13 lipca Wenus i Mars łączą się w koniunkcji, co doprowadzi do rozwoju nowych energii, w rzeczywistości następuje dostosowanie naszych programów do poziomu Erosa. Nagle zaczniemy kochać coś innego, stare programy mogą doprowadzić do zniszczenia naszego losu, więc odbudujmy swój wewnętrzny kryształ Miłości. To połączenie doprowadzi do dynamiki, trzeba będzie działać szybko i nie zwlekać z podjęciem decyzji. Postawmy na swoje talenty, uaktywnijmy swoje możliwości, nie bójmy się postawić na swoim. Kochajmy swoją pracę, zakochajmy się w swoich ideałach, bo to, w co wierzymy, spełni się. Wszystko, w co teraz wierzymy, ucieleśni się w ciągu trzech lat. W tym czasie nastąpi odnowienie programów, które dotyczą naszych wartości i wizji świata materialnego, a wszystko będzie wypełnione nową informacją i energią. Nauczmy się kochać i nauczmy się akceptować miłość. Wszyscy musimy nauczyć się akceptować i rozumieć fenomen przyjaźni. Otwórzmy się na energię hojności, poświęcajmy swój czas i uwagę, nie oczekując w zamian wdzięczności. Wszystko to pomoże nam uniknąć późniejszych trudności. Ta koniunkcja przyniesie zmiany w małżeństwach, zachowując pary, które mają wspólne cele duchowe. A do tego wszystkiego planety radzą nam wszystkim wykonać skok w przyszłość poprzez zaangażowanie naszej woli i działać, a nie tylko teoretyzować.

Prosimy sprawdzać Liczbę Drogi Życia i Liczbę Podświadomości. Jak je obliczyć?

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

JEDYNKA
Będziesz musiała wykonać głęboką wewnętrzną pracę nad sobą. Trzeba kochać porządek, organizację i starać się okazywać szacunek innym ludziom, nawet jeśli na to nie zasługują w twym mniemaniu. Nie powinnaś zrywać więzi z nikim, ani palić mostów, bo możesz tego później żałować. Twoje emocje mogą teraz źle służyć, jeśli są w niekontrolowanym stanie. Pokaż swoją wolę i działaj na poziomie systemu, np. przekształcaj i wprowadzaj zmiany w rodzinie lub jeśli jesteś szefem, to w pracy. Otworzył się teraz kanał pisarza, więc jeśli chcesz, możesz prowadzić blog. Do twego życia wchodzą nowe rytmy, wszystko będzie się ukorzeniać. Przestrzegaj filozoficznego prawa, że ilość przechodzi w jakość.

DWÓJKA
Energia tego okresu pomoże zrealizować coś ważnego w twoim życiu. Przepracujesz kilka programów, odmienisz swoje życie w ciągu trzech najbliższych lat. Będziesz mogła stworzyć dla siebie coś ważnego. Zaakceptuj nowe życie, bo wszystko, co złe, już przeminęło. Wszystko, co traci na aktualności, stanie się już przeszłością. Pozbywasz się starego doświadczenia z programów karmicznych. Zastanów się, co się w tobie zmieniło, z przeszłości zabierz to, co najlepsze. Idź naprzód z nowymi umiejętnościami. Wybierz optymizm jako swój najważniejszy zasób. Pokochaj przyszłość.

TRÓJKA
Przepracuj swój Cień i wewnętrzny opór, bo jeśli tego nie zrobisz, to trudno będzie iść dalej. Życie będzie wymagało od ciebie coraz bliższej współpracy z Kosmosem. Wszechświat może dać ci teraz hojną nagrodę w postaci energii. Uporządkuj swoje życie – możesz w nim coś zmienić według własnego uznania. Budujesz w sobie siłę, ale powinnaś zwrócić uwagę na to, w jakim kierunku to idzie. Gromadź wiedzę i trenuj, zwiększając swoje doświadczenie. Do każdego zdarzenia należy podchodzić z różnych stron, nie patrzeć na sytuację jednokierunkowo. Staraj się koordynować swoje działania z tymi, którzy z tobą mieszkają, pracują lub współpracują. Bardzo ważne jest, abyś teraz znalazła własne pole informacyjne, które będzie cię chroniło, napełni cię misją.  

CZWÓRKA
Mogą przyjść sytuacje, które będą ci obce i niezrozumiałe. Sytuacje te muszą być rozwiązywane przy pomocy irracjonalnych i duchowych praktyk. Na poziomie twego materialnego myślenia, te sytuacje nie zostaną przyjęte. Abyś mogła Czwórko zrozumieć wydarzenia na poziomie duchowym, powinnaś wyjść ze swojej skorupy – podziękować, zrozumieć i przyjąć. To czas, aby naprawić swoje błędy. Podejmij wysiłek, aby uwolnić swoje ego od pychy i dążyć do pojednania – masz na to trzy lata! Potem będzie trudniej poprawić coś na swoim poziomie informacyjnym. Musisz podejść do siebie bardzo stanowczo i być do siebie wymagająca. Pozbądź się stereotypów, które wprowadzają cię w stan bierności, które odcinają cię od źródeł nowej energii. Pokochaj swój nowy stan.

PIĄTKA
Ten nowy czas zada ci pytanie, czemu służysz? Jeśli pójdziesz do kościoła, a potem będziesz plotkowała na temat innych, to twa skrucha nie będzie miała znaczenia. Jeśli pomyślisz, że jesteś miłosierna, a będziesz raniła drugą osobę, to twoje miłosierdzie jest tylko iluzją. Jest to właśnie ten rodzaj dwoistości, za który Nowa Epoka może ukarać. Jednakże dostaniesz szansę na naprawę siebie i tego, jak się zachowujesz. Uświadom sobie przynależność do systemu, do czegoś wielkiego, do wspólnoty. Otwórz się na nową drogę – drogę we Wszechświecie. Twe myśli zbierają się we wspólnym polu i w ten sposób tworzą „informacyjną pogodę”. W tym okresie pomyśl o społeczności, której częścią się czujesz; zastanów się, kto jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem. Ten, kto krytykuje, nie zawsze jest wrogiem… Ten, kto mówi miłe słowa, nie zawsze jest przyjacielem…

SZÓSTKA
Będziesz musiała przepracować swoje wewnętrzne cele, zmienić je. Będziesz musiała zmienić kierunek, w którym podążasz, bo może zaprowadzić cię to w ślepą uliczkę. Musisz użyć całej woli i rozumu! Wszechświat daje ci dużo energii, ale musisz porzucić to, co stare. Nie trzymaj się kurczowo tego, co zacznie się rozpadać. Jeśli potrafisz prawidłowo wyznaczyć cel, to wtedy energia będzie się gromadzić we właściwym miejscu lub we właściwym kierunku. Trzeba też stworzyć specjalny nastrój i motywację, aby osiągnąć to, czego się chce. Moc, która przychodzi do ciebie, jest dana na tworzenie, więc nie powinnaś pozwolić jej niszczyć. Musisz wybierać niezbędny kierunek, ale Wszechświat sam wyznaczy trasę ruchu energii.

SIÓDEMKA
Ktoś będzie chciał z tobą rywalizować, walczyć, być się lepszym. To, co wydawało się być twoje, może być ci zabrane sprzed nosa. Abyś mogła wygrać, Wszechświat da ci dodatkowe rezerwy cierpliwości i wiedzy. To czas, w którym będziesz zmuszona coś poświęcić, więc zastanów się, z czego możesz łatwo zrezygnować? Idź odważnie do walki, pokaż siebie i swoje umiejętności, wykorzystaj swoją wiedzę. Ten czas może dostarczyć ci ciekawych emocji, które sprawią, że będziesz jednocześnie kochać i cierpieć, cierpieć i martwić się w tym samym czasie. Nie bój się naruszyć równowagi, cieszyć się tym, co niebanalne, bo wtedy coś stworzysz. Twoje życie będzie biegło innymi torami, ale musi nastąpić poszerzenie.  Pokochaj w sobie bohatera.

ÓSEMKA
Musisz pokazać swoje najlepsze żeńskie cechy, robić wszystko bez nacisku i zamieszania. Staraj się dbać o innych, pielęgnować i pomagać im. Zadbaj o finanse, zadbaj o miłość, o swoich bliskich. Aby znaleźć to, czego szukasz, musisz zadbać o siebie. Dbaj o swój ród i o wszystkie tradycje, które w nim są. Tylko poprzez podłączenie się do zasobów rodowych, będziecie w stanie aktywować to, co najlepsze w w twojej indywidualnej karmie. Wpadniesz na nowe pomysły, ale będą one rozwijane przez 4 lata. Trzeba cierpliwie podchodzić do tego, co dzieje się wokół. Idź w rozwój, zdobywaj wiedzę, bądź silna i miłosierna. Postaraj się przeżyć ten okres bez konfliktów, ponieważ mogą one odebrać ci szczęście.

DZIEWIĄTKA
Nastaw się na ruch, na aktywność, na nowy proces. Jest to czas włączania się wszystkiego, co nowe. Rób coś innego, nie myśl nawet o tym, co już przestarzałe. Czasami zabraniamy sobie odnowy, ponieważ uważamy, że świat powinien nas zaakceptować takimi, jakimi jesteśmy. Jednak świat nie stoi w jednym miejscu, więc twoja wewnętrzna odnowa, doprowadzi do odnowy w przestrzeni zewnętrznej. Zmień charakter relacji i interakcji z ludźmi. Jest to czas, który pomaga naprawiać różne sytuacje, ale zanim się one naprawią, musisz być cierpliwa, bo wszystko będzie szło powoli. Jeśli nie chcesz się zmienić, to nie wierzysz to, że twoja przyszłość także może się zmienić. Nad tobą wschodzi teraz Nowe Słońce, więc sama musisz zwrócić się w jego stronę. Pojawi się wiele możliwości, które trzeba zacząć wykorzystywać.

Szkoła – Labirynty!

Uruchamiamy
Szkołę Matematycznego Modelowania.

 

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 11 lipca 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 lipca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.