Jowisz będzie w Baranie od 20 grudnia 2022 roku do 15 maja 2023 roku. Dla nas wszystkich oznacza to wezwanie do działania. Możemy zostać bohaterami, odważnymi wykonawcami i tymi, którzy potrafią zrobić krok do przodu. Jest to czas konkretnych decyzji. Jowisz pomoże nam iść do przodu, omijając Cień.
Czym jest Cień? Nie widać go będzie świadomym okiem, ale społeczeństwo nam to pokaże, wydobędzie na powierzchnię. Będziemy się zastanawiać, dlaczego nie możemy czegoś zrobić, dlaczego ludzie nas źle traktują, dlaczego nie jesteśmy w stanie zrobić czegoś samodzielnie?! To wszystko będzie aspektem Cienia.
Cień jako struktura może rozrastać się do wielkich rozmiarów, a im bardziej będzie się rozrastał, tym bardziej będzie dochodziło do rozłączenia pomiędzy Jaźnią (źródłem energii) a Personą (tym co pokazujemy światu). Cień będzie blokował energię człowieka, a Jowisz w Baranie wskazuje, że teraz jest czas, kiedy zrobiwszy ryzykowny krok, możemy zmniejszyć swój Cień, przywrócić równowagę. Będziemy mogli podjąć zdecydowane, charyzmatyczne działania. To jest czas, który wybiera swoich bohaterów.
Powinniśmy doprowadzać do perfekcji swoje działania. A jeśli coś rozpoczniemy, to musimy ukończyć.

Jak energia tego czasu wpłynie na poszczególne znaki zodiaku?

Baran – twoja misja może się zmienić. Musisz się zastanowić, co jest twoim prawdziwym szczęściem. Może powinieneś zmienić swoje priorytety i zrobić coś nowego? Otrzymasz więcej możliwości, więcej zasobów, które stworzą wokół ciebie pole do działania. Może to prowadzić do zmiany pracy, hobby, zajęć lub możesz zacząć pasjonować się czymś nowym. Jowisz nastawi cię na zdobywanie wiedzy, załatwianie jakichś ważnych papierów.

Byk – będziesz musiał spojrzeć w głąb siebie. Przeanalizuj, czego potrzebujesz do szczęścia? Nie jesteś teraz sam, mogą ci pomóc inni – ktoś poda ci pomocną dłoń, ktoś udzieli ważnych rad, ktoś po prostu przytuli i zrozumie twoje starania. Bliskie ci osoby mogą podzielić się z tobą swoim zaufaniem. W tym okresie lepiej jest gromadzić coś irracjonalnego, angażować się w praktyki duchowe, marzyć i wizualizować. Możesz teraz przepracować swoje karmiczne węzły, które mogą blokować przepływ pozytywnej energii. To czas na dialog ze swoją Duszą.

Bliźnięta – to czas, abyś usiadł i zastanowił się, jaką przyszłość widzisz przed sobą. Powinieneś spojrzeć w swoją przyszłość i zapytać siebie, gdzie jesteś? Które miejsce bardziej przykuwa twoją uwagę? Kim chciałbyś być? Jest to czas inspiracji…Być może po upływie tego okresu twoje życie ulegnie diametralnej zmianie. Wszystko co nowe, może przynieść ogromną, pozytywną zmianę. Być może będziesz chciał poszerzyć zakres swojej działalności. Możliwe, że miejsce, w którym teraz jesteś, nie jest już satysfakcjonujące. Ten czas nauczy cię takich lekcji, że nie będziesz miał czasu patrzeć w przeszłość. Twoje ideały mogą się zmienić.

Rak – czeka cię czas radykalnych zmian w twoim zawodzie. Jowisz da ci możliwość rozwoju zawodowego, zaprezentowania się jako autorytet. Przed tobą nagle otworzą się drzwi, o których nigdy nie myślałeś – myślałeś, że to niemożliwe, że się nie uda! Ale nadszedł czas na twój sukces! Bądź odważny i podejmuj ryzyko. Nie martw się, jeśli coś się skończyło, bo w to miejsce przyjdzie coś innego. Może wrócić do ciebie przeszłość, ale w zmienionej formie, bardziej ulepszonej.

Lew – musisz sięgnąć do świata zewnętrznego po wsparcie i po popularność, poszerzać horyzonty, uczyć się języków obcych, poznawać i doskonalić siebie. To czas wielu okazji do pokazania swojego światopoglądu, do tworzenia blogów i publikacji, do przekazania opinii publicznej, co myślisz na jakiś temat. Twoja filozofia może być dla kogoś wielką atrakcją. Ty sam okażesz się dla wielu dość atrakcyjny. Załatwiaj formalności, stań w obronie swojej edukacji, nie bój się dzielić tym, w czym jesteś dobry. Masz jakiś pomysł? Nie bój się mówić o tym światu, bo im większa publiczność, tym lepiej dla ciebie.

Panna – Jowisz wysyła cię do świata wewnętrznego, abyś tam szukała zasobów, otwierała nowe kanały, skupiała się na świecie emocjonalnym i wykonywała tam niezbędną pracę. Jowisz może zmusić cię do nowych inwestycji i pasywnych dochodów. Możesz powiększyć majątek, nabyć dodatkowy transport, otworzyć nowe drzwi do świata materialnego. Świat da ci wsparcie, ale będziesz mogła je dostrzec w małych rzeczach. W celu poprawy stanu zdrowia możesz skorzystać z pomocy art-terapii.

Waga – zdobędziesz dodatkowe zasoby i wzmocnisz to, co już miałaś. A te, które dawały ci negatywne odczucia, po prostu znikną. Jowisz pomoże ci rozwiązać karmę z ludźmi, którzy są ważni dla ciebie. Wyciągnij wnioski z lekcji w porozumiewaniu się, naucz się prawidłowo komunikować i rozumieć swoich rozmówców, bo przyda ci się to w przyszłości. Jeśli jesteś w jakimkolwiek ważnym związku, to teraz jest idealny moment na zmianę statusu i podjęcie decyzji co do dalszej wspólnej drogi – być razem, a może rozstać się?

Skorpion – musisz skupić się na swoim samopoczuciu, zdrowiu i spokojnym podejściu do życia. Nie myśl o trudnościach, nie zastanawiaj się nad szczegółami, które psują ci nastrój, nie podnoś alarmu bez przyczyny. Spróbuj skupić się na pozytywnych aspektach życia, na przyszłości, na pozytywnych celach. Zadbaj o swoje zdrowie, o stan psychiczny i o samopoczucie. Ważne jest, abyś służył drugiemu człowiekowi, więc jeśli ktoś poprosi cię o pomoc, nie odmawiaj. Staraj się robić więcej szlachetnych uczynków, bo to napełni całą twoją rodzinę dobrą energią.

Strzelec – musisz wrócić do swojej przeszłości, przeanalizować, co ci pomogło, co wspierało i dało energię. Wróć do swoich korzeni. Przypomnij sobie swoje marzenia, zanurkuj w dawne plany i obietnice, zobacz co jest dla ciebie istotne teraz, a co wymaga uporządkowania. Musisz skupić się na swoich pasjach i kreatywności, które posadzą cię na grzbiet nowej fali. Oczyść swoją przestrzeń z negatywnych energii, zakończ niektóre związki lub zmień swoje nastawienie do spraw, które do tej pory ci przeszkadzały. Zrób krok w kierunku odnowy.

Koziorożec – Jowisz, planeta szczęścia, może stworzyć dla ciebie nowe warunki do zmiany siebie. Niektóre Koziorożce mogą założyć rodzinę lub zanurzyć się w rodzinnej atmosferze. Niektóre mogą odczuwać brak intymności. To czas odnowy, odnajdywania nowych źródeł inspiracji i odnawiania energii. Będziesz musiał załatwić to, czego nie zrobiłeś w 2022 roku. Jeśli chciałeś coś zrobić, ale ci nie wyszło, spróbuj jeszcze raz, a uda ci się. Musisz zrobić krok do przodu i zdecydować, co jest dla ciebie ważne. W tym roku możesz podjąć ważną, losową decyzję.

Wodnik – zabieraj głos i wypowiadaj się, korzystaj z okazji, by z kimś porozmawiać, ustalić pewne rzeczy. Jeśli nie wypowiesz się, nie sprecyzujesz dialogów, to będą się za tobą długo ciągnąć. Będziesz ciągle wracać do przeszłości, aż dowiesz się, co jest dla ciebie ważne. Wszystko pójdzie łatwo, jeśli nauczysz się zamykać za sobą drzwi, które wciąż pozostają niedomknięte. Dziel się swoimi doświadczeniami, bądź pierwszy w negocjacjach, stań się ekspertem. Czas zanurzyć się w środowisku informacyjnym, zamknąć jeden kanał i otworzyć inne, bo to jedyna droga do znalezienia sukcesu.

Ryby – Jowisz zmusi cię do poszukiwania dodatkowych źródeł dochodu. Pomoże stworzyć własną bazę klientów, skąd będzie płynęła możliwość dodatkowego zarobku. Otworzą się nowe drzwi i przyjdzie pomoc. Ale wraz ze wzrostem źródeł dochodu, nastąpi również odpływ finansów i wydatki, więc musisz popracować nad własnym karmicznym kanałem finansowym, bo być może nie wziąłeś pod uwagę, zaniżyłeś czemuś wartość lub po zaniedbywałeś finanse w obecnym życiu. Może pojawić się ktoś bardzo ważny w twoim życiu. Jeśli podejmiesz ważną dla siebie decyzję, to pojawi się coś, na co czekałeś i liczyłeś. Nadszedł czas, aby wyjść ze swojej strefy komfortu.

Drodzy czytelnicy Kalendarza, naszych prognoz…
Proponujemy Wam udział w bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się 30 stycznia, na którym to dowiecie się, co Was czeka w nowym roku, w jaki sposób odbije się to w Waszym życiu, co musicie przepracować.
Zapisujcie się już teraz – kontakt@emma-lange.pl

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 24 grudnia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 25 grudnia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.