Jowisz pokazuje, gdzie iść i co robić, aby żyć zgodnie z rytmem, który wysyła nam Kosmos. Poruszajmy się wraz z Wszechświatem w tym samym tańcu. Wykonując pełny cykl zodiakalny w ciągu 12 lat, Jowisz kolejno naświetla każdą z 12 warstw naszej rzeczywistości, jako obszar wzrostu i rozwoju, jako szczególny etap wielkiej drogi w realizacji naszych głównych aspiracji życiowych. W zależności od wyników każdego etapu, cały 12-letni cykl Jowisza staje się dla nas albo wielkim cyklem poszerzania horyzontów, przestrzeni życiowych i możliwości odzwierciedlania natury Świadomości w procesach naszego ziemskiego tworzenia, albo wielkim cyklem rozczarowań, niespełnionych nadziei, niezrealizowanych obietnic i rozbitych iluzji.
Jowisz otwiera przed nami drogę, na której odnajdziemy nasze szczęście, więc musimy postarać się, aby na niej pozostać. Zdecydowanie daje nam wszystkim możliwość wzrostu i rozwoju, więc wszyscy otrzymamy pewien kwant energii, który pomoże zrealizować to, czego pragniemy. Możemy osiągnąć szczyty, które do tej pory były nieosiągalne. Niebo podaje swoją dłoń nam wszystkim, pomagając i chroniąc tych, którzy są gotowi poszerzyć swoją świadomość, zrozumienie i wizję rzeczywistości.
Wzrośnie nasza energia, a to oznacza, że zrobimy więcej dla swojego losu, poczujemy się jak bohaterzy, znajdziemy okazję do wykazania się. Będziemy mogli przenieść się do innego świata, znaleźć się w innym miejscu, aby móc w zupełnie inny sposób realizować siebie.

Jeśli chcesz odczytać prognozę, najpierw czytaj swój Ascendentu, potem dla swój słoneczny znak, a następnie znaku, w którym znajduje się twój Księżyc, być szczęście może przyjść do ciebie z tych trzech stron.

Baran
To czas pokazania siebie jako profesjonalista, jako członek rodziny. Możesz stać się tym, kim chcesz być, np. chcesz być nauczycielem, pokaż się jako nauczyciel. Jeśli brakuje ci umiejętności nauczania, postaraj się je nabyć. W tym czasie można wzmocnić słabe strony, które nie są rozwinięte, a wtedy sukces na pewno pojawi się. Przyjrzyj się sobie, być może trzeba będzie zmienić swój wizerunek. Zadaj sobie pytanie – kim naprawdę jestem? Jest to czas na wewnętrzne poszukiwania i budowanie siebie. (Abyś mógł dowiedzieć się w czym leży twój sukces, zamów Analizę Podświadomości i Analizę Misji).

Byk
Zaangażujesz się w ważny aspekt emigracji, relokacji, nauki języka obcego. Możesz zdecydować się na przeprowadzkę, aby odkryć nowe lądy i możliwości. Nie ograniczaj się do tego, co akurat jest pod ręką, rozwijaj swoją działalność i umiejętności. Musisz zrozumieć siebie, swoje blokady, swoje hamujące wzorce. Wszechświat po prostu sugeruje ci, abyś wyszedł ze swojej strefy komfortu i zrobił coś, co cię rozwinie. Pokażesz się innej publiczności; wyobraź sobie, że teraz masz możliwość poznania innych ludzi i zaprezentowania się im. Zwyciężysz, jeśli opuścisz swoją strefę komfortu (abyś mógł osiągnąć sukces, sprawdź, co o nim mówi Analiza Podświadomości i Analiza Jaźni).

Bliźnięta
Zbierz odpowiedni zespół ludzi o podobnych poglądach, przedstaw ludziom swój projekt, opowiedz im o swoich pomysłach, ale tak, aby ludzie pomogli ci je zrealizować. Wszechświat skupia się na właściwej idei. Można znaleźć ciekawy pomysł, który warto realizować i promować. Twoje umiejętności przywódcze nie są tak ważne, jak twoja życzliwość i brak chciwości. Sukces można osiągnąć, jeśli zbierze się wokół siebie odpowiedni zespół. Możesz uzyskać pomoc od osób starszych. Możesz uzyskać dochód od rządu.

Rak
Masz szansę osiągnąć swoje cele. Może dojść do zmiany statusu, celów, priorytetów zawodowych. Będziesz potrafił Raku podejmować ważne decyzje i brać za siebie odpowiedzialność. Nie bój się wejść na wyższy poziom – przystępuj do ambitnego projektu, który przyniesie ci zyski. Zyskasz rozgłos, nowy status, ktoś zauważy twoje osiągnięcia i będziesz stawiany za wzór. Wszechświat daje ci wielkie szczęście, tylko naucz się je zauważać. Jeśli skupisz się tylko na negatywnych emocjach, trudno będzie ci zaakceptować fakt, że szanse są w twoich rękach. Skoncentruj się na pozytywnych aspektach życia (twoje szczęście przyjdzie po linii matki, więc zamów kompozyt z nią, aby zrozumieć swoją energię, znaczenie swoich narodzin w tym rodzie).

Lew
Możesz zwiększyć liczbę znajomości, wyjechać za granicę, dostać prezent, wyrobić jakieś dokumenty, wejść na międzynarodowy poziom ze swoimi pomysłami i biznesem. Jeśli chcesz kogoś pozwać, możesz założyć sprawę sądową i uzyskać niezbędne dokumenty. Masz szansę dokonać wielkiego skoku do nowego Losu – lepszego. Jest to po prostu przedłużenie tego, co już osiągnąłeś Lwie, więc idźcie naprzód! Nie bój się i bierz życie takim, jakie jest. Zmieniaj swoje postrzeganie świata, wydawaj książki, pisz blog, rozwijaj swoje talenty. Twoja popularność może zostać przeniesiona na poziom międzynarodowy.

Panna
Los może dodać ci energii, co pozwoli rozpocząć własną działalność gospodarczą lub poświęcić się wybranej przez siebie sprawie, np. pomocy innym ludziom. Będzie można załatwić sprawy w urzędzie skarbowym, uzyskać prawo jazdy, zaciągnąć kredyt w banku. Możesz stać szczęśliwym biletem dla swoich bliskich, ich talizmanem. Dzięki twoim modlitwom i energii bliscy mogą otrzymać to, co jest dla nich ważne. Jeśli jesteś singlem, to wybierz kogoś, kto będzie nadawał na tych samych falach intymności co ty, a poczujesz psychiczne podobieństwo. W tym okresie można naprawić błędy z przeszłości, wyleczyć się ostatecznie z przeszłości, poprawić swój nastrój, aby nie popaść w depresję.

Waga
Naucz się akceptować miłość. Jeśli masz już ukochaną osobę, to otocz ją uwagą i troską, postaraj się wysłuchać jej potrzeb. Jeśli jesteś samotna Wago, to otwórz się na miłość i przepracuj swoje lęki, obawy i niepokoje. W tym czasie możesz zwiększyć swój potencjał miłości. Uświadamiasz sobie, że twoje szczęście tkwi w miłości; zadaj sobie pytanie, co lub kogo kochasz? Może kochasz ideał, który początkowo ci nie odpowiadał i musisz teraz przenieść swój wzrok na inny typ mężczyzny (kobiety). Jeśli nie masz takiej pracy, jaką chciałabyś wykonywać, to pokochaj ją najpierw. To, co pokochasz w tym okresie, pozostanie w twoim życiu na długo.

Skorpion
W pracy może nastąpić zmiana, będzie restrukturyzacja układu pewnych kwestii, na których opierałeś się wcześniej. I będzie ci z tym wygodniej. Nawet zmiana aranżacji domu może wpłynąć na zmianę energii. Nadchodzi spokojniejszy czas, możesz wyleczyć się ze zranień, zmartwień i niepokoju. Przeznaczenie da ci spokojny okres, który możesz przetrwać, poświęcając czas i uwagę rzeczom, które cię interesują. Dbaj o zdrowie w sposób bardzo odpowiedzialny, uprawiaj sport, pozbądźcie się lęków. (Mamy dla ciebie kurs, który pokazuje, jakie kompleksy mogą przeszkadzać w pozbyciu się lęków – Lęk Przed Bliskością). Masz szansę uwolnić się od pewnych zobowiązań karmicznych. Nie będzie już w twoje głowie myśli: „ja muszę„. 

Strzelec
Musisz zwrócić się do swoich dzieci, bo w nich zawarte jest twoje szczęście i powodzenie. Jeśli właśnie rozpocząłeś działalność gospodarczą lub masz zwierzę domowe, będzie to również twoje dziecko. Musisz włożyć miłość w swoich bliskich, w rzeczy, które są ci bliskie i w wartości, na których będziesz się opierać, tworząc to, czego pragniesz. Trzeba też zwrócić się ku sztuce, wyjechać na wakacje, złapać oddech w nowym miejscu, zrobić piękne zdjęcia. Otwórz się na flirt, także z własnym biznesem lub hobby. Zacznij działać z entuzjazmem, a to przyniesie ci szczęście.

Koziorożec
Musisz pomyśleć o swoich nieruchomościach, ponieważ czekają cię zmiany w tej dziedzinie. Pomyśl o swoim komforcie, co przynosi ci komfort i wyzwolenie? Twoja rodzina może się powiększyć. Będziesz musiał znaleźć sens życia, który da ci dużo energii, poczucie konieczności. Będziesz musiał wybrać kierunek, w którym podąża twoja dusza. Przede wszystkim nie stój w miejscu, bo w twoim życiu trzeba coś zmienić. Szczęście może przyjść dzięki krótkim wycieczkom po regionie i badaniu ojczyzny. Możesz poczuć więź z matką.

Wodnik
Staraj się komunikować, ciesz się życiem, wypełniaj się czymś ważnym i wartościowym, ale jednocześnie lekkim i dobrodusznym. Nie oceniaj działań ludzi, nie krytykuj bliskich i tych, których nie znasz. Nie oceniaj ludzi według ich światopoglądu. Możesz się przeprowadzić, wyrobić dokumenty w innym kraju, podzielić się swoją wiedzą z innymi. Masz szansę uzdrowić relacje z bliskimi, np. z siostrą lub bratem. To jest czas dla ciebie! Po prostu pozwól, by było łatwiej; spójrz na trudności i przeszkody z innej perspektywy, poszukaj w nich ukrytego, pozytywnego znaczenia i ciesz się życiem.

Ryby
Twoje dochody mogą wzrosnąć, ktoś pomoże ci finansowo. Możesz osiągnąć zysk dzięki swojej firmie, inwestycjom. Być może awansujesz na nowe stanowisko lub zostaniesz polecony za swoje usługi. Patrz w przyszłość z optymizmem i buduj ją krok po kroku. Możesz otrzymać spadek. Wypełniaj ten czas zasobami, nawiązuj lepszy kontakt z bliskimi, bo ktoś będzie potrzebował twojej pomocy. Rób to, co kochasz, co będzie cię motywować i przynosić korzyści.

 

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 9 maja 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 maja 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.