Zbieramy dla Was mądrości ludowe z różnych tradycji, głównie słowiańskich, które pochodzą od Słowian mieszkających od wschodu po zachód.

1 lutego – jeśli jest mróz i gwiazdy, to taka pogoda może trwać cały miesiąc. W tym dniu musisz rozpalić dużo ognia, aby dom był bezpieczny, aby spaliło się całe zło twojego domu. Można też zapalić lampki do aromaterapii.

2 lutego – należy zrobić to, co musi być zrobione, należy posprzątać. Zgubienie rękawiczek czy kłębka nici w tym dniu może być oznaką strat. W tym dniu proszono o kobiecą energię, aby nie brała niczego, co jest drogie, aby Bogini się nie złościła, aby w domu nie było chorób. Kobiecą Siłę poproszono, aby nie spalała tego, co już jest.

3 lutego – poczęstuj ludzi czymś smacznym i pozwól, aby twój stół był ozdobiony różnymi potrawami, a przyciągniesz do siebie bogactwo. To dzień Maksima, obrońcy wszystkich obrażonych, więc nie należy nikogo krytykować, ani poniżać, starać się uciec od konfliktów.

6 lutego – jeśli wiatr przynosi wilgoć, oznacza to czas odwilży. Zapowiedź wiosny. Nie wydawaj w tym dniu pieniędzy, ponieważ jeśli wydasz, to stracisz szczęście. Jeśli dokonujesz płatności na swoje potrzeby, zrób to innego dnia. Jeśli chcesz iść na zakupy, lepiej ich zaniechać.

8 lutego – jeśli świeci słońce, to znak, że wiosna już się zbliża. Wierzono, że w tym dniu mogą przyjść do nas ci, którzy zmarli. Tego dnia musisz spisać swoje sny.

9 lutego – w tym dniu nie powinieneś siedzieć bezczynnie, tylko musisz włożyć dużo wysiłku we wszystko, co chcesz osiągnąć. Dziś rysujemy i tworzymy Szczęście na nowy rok, na rok Białego Bawołu. Jeśli zechcesz uczestniczyć, to nauczysz się terapii, którą będziesz wykonywać dla siebie w każdym kolejnym miesiącu, aby wzmocnić swoje szczęście.

10 lutego – jeśli wieje północny wiatr, to lato będzie ładne. Tego dnia musisz pozbyć się tego, czego nie potrzebujesz.

11 lutego – lepiej z nikim się nie kłócić, bo każdy konflikt zabierze twe nieszczęście. Tego dnia możesz wykonać dowolne rytuały księżycowe, których potrzebujesz, aby pozbyć się przeszkód.

12 lutego – jeśli jest odwilż, to przyjdą deszcze, błoto pośniegowe. Tego dnia jedzono dużo mięsa, aby zyskać siłę, zwłaszcza mężczyźni. Możesz kupić amulet ze zwierzęcym totemem. Jeśli uczestniczyłeś w terapii Biały Bawół, możesz zastosować tę wiedzę u siebie.

14 lutego – dzień Miłości i Niewiasty. Osoby niezamężne mogą zagadywać na przyszłych mężów, modlić się o dobrego męża. Kobiety zamężne mogą poprosić o opiekę zdrowotną dla całej rodziny.

15 lutego – według tego dnia określana jest pogoda w marcu, więc jeśli pada deszcz, nadejdzie odwilż. Według kalendarza słowiańskiego jest to Środek, w którym spotykają się wiosna i zima. Na znak szacunku dla Słońca smażono naleśniki. Zapisz na kartce wszystkie swoje plany i spal ją, aby plany poleciały do ​​Słońca i się spełniły.

16 lutego – dziś zajmij się hobby, które później przyniesie ci dochody i pomoże wzmocnić twoją pozycję finansową. W tym dniu musicie modlić się za swoje dzieci, prosić o ich zdrowie. Ten dzień Napraw i Poprawek! Należy wszystko naprawić, poprawić, można oddać auto do naprawy lub zrobić remont w domu. Można naprawiać buty, szyć odzież.

17 lutego – jeśli wybierasz się w drogę, to dziś nie powinieneś pakować swoich bagaży, lepiej zrobić to dzień wcześniej lub dzień później, a wtedy podróż będzie szczęśliwa. To dzień Mikołaja i w tym dniu zwierzęta leśne przyjaźnią się ze wszystkimi, zatem nie należy w tym dniu nikogo obrażać. Przed pójściem spać poproś o spełnienie życzenia, tylko musisz bardzo mocno o to poprosić i tego pragnąć.

18 lutego – dzień wnuków Striboga, czyli w tym dniu chłopcy często przechodzili jakąś inicjację. Musisz karmić męską siłę, wzmacniać siłę ciała. Pamiętaj o wspaniałych wojownikach.

20 lutego – wysprzątaj dom, a wtedy konflikty opuszczą twój dom. Tego dnia należy coś upiec, aby zmarli mieli energię. Możesz dać komuś ubranie.

23 lutego – w tym dniu warto czytać modlitwy za swój dom, aby w domu zawsze było przytulnie i komfortowo. Możesz postawić na parapecie dla Ducha Domu talerzyk z mlekiem, a rano wylać pod drzewem.

24 lutego – kup jedzenie dla zwierząt, zapisz swojego zwierzaka do weterynarza, bo to idealny dzień dla zwierząt. Tego dnia możesz oczyścić dom za pomocą rozmarynu, a wtedy w domu przez długi czas będzie panowała zgoda. Dawniej w tym dniu na stół stawiano ryby, aby domu nie opuścił dostatek.

28 lutego – możesz przeprowadzać rytuały na finanse, aby przyciągnąć sukces finansowy. W tym dniu proszono o zdrowie dla zwierząt Niektórzy mieszkańcy gór częstowali sąsiadów serami. Był to rytuał bogactwa.
To dzień Welesa – w tym dniu trzeba zadbać o to, co ważne. Napiszemy Wam o tym, co oznacza dzień Welesa, w jaki sposób prawidłowo wykorzystać tę energię.
W tym dniu możesz zamówić sobie amulet, który będzie cię chronił przez długi czas.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio

Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 22 stycznia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 23 stycznia 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.