Jowisz 29 grudnia wkracza do znaku Ryb.

Jest to czas doskonalenia się i pomocy dla każdego, kto wierzy. A w co? Jowisz pomoże uwierzyć w to, co oferuje nam wewnętrzny świat. Wszyscy otrzymamy prezenty. Ryby dostaną coś dobrego. Będą wiedzieć, w której dziedzinie przyjdzie szczęście, więc jeśli nie będą sabotować własnego szczęścia, mogą wiele osiągnąć. Jowisz jest planetą wielkiego szczęścia, sam tworzy trendy. Nadaje ton naszemu szczęściu. Dał możliwość zdobycia nowej pracy, zmiany pracy a potem, gdy przeniósł się do Wodnika, zaczęliśmy pracować dla perspektyw, dla przyszłości i wszystkich pochłonął internet. Wodnik jest odpowiedzialny za kwestie sprawiedliwości, wolności, tworzenia grup, zatem ludzie chcieli walczyć o swoją wolność, urodziło się dość dużo buntowników. Jowisz jednoczy wszystko – jeszcze bardziej, gdy wchodzi do Ryb, wtedy też pojawia się wiara w cud. Pomaga pokonać wewnętrzne opory. Jowisz będący w znaku Wodnika przyniósł wiele postępowych aspektów.
Jowisz był już w Rybach i cuda były. Trwało to od połowy maja do końca lipca. Być może dar od losu już otrzymaliśmy.
Z czym wiąże się znak Ryb? Z przebaczeniem, z miłosierdziem i z rozładowaniem napięcia. Ryby to znak ogromnej kreatywności i duchowości, to bezwarunkowa miłość, to ogromne wybuchy intuicji. Nasze przekonania i intencje będą wypełnione energią, a wtedy na pewno odniesiemy sukces. Los da nam magiczne chwile w odpowiedzi na pozytywną karmę. Ryby radzą marzyć, nie bać się otworzyć na wewnętrzne pragnienia, wierzyć w miłość, w cuda, w magię.

Jowisz będzie w znaku Ryb do maja, a następnie przejdzie do znaku Barana.

Baran – Jowisz stawia na zagranicę, możesz się wyprowadzić, kupić dom poza granicami kraju lub zdobyć pracę. Ucz się języków obcych, bo ich znajomość będzie przydatna. Być może wpadniesz w wir sławy, zapragniesz czegoś nowego, a nawet poznasz nowe trendy w medycynie i kosmetyce. Możesz się leczyć za pomocą naturalnych środków, starać się zachować w sobie poczucie szczęścia. Nie opowiadaj wszystkim, że dobrze ci się powodzi, zachowaj dla siebie swoje plany. Izolacja, samotność i czas tylko dla siebie pomogą się zrelaksować. Zgłębiaj nową wiedzę, ezoterykę, poznawaj nowe religie. Powinieneś Baranie zająć się swoimi sprawami, ale jeśli masz przyjaciół za granicą, to oni ci pomogą. 

Byk – rozwiniesz krąg przyjaciół i znajomych. Ktoś usłyszy o twoim sukcesie i poprosi cię o pomoc. Możesz tworzyć własne grupy w sieciach społecznościowych, rozwijać sprzedaż, zwiększać liczbę subskrybentów, a pomoże ci w tym Jowisz. Będziesz potrafił pracować w zespole i osiągać dobre wyniki. Za pracę, którą wykonałeś w przeszłości otrzymasz uznanie i popularność, co pozwoli ci promować swoje usługi. Może się też zdarzyć, że przyjaciele przedstawią cię komuś lub nie zostawią cię z problemami. Jest to czas, w którym można wziąć ślub lub wzmocnić związek. Wzmocnisz poprzez przyjaźń relacje z partnerem.

Bliźnięta – status i poszerzanie swojego celu. Jeśli masz cel, będzie on wypełniony czymś nowym. Rodzic (ojciec) może pomóc ci wzmocnić twoją pozycję, może nastąpić szczęśliwa zmiana w życiu twojego ojca. Poszerzysz swoją działalność. Jeśli masz już ugruntowaną karierę, możesz otrzymać propozycję, która będzie bardzo korzystna. Jest to zmiana pracy na lepszą i bardziej odpowiedzialną. Być może ktoś zaproponuje ci przeniesienie. Jeśli masz już osiągnięcia, zostaniesz za nie nagrodzony.

Rak – możesz dużo podróżować, a twoje interesy również będą miały charakter międzynarodowy. Będą ciekawe spotkanie z obcokrajowcami. Ktoś będzie chciał ci pomóc w zamian za twoje usługi. Ktoś z zagranicy pomoże ci wysłać twoje dziecko na studia zagraniczne. Możesz zintensyfikować swoje działania dydaktyczne. Twa duchowość może przynieść ciekawe spostrzeżenia. Być może będziesz miał możliwość uzyskania pozwolenia na wyjazd za granicę, a może planujesz drugie małżeństwo. Jest szansa na dodatkowy stopień lub drugie, wyższe wykształcenie. To, co trzymało cię w napięciu, zostanie uwolnione i nawet, jeśli nie szedłeś łatwą ścieżką, decyzja będzie dla ciebie korzystna. Popularność i sława przyjdą ci z pomocą, więc rozgłos będzie czystą siłą szczęścia. Reklamuj siebie.

Lew – twoje finanse będą rosły, ktoś ci pomoże, doda energii, i to bardzo znacząco; nie będziesz się tego Lwie spodziewał. Niektóre Lwy otrzymają spadek. To, w co zainwestowałeś i to, na co pracowałeś, przyniesie owoce. Ktoś zwróci na ciebie uwagę i przyniesie ci popularność, a to z kolei zwiększy finanse. Jednak wzrosną też wydatki. Niezależnie od tego, jaki kryzys nastąpi, zakończy się on dla ciebie pomyślnie. Wszystkie transakcje związane z posiadaniem będą przebiegały bardzo dobrze, ludzie ci pomogą. Ponadto Wszechświat sugeruje ci studiowanie głębokiej, psychologii lub nauk ezoterycznych. Możesz uczyć się Tarota lub Run.


Panna – to miłości; aspektowane są wszystkie sytuacje związane z miłością. Jeśli się rozwodzisz, to również plusowa sytuacja, ponieważ rozwód może przynieść ci zysk. Krąg towarzyski powiększy się i będziesz miała możliwość zdobycia nowych kontaktów, które wydawały się nieosiągalne. Jeśli pracujesz z ludźmi, wokół ciebie pojawi się wielu klientów. Będzie ogromna ilość osób, które będą ci ufać. Jeśli chcesz przyciągnąć kogoś do siebie, to zrób to właśnie w tym okresie. Wszechświat podaruje ci wiele dobrego a nowe znajomości przyniosą radość. Jeśli jesteś wolna, będą randki, będziesz dokonywała wyboru. Otwórz się na współpracę w biznesie, bo to partnerstwo przyniesie ci sukces. Ktoś pomoże ci w organizacji zajęć.


Waga – doświadczysz ekspansji, szczególnie jeśli pracujesz z klientami. Ponadto, będziesz miała dużo odpowiedzialności, będziesz w stanie rozwinąć swoją działalność. Ktoś nowy bardzo aktywnie będzie ci pomagał. W swoim biznesie online będzie dużo wsparcia i projektów. Będziesz myślała Wago o swoim domu, bardziej dbała o swoje zdrowie i inwestowała w siebie. Będziesz także musiała zainwestować więcej czasu i pieniędzy w swoje zwierzęta. Leczenie alternatywnymi metodami pomoże ci poprawić stan zdrowia. Poczujesz się dobrze, jeśli pozwolisz sobie na profilaktykę. Będzie dużo radości z pracy. Niektóre problemy zostaną rozwiązane bez twojego udziału. Sam los sprawi ci jakiś ważny prezent. 


Skorpion – musisz postawić na miłość. Miłość może przyjść w różnych wersjach – miłość do dzieci, flirt. Odkryjesz siebie. A po przejściu tego okresu możesz bardzo zmienić siebie. Być może masz bogatego przyjaciela, który może ci pomóc finansowo lub da prezenty. Ludzie będą zwracać na ciebie uwagę i prawić ci komplementy, będą dawać ci radość. Możesz sam osiągnąć sukces lub dzieci sprawią ci wielką radość swoimi osiągnięciami. Odkryj swoją kreatywną stronę i zwyciężaj. Pojawi się coś ekscytującego, super promocje, możliwości.

Strzelec – będzie poszerzenie w rodzinie; być może ktoś weźmie ślub. Jowisz pomoże rozszerzyć teren twojego domu, więc pomyśl o ewentualnej przeprowadzce, o nowym miejsce do życia. Jeśli chcesz przenieść się za granicę, wszechświat ci na to pozwala. Jeśli chcesz kupić więcej ziemi lub inne mieszkanie, możesz to zrobić. Jeśli załatwiasz formalności związane z pobytem, wszystko się uda. Wszelkie kwestie związane z poszerzaniem przestrzeni osobistej zostaną rozwiązane. W tym okresie będziesz czuł się komfortowo i będziesz w stanie znaleźć najlepsze rozwiązania dla swoich problemów. Twoja matka będzie przy tobie, będzie ciepło o tobie myślała lub pomoże ci w czymś.


Koziorożec – możesz być otoczony ludźmi, którzy mają takie same zainteresowania i temperamenty. Możesz tworzyć bliskie przyjaźnie z członkami rodziny. Zdobywaj wiedzę techniczną, wzmacniaj swoją pozycję w cyfrowym świecie. Jeśli chcesz kupić telefon lub komputer, działaj. Rozwijaj się i ucz się, bo nowa wiedza pomoże ci zarabiać pieniądze. Jeśli chodzisz do szkoły, będziesz potrzebował teraz nowej wiedzy. Jeśli chcesz być kreatywny, możesz napisać książkę, a twoja popularność przyjdzie z czasem. Szczęście przyjdzie do ciebie poprzez dokumenty i certyfikaty. Jeśli chcesz zdobyć prawo jazdy, idź na kurs, kup ekonomiczny samochód.


Wodnik – kanały finansowe zintensyfikują się i zwiększą się twoje dochody. Jowisz da we wszystkim poszerzenie, zwiększy się twa samoocena i miłość do siebie. Będziesz dostrzeżony i przez ludzi, więc twe usługi znajdą zwolenników, którzy ci za nie zapłacą. Jeśli myślisz o zmianie miejsca pracy, Jowisz pomoże ci i da pracę lepszą, niż oczekujesz. Twój biznes rozwinie się, dzięki czemu zarobisz. Jeśli chcesz kupić papiery wartościowe lub złoto, to działaj. Jeśli działasz w handlu, to idź w stronę handlu hurtowego. Jeśli jesteś dobrym kucharzem, możesz realizować się w przemyśle spożywczym. Poprawi się twoje zdrowie i samopoczucie. Będzie cię stać na dobrego specjalistę lub lepsze usługi. Wielu z was zmieni swoje wartości. Twoje słowa mogą mieć wielki wpływ na innych, więc nie bój się mówić komplementów.


Ryby – będziesz miała Rybo szczęście we wszystkim. Nastąpi ekspansja twych cech osobowości. Ale bądź ostrożna, staraj się pilnować siebie, aby nie zwiększać swojej wagi. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd, masz na to zielone światło. Ludzie będą zwracać na ciebie uwagę. Wzmocnisz swoją charyzmę; Jowisz przyniesie Ci popularność. Nie zapomnij tworzyć i z tworzenia czerpać inspirację. Jowisz przyniesie ci nowe możliwości – otworzysz się na coś nowego i poczujesz radość ze wszystkiego, co pojawia się w twoim życiu. Dostaniesz to, o czym wcześniej nie pomyślałabyś, że się uda. W relacjach będzie harmonia, wzmocnisz je.

 

Drodzy Czytelnicy!

Darmowy Webinar – 30 grudnia, godz. 18.00.
Mam dla Was wspaniały webinar! Będziemy żegnać stary rok Bawołu a witać nowy rok – Rok Tygrysa. Będzie się dużo działo! Będzie i Baba Jaga, która przekaże Wam swoje mądrości. Będzie i Weles, który pokaże Wam to, co zakryte przed Waszymi oczami. Ujawni Wam to, co leży w Waszych podświadomościach, na bardzo głębokim poziomie. A wszystko to poprzez metaforę, którą wykorzystuję w terapiach.
Będzie naprawdę ciekawie! Tylko u mnie, w moim Centrum możesz poznać praktyki metaforyczne. Wszystkie są mego autorstwa, a jako że jestem z wykształcenia psychologiem i analitykiem, masz okazję za darmo otrzymać profesjonalną poradę.
Dodatkowo będą i niespodzianki. Jedną z nich jest loteria. Jeśli stawicie się osobiście na webinarze, będziecie mogli wziąć udział w losowaniu cennych fantów. Każdy coś otrzyma! Nie tylko fanty, ale także wiedzę, która pomoże następny rok przejść świadomie i z sukcesem.
Serdecznie zapraszam. Wystarczy zgłosić chęć udziału poprzez e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 28 grudnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 29 grudnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.