiązania. Wynik może zależeć od naszej wewnętrznej uczciwości.
Następuje przebudowa we Wszechświecie, która znajdzie odzwierciedlenie w zmianach społecznych, w próbie utrzymania atmosfery wspólnoty.
Pamiętajmy, że ród to także społeczność. Sytuacja finansowa na świecie i w naszych kieszeniach będzie wymagała aktywnej restrukturyzacji, albo samo Niebo zrestrukturyzuje wszystko za nas. Bądźmy ostrożni i poważnie traktujmy przepływy finansowe, możliwości. Ten czas pokaże nam drogę wyjścia z długów, pozwoli wziąć pożyczkę, którą będzie można spłacić. Trzeba jednak rzez cały czas wykazywać się siłą woli.

Czytajcie zalecenia swojego znaku Słonecznego, patrzcie na swój Ascendent i znak, w którym znajduje się Wasz Księżyc urodzeniowy.

1ŻYWIOŁ OGNIA

Baran

Uważaj na swoje zachowanie, na nastrój, bo możesz kogoś urazić właśnie przez brak myślenia. To jest czas, który nauczy cię dialogu. Dialog jest potrzebny we wszystkim, nawet w sprawach finansowych. Możesz napotkać szereg różnych trudnych przeszkód, ale nie przyjdą po to, abyś czuł się słaby, a po to, by cię wzmocnić, umocnić twą wiarę. Wiele Baranów będzie musiało poradzić sobie z wewnętrznymi, trudnymi reakcjami; trzeba będzie dużo wyjaśnić, przedyskutować. Odwiedź psychologa. Może się okazać, że zerwana została więź między pokoleniami – trzeba będzie na nowo spojrzeć na swoje dzieci. Będzie to twoją nową lekcją i doświadczeniem.

Lew

Wiele napięć, ale postaraj się w tym napięciu odnaleźć swój filozoficzny sens. Zapanuje chaos w twoich myślach, więc próbuj je uporządkować. Zrozum, dlaczego tak się dzieje. Nie jest to czas na drastyczne zmiany, ekscytację, budowanie napięcia czy inicjatywę. Jeśli chcesz zrealizować jakiś cel, musisz zebrać wokół siebie wielu przyjaznych ci ludzi, którzy będą cię wspierać. Sam możesz nie dać rady, stracisz tylko energię. Ten czas sprawdzi cię pod względem dojrzałości, tego, na ile potrafisz kontrolować swoje emocje. Może pojawić się stres, który będzie cię prowokować do pochopnych działań i kłótni z bliskimi. Nie staraj się podejmować decyzji pod wpływem emocji, nie wykazuj zbyt wielu reakcji obronnych. Nie próbuj na siłę iść do celu, bo jest to czas na zatrzymanie się i przemyślenia.

Strzelec

Wróć do naszych artykułów o Zaćmieniach, co przynoszą – sprawdź zalecenia dla siebie, Sprawdź to, co działo się u ciebie rok temu – jesienią. Przeanalizuj co i kto był twoim zasobem. Jeśli nadal posiadasz ten zasób, to wszelkimi sposobami włącz go do swojego życia, np. jeśli ktoś pomógł ci rok temu, to możesz ponownie zwrócić się do tej osoby. To, co wydarzy się w październiku, pomoże całkowicie cię zmienić, więc zaakceptuj tę przemianę. Możesz całkowicie zmienić swój światopogląd. Wszystkie Strzelce muszą nabrać optymizmu i wiary w siebie, bo tylko wtedy będą mogły wzbić się wyżej. Jeśli jesteś uzależniony od opinii innych ludzi, powinieneś zmienić to spojrzenie. Nie staraj się zbyt mocno udowadniać, że masz rację, a staraj się obserwować. W biznesie nowe perspektywy, trzeba tylko zawrzeć w nich swoje wewnętrzne pragnienia, by móc coś zmienić.

Z powrotem

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne – październik 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 29 września 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.