2 kwietnia 2018

17 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Skorpiona
wschód księżyca 21:36
zachód księżyca 07:57

Celem życia jest samo życie. Zasadniczo ludzie są izolowani od życia przez system wewnętrznych konfliktów i ograniczeń. Posiadając wszystkie możliwości, wydaje nam się, że nasze zasoby są ograniczone i nie wystarcza nam sił witalnych. Ta iluzja jest wspierana przez dychotomię – podział umysłu. Separacja generuje strach i wszelkiego rodzaju mechanizmy obronne. W rezultacie człowiek tylko ślizga się po powierzchni, boi się głębi. W tej głębokości jest absolutnie wszystko, ale on się tego boi.

Dziś podświadomy umysł staje się bardzo aktywny i zaczyna wyrażać siebie poprzez nawyki – poprzez to, co było dla nas ważne w przeszłości, co kiedyś stworzyło nasze emocje. Dzisiaj mamy okazję uleczyć coś w sobie. Cofnijmy się w czasie i popatrzmy pozytywnie na te traumy, które się wydarzyły, bo może nawet w „najtrudniejszym” jest coś dobrego.
Zastanówmy się, co chcemy zmienić w swoim życiu, czym wypełnić swoje życie, a co puścić.

paląca się kartka papieruDzisiaj możemy zapisać na kartce przeszkody, które uniemożliwiają nam dotarcie do celu, a następnie tę listę przeszkód spalić w płomieniu świecy. Płomień świecy zdmuchnijmy, nie pozwólmy świeczce wypalić się, ponieważ powinna być użyta następnego dnia.

Ten rytuał musi się odbywać siedem dni z rzędu, począwszy od dzisiaj!

Nasze zdolności umysłowe są teraz wzmocnione i możemy połączyć się z naszą intuicją, aby zrozumieć, co się dzieje.
Bardzo dobry dzień, aby podziękować swojemu partnerowi za niektóre z jego dobrych cech lub działań. To musi być zrobione z serca, bo wtedy takie działanie aktywuje silną energię pary. Wzmocnijmy to połączenie poprzez dobrą energię.

Pamiętajmy, aby dziś posprzątać ważne pomieszczenie i tak;
– jeśli chcemy, aby nasz biznes był widoczny, to umyjmy drzwi od kuchni i zróbmy porządki w kuchni (wejście do kuchni, gdy nie ma drzwi),
– jeśli chcemy pokonać konkurencję, to posprzątajmy główny pokój,
– jeśli pragniemy naprawić atmosferę w zespole, to posprzątajmy w łazience,
– jeśli chcemy zobaczyć duże zyski u siebie, to zróbmy porządek w dokumentach i papierach.
– wyrzućmy wszystkie rzeczy, których już nie potrzebujemy i podziękujmy, że nam służyły.

Pod koniec dnia przygotujmy kąpiel z olejkiem różanym, która będzie miała korzystny wpływ na pracę wielu czakr i kanałów.

|