Numerologia to jest nauka, która przyszła do nas z przeszłości. Jej włosy są pokryte siwizną a oczy są pełne mądrości. Legenda mówi, że atlant Prometeusz podarował ludziom liczby i nauczył ich wykorzystywać je. O liczbach wiedzieli już starożytni Egipcjanie, Celtowie i Hindusi. Wiedzieli, że znając swój moment urodzenia, możemy zobaczyć swoją przyszłość i przeszłość, która składa się z nie jednego a kilku żyć. Wystarczy zrobić nieskomplikowane operacje obliczeń, żeby zrozumieć jaką muzyką wypełniona jest nasza droga, określić cel oraz zrozumieć swoje życie.

Jedynka
We wszystkim musi być numerem 1. Zawsze znajdzie siłę i entuzjazm, by coś rozpocząć. Patrząc na Jedynkę od razu można powiedzieć, że jest osobą utalentowaną. Potrafi transformować różne role. Jeśli jest to niezbędne, to w miłości jest romantyczna i solidna. Chce by partner ją często chwalił i zauważał jej wartości. Ciekawi ją tylko kolorowe i łatwe życie, o ile jej dusza nie wstąpi na drogę regresu. Powinna nauczyć się zwyciężać skłonność do rywalizacji i konkurencji, a wtedy zobaczy jak dużo ciekawych ludzi będzie odnajdywało radość w komunikacji z nią.

Dwójka
To liczba macierzyństwa i opieki. Ludzie którzy znajdują się pod jej wpływem są miękkiego charakteru. Lubią domowy komfort. Dwójkę można nazwać dobrym wykonawcą, ale nie szefem. Potrafi dawać mądre porady, ale rzadko sama generuje idee. Nie jest zdolna sama dać początek nowemu życiu. Ludzie zawierający w duszy melodię Dwójki wyróżniają się dobrą intuicją, za pomocą której wyciągają informacje ze świata, który je otacza. Jeśli Dwójka chce wziąć na siebie rolę Jedynki, to szybko staje się zmęczona. Rada dla Dwójki jest taka, aby zapoznała się z praktycznymi naukowymi dyscyplinami i władała umiejętnościami psychologicznej samoregulacji, a wtedy charakter jej będzie bardziej zrównoważony i znajdzie w sobie dużo zdolności.

Trójka
Osobowość jaskrawa, twórcza i emocjonalna. Ludzie ci lubią błyszczeć, brać na swoje barki wszystko, co je otacza. Na liście ich pozytywnych cech charakteru mieści się męstwo, odwaga i śmiałość. Ci ludzie obdarowani są mnóstwem talentów i zdolności. Dla Trójki bardzo ważna jest twórczość, pracując monotonnie, nie spełniają się i jest to dla nich ciężkie. Może to nawet doprowadzić Trójkę do depresji. Negatywnym aspektem charakteru u Trójki może być wybuchowość a nawet agresja werbalna i niewerbalna, oraz brak umiejętności cierpliwego oczekiwania rezultatów.

Czwórka
Liczba indywidualistów, introwertyków. Ludzie ci mają bardzo dobrą logikę, są skłonni do analizowania i są bardzo ostrożni. Czwórki są skomplikowane i jeśli chcesz jest zrozumieć, należy długo im się przyglądać. Jeśli Czwórka denerwuje się i zachowuje niespokojnie to znaczy, że jest w niej zniszczona harmonia, co później może odbić się na jej poziomie fizycznym i pokazać się jako choroba. Czwórka jest skłonna zamykać się w sobie. Jeśli chcesz z nią porozmawiać o czymś, co jest osobiste, to nigdy nie rób tego przy ludziach. Negatyw wibracji 4 może przejawić się w nadmiarze materializmu. Wśród Czwórek jest najwięcej sutenerów i stręczycieli.

Piątka
Obraz wartości świata u Piątki będzie się zmieniał dość często w jej życiu. W pozytywnym aspekcie są to bardzo szlachetni i pozytywni ludzie, którzy są gotowi ofiarować siebie bliskim. Są to ludzie męscy. Piątka pomaga im zwyciężać przeszkody na drodze do celu. Negatywny sens to ludzie szukający zawsze swego miejsca w życiu i ze wszystkiego niezadowoleni. Przechodzą z miejsca na miejsce i nigdy nie zatrzymują się nigdzie na długo. Niecierpliwi, uparci, czasami agresywni i obrażeni na cały świat. Z tego powodu mogą zostać samotni.

Szóstka
Jest to liczba, która ma olbrzymi potencjał i talenty. Jest to przysłowia „złota rączka”, albo mistrz. Ludzie urodzeni w wibracji 6 odróżniają się od innych tym, że często odzywają się na wołanie innych ludzi. Jest w nich odpowiedzialność, chęć pomagania. Szóstka jest szczodra i gotowa, i jest chętna podzielić się z otoczeniem wszystkim, co ma. Negatywem i wadą tych ludzi może być brak ambicji, celu w życiu i lenistwo. Wśród Szóstek jest dużo utalentowanych ludzi, ale są tacy, którzy nie potrafią znaleźć się w życiu, ponieważ nawet nie próbują szukać.

Siódemka
Siódemka wnosi takie cechy charakteru człowieka, jak niezależność i odpowiedzialność, chęć wyróżnienia się od innych. Siódemka to filozof, który na życie patrzy przez okulary realności i racjonalizmu. Jest osobą praktyczną. Negatywne aspekty czynią z Siódemki nieufnego, podojrzewającego wszystkich o wszystko człowieka. Nie wierzy nikomu, nie ufa nikomu. Tacy ludzie przestają interesować się tym, co dzieje się dookoła. Zamykają się w swoim świecie. Doprowadza to do tego, że z wiekiem w duszy zagnieżdża się bardzo wielka duma i egoizm, a dobroć opuszcza duszę.

Ósemka
Obdarowuje ludzi wewnętrznym spokojem. Ósemka potrafi być twarda w ekstremalnych sytuacjach – szczególnie jej charakter przejawia się w pracy, ale w życiu niezupełnie może to wyglądać w ten sposób. Ósemka do bliskich potrafi być wielkoduszna, potrafi wybaczyć, ale jeśli przejawia cechy egoistyczne, to bardzo ciężko utrzymać z taką Ósemką relacje. To są ludzie silni przy dobrym aspekcie, a władczy przy negatywnym.

Dziewiątka
Obdarowuje człowieka nadzwyczajną intuicją i zrozumieniem wszystkiego, co powstaje dookoła. Ci ludzie rozwijając swoje zdolności, mogą rozszyfrować wszystkie znaki losu. To ludzie z wysokim potencjałem i mądrością. Z nimi zawsze będzie ciekawie. Negatyw może wyrażać się w tym, że ci ludzie budują wokół siebie iluzje, a kiedy ta iluzja rozmywa się, następuje rozczarowanie, którego nie może znieść ich delikatna i wrażliwa dusza. Bardzo często ludzie ci, których droga znajduje się pod aspektem negatywnym dziewiątki, oszukują samych siebie.

autor: Emma Lange

Oferty Analiz

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 22 marca 2018
Następny artykułJak Zmniejszyć Rozszerzone Pory Skóry?
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.