To Zaćmienie zmusza nas do porozumienia i równowagi, do negocjacji i dyskusji, które pomogą we wszystkim znaleźć kompromis. Nie należy okazywać agresji ani nadmiernego podniecenia, wystarczy zająć się samorozwojem, odkryć siebie na nowo, spróbować swoich sił w nowym polu działania.
Jakie sytuacje będą miały miejsce przed lub po Zaćmieniu?
Może nam się wydawać, że będą one trudne lub nie do przyjęcia, ale jednocześnie zawierają w sobie pewną mądrość, która jest cenna. Jeśli poczujemy coś, co może nam się nie spodobać, to będzie oznaczało, że Wszechświat nacisnął na ten punkt, który trzeba rozwijać.
Energia tego Zaćmienia zmusi nas do czerpania mądrości z nieznanego, nawet jeśli będzie nieprzyjemnym. Może przynieść sytuacje, które zmienią nasze życie. Wiele osób stanie przed wyborem, a wybór ten będzie musiał zostać dokonany dość szybko.
Jak przepracować energię tego Zaćmienia?
Porzućmy rywalizację, nauczmy się doceniać zalety innych ludzi i jednocześnie nie traćmy swojej wyjątkowości. Odpowiedzmy sobie na pytanie: w czym jestem lepszy? Stwórzmy swoje Szczęśliwe Ja na nowo, w nowych warunkach.
Podążajmy tylko własną ścieżką rozwoju, nie bądźmy jak inni, nie sięgajmy po plagiat, bo inaczej weźmiemy na siebie Los tej drugiej osoby.
Podejmijmy inicjatywę w stosunku do tych, którzy są dla nas ważni, a jeśli zależy nam na kimś, to walczmy o tę osobę, nie pozwólmy jej odejść – w przeciwnym razie doznamy straty.
Próbujmy nowych ról, rozwijajmy się na kanwie nowych perspektyw.
Zaćmienie będzie w stanie oczyścić naszą przestrzeń i skierować naszą energię na postęp. Jeśli coś nam się nie podoba, zostawmy to i skierujmy swój los na coś innego.
Nadszedł czas, aby coś zmienić, w przeciwnym razie doznamy uszczerbku. Nie skupiajmy się na porażkach, nie kultywujmy w sobie wewnętrznej ofiary, szukajmy nowych źródeł energii.

📣 Proszę czytać wskazówki dla swojego Znaku Słonecznego...

Baran
Wszystko może się zmienić, stanąć na głowie a potem uporządkować. Nawet jeśli wydawało ci się, że masz na czym polegać, to ten fundament usunie się spod twoich stóp. Stworzysz dla siebie nową stronę w życiu. Być może niektóre historie trzeba będzie zmienić, napisać na nowo, a nawet uznać za pozytywne. Życie może obrócić się gwałtownie o 180 stopni i poczujesz wpływ Losu. Los nieoczekiwanie zmieni się.

Byk
Zaćmienie przyniesie ci izolację, refleksję, karmiczne przysięgi Losu, więc twoje relacje mogą się zmienić. Należy zadbać o swoje zdrowie, zwrócić się do zasobów swojego organizmu. To nie jest czas promocji czy chwały, to czas pauzy i ciszy. Nie powinieneś wchodzić w związek, zmieniać pracy ani próbować znaleźć nowych przyjaciół. Przemyśl swoje życie, zostaw to, co jest dla ciebie ważne. Następuje restrukturyzacja wydarzeń karmicznych. Wszystkie twoje sekrety mogą ujrzeć światło dzienne; jeśli twoja przeszłość nie jest kompletna, da się to odczuć. To, co było ważne, straci dla ciebie znaczenie, a nawet jeśli coś stracisz lub czegoś ci odmówiono, będzie ci to nawet na rękę. Zanurz się w psychologii, poddaj się terapii, poczuj znaki Losu.

Bliźnięta
Możesz komunikować się z różnymi ludźmi, gromadzić wiele kontaktów, tylko że najważniejsza dla ciebie nie jest ilość, ale jakość! Zostaw w swoich kontaktach tych znajomych, którymi jesteś zainteresowany. Oczyść swoją przestrzeń z tych, którzy mogą ci przeszkadzać lub którzy tworzą napięcie. Twoje życie towarzyskie ulegnie zmianie. Los może cię nagrodzić, więc przyjmij tę nagrodę. Możesz rozpocząć związek i stworzyć coś trwałego, ale tylko wtedy, gdy nastąpi rewizja ideałów. Być może znajdziesz się w nowym środowisku, do którego będziesz musiał się dostosować.

Rak
Twoja energia może zaprowadzić cię do czegoś wzniosłego. Być może doświadczysz zmian w karierze; zmieni się twój styl życia i więcej energii poświęcisz swojej karierze. Twoja energia sprawi, że twoja popularność będzie rosła, moc Fali Kosmicznej może wynieść cię na nowy poziom życia i kariery – staniesz się zauważalny. Warto iść do przodu, snuć nowe plany, globalne cele. Możliwe jest objęcie nowej roli, zmiana statusu, przejęcie nowych obowiązków. Jeśli masz własny biznes, możesz go wypromować lub sprzedać po wyższej cenie. Twoja rola w społeczeństwie ulegnie zmianie – znajomi zobaczą cię w nowej odsłonie. Nie bój się nowych pomysłów, szybko je wdrażaj.

Lew
Musisz poszerzyć swoje horyzonty i światopogląd, bo to stanowić będzie usunięcie ograniczeń. Możesz odkryć nową kulturę lub wybrać się na wycieczkę. Będziesz musiał się dokształcić, zdobyć nową wiedzę. Ta wiedza pomoże ci oczyścić duszę. Czytaj, badaj, myśl inaczej, aktualizuj swoje przemyślenia. Bądź aktywny, spójrz na siebie i rozważ swoje najlepsze strony. Możesz odkryć nowy poziom życia – wejdź w to życie, bo nigdy takiego nie znałeś. Ucz się języków obcych, poznawaj obcokrajowców. Odnajduj dobro w tym, czego wcześniej nie wiedziałeś, nie znałeś. Jeśli musisz dopełnić formalności, teraz jest najlepszy na to czas.

Panna
To zaćmienie przyniesie falę nowych możliwości. Rozwijaj swój talent, inwestuj w nową wiedzę, bo ktoś zauważy twoje umiejętności. Zmiany mogą nastąpić, ale będą odczuwalne później. Należy także zwracać uwagę na kwestie administracyjne, podatki i konkurencję. Możesz zaciągnąć pożyczkę lub pożyczyć komuś pieniądze, a to doprowadzi do sukcesu. Otwórz nowe drzwi do sukcesu finansowego. Ten czas zrównoważy energię „dawania i brania” i jeśli wziąłeś coś dla siebie, będziesz musiał to oddać, i odwrotnie – ktoś przyniesie ci prezent. Zwróć także szczególną uwagę na swoich partnerów seksualnych, bo możesz spotkać osobę, która wniesie do twojego życia nową formę intymności.

Waga
Zaćmienie doda ci energii na to, abyś budowała relacji po nowemu. Jeśli odczuwasz niepokój ze strony jakiejkolwiek osoby, powinnaś wysłuchać swoich uczuć. W tym okresie można bardzo dobrze wyczuć ludzi. Zaćmienie pogrąży cię w obszarze, w którym może znajdować się wiele osób. Badaj zasoby ludzkie pod kątem tego, które będą przydatne a które nie będą. Jeśli nie podoba ci się jakość zachowania lub sposób, w jaki zachowuje się otoczenie, możesz zdystansować się od niego. Pomyślisz o przeprowadzce i twoje marzenie może się spełnić. Czas wsłuchać się w swoje potrzeby i znaleźć ludzi, którzy będą cię traktować z szacunkiem.

Skorpion
Możesz doświadczyć zmian w rodzinie i w karierze. Z kim się przyjaźnisz? Możesz poczuć się dumny ze swoich osiągnięć, ze swoich wartości. Zwrócisz uwagę na te obszary życia, które zabierają ci dużo energii, i odwrotnie – w które chcesz zainwestować energię. Zaczniesz doceniać Czas. Otworzą się przed tobą nowe horyzonty i pragnienia. Otwórz nowe obszary rozwoju i udoskonalenia. Coś tak bardzo cię zainteresuje, że staniesz się znakomitym specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie. W tym momencie mogą zostać uwzględnione obietnice, które łączyły cię karmicznie z niektórymi osobami, ale przebieg tych wydarzeń będzie różny.

Strzelec
Czeka na ciebie ponowne uruchomienie energii partnerstwa. Mogą rozwinąć się relacje z kimś nowym, a połączy was pasja. się włączy. Bycie otwartym i szczerym wobec siebie pomoże ci inaczej spojrzeć na świat. Miłość doda ci skrzydeł, poczujesz zapach szczęścia. Zaćmienie skieruje cię na pracę ze swoimi talentami, a także może przynieść ci osobę, z którą będziesz mógł zawiązać poważną relację. Możesz zyskać uznanie. Twoja druga połówka może zajść w ciążę, więc przygotuj się na przyjęcie nowej energii. Ktoś cię bardzo uszczęśliwi, Los trwale cię z kimś połączy. Masz szansę rozpocząć studia. Podróże mogą zmienić twoje życie.

Koziorożec
To Zaćmienie zmusi cię o przemyśleń; jeśli coś ci nie pasuje, powiedz sobie to szczerze. Odetniesz coś od siebie, dokończysz lub zmienisz, jeśli poczujesz, że nie należy do ciebie. Jeśli czujesz, że tak, chcesz wejść w nowy proces lub relację, to zrobisz to, ale musisz uzyskać gwarancje. Na razie lepiej niczego radykalnie nie zmieniać: ani społeczeństwa, ani planów, ani miejsca zamieszkania. W twojej przestrzeni domowej mogą nastąpić zmiany, które zmuszą cię do poszukiwania czegoś nowego. Karma przodków może odegrać dużą rolę i będziesz musiał rozegrać i przekształcić scenariusze swojego rodu. Dowiesz się czegoś nowego o członkach swojej rodziny. Niektóre wydarzenia w życiu twoich rodziców będą miały na ciebie ogromny wpływ.

Wodnik
Ten czas może być naznaczony bardzo jasnymi wydarzeniami. Może się to wydawać zbyt niespokojne i napięte, pojawi się wiele wątpliwości, ale także poczucie, że trzeba gdzieś pójść lub się przenieść, nie stać w miejscu. Dużo komunikacji, kontaktów, ruchu… To wszystko przyniesie zmianę. Możesz poznać nowych przyjaciół, spotkasz kogoś na wyjeździe, ktoś do ciebie przyjedzie. Twoje zainteresowania również mogą się zmienić i będziesz musiał ustalić inne priorytety. Być może zarazisz się nową wiedzą, która może doprowadzić cię do zmian.

Ryby
Przez jakiś czas praca i sfera pieniędzy mogły mieć na ciebie duży wpływ, ale teraz musisz zadbać o to, aby twoje pieniądze stały się możliwością – zainwestuj w siebie, kup sobie coś nowego, zmień styl życia, rozwijaj dziedzinę życia, która była przed tobą zamknięta. Możesz nabyć coś z powodzeniem, bo twoje zarobki wzrosną, może otrzymasz podwyżkę. Diametralnie zmienisz zdanie na jakiś temat. Jeśli nie zmienisz, to metody, których używałeś w przeszłości nie przydadzą się już. Koniecznie zmień swój styl komunikowania się z innymi. Ktoś będzie postrzegał cię jako osobę, której może zaufać i w którą może zainwestować. Twoja samoocena ulegnie zmianie.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 8 kwietnia 2024
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 9 kwietnia 2024
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.