Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

W tym okresie wielu z nas stanie się silniejszymi, wzrośnie autorytet i stanie się jasne to, co było mgliste. Lepiej komunikować się poprzez jasne i zrozumiałe słowami. Naucz się odważnie działać, uwierz w siebie i swoją siłę.

Jedynka – musisz ustalić priorytety i rozwiązać wszystkie problemy samodzielnie. Musisz pozostać przez jakiś czas sam/a – będzie trudno komukolwiek powierzyć swoje problemy. Tylko ty sam/a możesz rozwiązać swoje problemy.

Dwójka – czekają cię zmiany. Dostosuj się do faktu, że twoje życie nie będzie takie same. Naucz się mówić głośno o swoich pragnieniach, nie ukrywaj swojej prawdziwej twarzy i nie odwracaj się od swoich emocji.

Trójka – musisz poważnie spojrzeć na swoje życie, ostrożnie dokonać wyboru. Prawdopodobnie będziesz musiał/a coś naprawić i przygotować ważne dokumenty dla siebie lub dla kogoś. Będziesz musiał/a dostroić się do poważnej pracy we wszystkich dziedzinach.

Czwórka – jeśli nie zmienisz czegoś w swoim życiu, nie będziesz szybko reagować, możesz stać się ofiarą okoliczności. Przygotuj się na szybkie przejście kwantowe i podejmij działania.

Piątka – przeszłość już daleko odeszła, słońce zaszło, więc myśl i marz o tym, co przed tobą. Bądź miły/a dla swojej rodziny, daj im ciepło. Uwierz, że kosmos da ci wszystko, czego pragnie twa dusza.

Szóstka – twoje życie może zwolnić tempo, ale to iluzja, bo wszystko pójdzie swoim torem. W tym miesiącu masz szansę wszystko naprawić. Jeśli odłożysz coś na później, to możesz nie znaleźć na to czasu.

Siódemka – musisz wierzyć w swoje talenty, co jest w tobie. Kochaj życie! Uważaj na manipulantów. Sam będziesz musiał/a stawić czoła swojej wewnętrznej uczciwości i spojrzeć jej w oczy, zadać sobie szczere pytania, odpowiedzieć równie szczerze, a wtedy łatwiej będzie zrozumieć swoje przeznaczenie.

Ósemka – musisz przygotować się na zmiany. Otwórz się na swoją wolność. Uwierz, że wszystko się wkrótce zmieni – twój świat się zmieni i dostaniesz to, o co prosiłeś/aś.

Dziewiątka – ciesz się marzeniami o przyszłości. Świat da ci coś interesującego. Anioł prowadzi cię tam, gdzie trzeba, więc nie powinieneś/aś się opierać. Uwierz, że w tym miesiącu poczujesz swoją młodość.

|