Od 9 listopada do 4 grudnia Wenus będzie przebywać w znaku Wagi, co oznacza, że ​​będziemy szukać swojego ideału, a niektóre obszary będą wymagały od nas kompromisu i zmniejszenia stopnia agresji. Wenus apeluje o umiar, spokój i łagodzenie rywalizacji.

Wenus jest symbolem energii odpowiedzialnej za bogactwo materialne, wyrażanie siebie w społeczeństwie i umiejętność odnajdywania szczęścia.
Jest kompromisem, ale wszystko ma swój Cień, więc Wenus może prowadzić do powierzchownej interakcji między ludźmi lub upraszczania tego, co należy rozważyć szczegółowo. Przez cały ten okres łatwo będzie nam zgodzić się na kompromisy, ale potem poczujemy zmęczenie – nałożymy na siebie archetyp męczennika i cierpiętnika.

W tym okresie możemy przyciągnąć życzliwość i pomoc od innych ludzi, ale możemy nie zauważyć, co Los chce z nami zrobić, nie rozpoznać tego.

Wenus będzie kontrolowana przez energię Saturna, a nasza Dusza będzie rozdarta pomiędzy wewnętrznymi potrzebami a odpowiedzialnością. Ważne jest, aby wyznaczyć granice swojej rzeczywistości. Kosmiczna sprawiedliwość będzie się nasilać, więc ile energii włożymy w swoją pracę, relacje i pomysły, tyle otrzymamy jej później.

W gabinecie terapeuty możecie odnaleźć równowagę, która pomoże wam zobaczyć drugą stronę medalu tego, czego namiętnie pragniecie. Starajcie się wszystko analizować i nie zostawiajcie tego bez nadzoru. To świetny czas na pracę ze sobą, swoim wewnętrznym światem. Można wszystko uporządkować i postawić wszystko na swoim miejscu, znaleźć miejsce na to, co wydawało się niepotrzebne.

Baran – będziesz musiał osiągnąć harmonię poprzez relacje, np. nie tylko twoja rola czy partner mogą być przedmiotem twojej szczególnej uwagi, ale możesz zrozumieć, co przyniesie ci interakcja takich archetypów, jak wewnętrzne dziecko – wewnętrzny dorosły – wewnętrzny rodzic. Przeanalizuj swoją pozycję, aby zrozumieć, dokąd musisz ponieść swoją energię i komu ją przekazać.

Byk – zastanów się, kim jesteś w pracy, jak organizujesz swoją codzienność, dokąd kierujesz energię swojej uwagi, do czego się nadajesz. Ten czas jest ci dany na wyrażenie siebie w pracy, pozycję, wyrażenie siebie. Pokaż na co cię stać i wzmocnij swój profesjonalizm. To, co teraz zrobisz, wzmocni twoje fundamenty, zdrowie i da siłę.

Bliźnięta – pomoże ci radość. Wenus zwróci twoją uwagę na to, co dobre, wyjątkowe, ciekawe. W tym okresie możesz znaleźć hobby, na którym będziesz mógł zarabiać nawet w przyszłości. Zaopiekuj się dziećmi i ich problemami, wzmocnij więzi emocjonalne. Kreatywne podejście do życia może pomóc ci wyjść z trudnych sytuacji i uzdrowić te okoliczności, które pozostają w negatywie.

Rak – wzmocnisz swoje ściany, bo Wenus pomoże ci znaleźć stałe miejsce zamieszkania lub pracy. Przyjrzyj się temu, co wokół ciebie jest stabilne i mocne, czego nie można zniszczyć. Aktywują się zasoby rodowe, a wśród nich możesz znaleźć scenariusze, które pokazują życie z pozytywnej strony. Nadszedł czas, aby zbudować mocny fundament na zasobach, które już posiadasz. Zwiększ te zasoby, które są ci znane, np. jeśli masz wykształcenie medyczne, możesz także uzyskać drugi dyplom, np. z psychologii.

Lew – zdobądź umiejętności komunikacyjne, ponieważ będziesz musiał nauczyć się rozmawiać z nowymi ludźmi lub tymi, którzy cię denerwują. Nie należy dzielić świata na czarny i biały, bo jeden może wniknąć w drugi i zmienić się. Twoje słowo i myśl odegrają ważną rolę w kształtowaniu pryzmatu, przez który patrzysz na świat. Ten czas jest ci dany na przestudiowanie siebie, nowych okoliczności, kontaktów, które mogą pojawić się w twoim życiu. Dostaniesz możliwość powrotu i poproszenia o przebaczenie u osób, z którymi coś cię podzieliło.

Panna – energia stwarza sprzyjające pole zysku, akumulację zasobów i możliwość połączenia wszystkiego. Prezenty będą gwarantowane, ale jeśli ujrzysz dobro w tym, co złe. Znaczenie twojego życia może się zmienić, wszystko wywróci się do góry nogami, ale musisz te zmiany wpuścić do swojego życia. Podniesiesz swoją samoocenę i wyjdziesz z traumatycznych sytuacji. Ten czas może pomóc ci podnieść głowę wysoko i zrobić krok naprzód. Znajdź wartości w swoim wewnętrznym świecie i w Misji.

Waga – twoja siła rośnie, zaczyna się włączanie nowych energii. Twój archetyp może się zmienić, skądś pojawią się ukryte rezerwy. Przypomnij sobie, ze drzemią w tobie zdolności. Zmień się, pozbądź się schematów, bo teraz już ci nie pomogą. Spróbuj spojrzeć na swój wizerunek z innej strony, bo może jest w nim coś, co warto zmienić lub przerobić, aby podkreślić swoje najlepsze strony. Skorzystaj ze szkoleń u autorytetów, zdobądź drugi zawód, który może przynieść ci dobre dochody w przyszłości.

Skorpion – twoim szczęściem jest to, że możesz się ze wszystkiego wycofać i spojrzeć na wiele sytuacji inaczej. Pozostań obserwatorem, nie powinieneś się wtrącać i decydować o sprawach, które cię nie dotyczą. Zaakceptowanie takiego stanowiska może być trudne i będziesz chciał kogoś czegoś nauczyć lub pomóc, ale teraz nie masz takiej możliwości, więc pozostań w roli obserwatora. Ten czas jest przeznaczony na gromadzenie zasobów we wspomnieniach, analizę refleksji i przetrawianie tego, co było trudne. Wyobraź sobie, że dostałeś teraz dużo jedzenia i musisz je przeżuć – wszystkiego jest dużo, ale znaczenie tego, co się dzieje, wyjaśni się później.

Strzelec – to czas na stworzenie fundamentu pod swoją przyszłość. Otwórz się na nowe projekty, stwórz sobie warunki, zapoznaj się, przetestuj, a wtedy będziesz dokładnie wiedział, czego potrzebujesz. Zorganizuj swoją pracę przez internet, zbierz wokół siebie grupę; wiele osób może się z tobą kontaktować i postrzegać cię jako zasób. W tym czasie twoja Misja może stać się bardziej aktywna, poczujesz nowe możliwości, a wtedy na pewno nastąpią zmiany.

Koziorożec – Wenus błogosławi cię, abyś stworzył sprzyjające warunki na drodze do celu. Kariera i awans, założenie własnego biznesu, aktywność wśród przełożonych, to jest to, czym powinieneś się teraz zająć. Kobiety pomogą ci iść do przodu; zwróć uwagę na sukces, jaki osiągnęły kobiety z twojej rodziny. Jeśli już budujesz swój biznes, mogą pojawić się bardzo pozytywnie nastawieni klienci. A swoją drogą, praca może przybliżyć cię do kogoś, kto znacząco wpłynie na twoje życie.

Wodnik – nowa energia zawoła cię do miejsca, gdzie wszystko jest nowe i obce -inny świat, granice i niezwykłe tradycje, inna kultura. Wszystko ci teraz pasuje. Stamtąd może przyjść miłość, nauka, praca, a nawet bonusy od Losu. Wszystko to może nadejść, jeśli uda ci się powstrzymać pragnienie zdobycia wolności. Wenus może przenieść cię na nowy poziom komfortu. Będziesz mógł zobaczyć, że poza granicami tego co masz, jest też życie. Rozwijaj się, bo teraz masz do tego pełne prawo.

Ryby – wszystkie trudne sytuacje miną łatwo, nawet jeśli bardzo się martwisz, bo masz szansę przejąć kontrolę nad swoimi emocjami i zacząć działać. Ten czas przyniesie wsparcie, asystentów, którzy są gotowi wziąć na siebie twój ciężar. Nie bój się iść do przodu, zamykając za sobą drzwi do przeszłości. Być może do szczęścia potrzebujesz pożyczki lub będziesz miał okazję pożyczyć od kogoś pieniądze. Ten czas oceni twoje rzeczywiste możliwości.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 10 listopada 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 11 listopada 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.