Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy dodać do siebie. Otrzymany wynik redukujemy do liczby jednocyfrowej.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9 / 9 = liczba Drogi Życia

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.
Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3

Zatem możemy sprawdzić liczbę Drogi Życia, jak i Liczbę Podświadomości, w tym przypadku naszymi wibracjami Podświadomości są cyfra 5 i 3.

Jeśli Liczba Podświadomości jest w opozycji do naszej Drogi Życia, to jej wydźwięk będzie raczej negatywny, więc powinniśmy brać ją pod uwagę jako przeszkodę. Jeśli współgra z naszą Drogą Życia, to będzie nas wspomagała. Należy jednak pamiętać, że często przeciwstawne cyfry powodują bardziej wydajną pracę i tak naprawdę pomagają, a nie przeszkadzają. Zmuszają człowieka do wysiłku i zmian.

♦♦♦

Ten miesiąc wskazuje, że trzeba być oddanym swej pracy, otworzyć się na prawdę Kosmosu, a także pozostać wiernym swoim przyjaciołom. Przyjaźń jest najwyższą formą miłości, a wsparcie w tym okresie będzie odgrywać bardzo ważną rolę. Każdy chce czuć się potrzebnym i pożytecznym. Nie możemy być naiwni, lekkomyślni, ani okazywać infantylności. W tym miesiącu nie możemy zawieść.

Jedynka – zechcecie prywatności i ta izolacja naprawdę będzie wam potrzebna, aby zaoszczędzić energię. Zatem w sierpniu powinnyście unikać imprez, bo to będzie tylko źródło plotek. Nie spodziewajcie się żadnych  namiętności w tym miesiącu – nie jest to dobry czas na nawiązywanie nowych kontaktów.

Dwójka – jeśli o coś starałaś się Dwójko, to w sierpniu zobaczysz wynik. Należy zbadać każdy szczegół, by znaleźć ziarno sukcesu i zdolność omijania przeszkód. Możesz wzmocnić relacje ze swoim stałym partnerem, więc nie zmieniaj swojej drogi.

Trójka – możesz dążyć do czegoś nowego, do pewnych osiągnięć. Przeszkody mogą pojawić się na twojej drodze, więc trzeba być przygotowaną na to, co będzie potrzebne, aby pokazać siłę charakteru i odwagę. Pozbądź się strachu i spojrzyj na los z innej strony.

Czwórka – zmienisz Czwórko w tym miesiącu swe życie. Czeka cię nowy etap, ale wiele zależy od twoich decyzji. Konieczne jest podjęcie tych decyzji, bo są one bardzo ważone.

Piątka – powinieneś już być dojrzała i bardzo ostrożnie podchodzić do wszystkiego, a także wykazywać się rozwagą i analizować każdą sytuację. Będziesz miała okazję spełnić swe pragnienia, a odpowiedzi na temat swojej przyszłości znajdziesz w przeszłości.

Szóstka – możesz mieć wrażenie, że coś negatywnego będzie wisiało nad twą głową. Pomyśl więc, co możesz zrobić, aby zapobiec negatywnej sytuacji. Ktoś lub coś od ciebie wymaga cierpliwości. Możesz też zostać oskarżona o coś, ale nie rozpaczaj, bo sama możesz być sobie winna.

Siódemka – przygotuj się na oszustwo lub spotykania się z ludźmi, którzy są nieuczciwi. Powinnaś Siódemko bardzo uważać w tym okresie, ale także pokazać się innym ludziom z drugiej strony. Dla mężczyzn spod Siódemki relacje seksualne mogą odgrywać szczególną rolę. Przyciągnie ich do partnerki namiętność, a nie duchowe wpływy, więc powinni być ostrożni.

Ósemka – czekasz na jakiś punkt zwrotny w życiu i musisz zrozumieć coś ważnego dla siebie. Niektóre rzeczy będą wydawać się bardzo trudne. Będziesz musiała okazywać uczucia tym, którzy na nie nie zasługują.

Dziewiątka – możesz poczuć satysfakcję i sukces. W tym okresie może wydarzyć się wiele dobrego – przyniesie ci radość i szczęście, wynikające z faktu, że wszystko zostanie wykonane na czas. W tym samym miesiącu mogą zwiększyć się twoje dochody.

autor: Emma Lange