Okres od 5 maja do 5 czerwiec miesiąc Ognistego Węża

Ognisty Wąż może być naszym talizmanem na sukces, ale i Woda, która okazuje się być naszą dominującą energią w tym roku, nieco stłumi nasze Szczęście. Możemy w tym miesiącu dokonać osiągnięć, ale ważne jest, abyśmy robili małe kroki w kierunku szczęścia. Wzmacniajmy swoją energię Ziemi, nośmy kamienie szlachetne (Joga Twórczości oferuje liczne ćwiczenie z kamieniami). Trudno będzie teraz znaleźć swoje miejsce na Ziemi i trzeba postawić na swoje talenty. Nauczmy się planować wszystko za pomocą małych kroków w kierunku swojego szczęścia. Jeśli mamy przed sobą duży cel, podzielmy go na mniejsze cele. Może nam się wydawać, że nie mamy żadnych możliwości, ale właśnie następuje restrukturyzacja pola informacyjnego, więc nie bójmy się używać amuletów, mantr i modlitw, aby wypełnić się Niebiańską Fortuną. I oczywiście spróbujmy zaplanować, zaoszczędzić pieniądze i podzielić się z kimś swoją dobrą energią. Ognisty Wąż może przynieść Szczęście, ale energia roku sprzeciwia się i przeszkadza mu, więc należy oszczędzać energię. Szczęście jest możliwe tylko dla tych, którzy je zgromadzili.
Zawsze mówiłam, że Szczęście można gromadzić, aktywować i robić to różnymi metodami. Taką metodą jest planowanie czasu. I jeszcze jedna metoda, która przyciągnie szczęście – chwalenie. Nauczmy się chwalić siebie, a to wypełni nasze pole informacyjne taką energią, która nie pozwoli, aby wszystkie stresy i trudne sytuacje przeniknęły zbyt głęboko do naszego losu.
Bardzo trudno będzie teraz negocjować z ludźmi, bo konfrontacja Ognia i Wody sprawi, że świat będzie jeszcze bardziej podejrzliwy, ostrożny i podatny na konflikty.
Powinniśmy teraz zwrócić się w kierunku edukacji, uczenia się czegoś nowego, poszukiwania unikalnej wiedzy, opanowania ciekawych zawodów. To przyniesie nam szczęście przez długi czas.
Jeśli chodzi o zdrowie, to w tym miesiącu narażone są nasze nerki i układ hormonalny.

Szczur
W tym okresie możesz być przygnębiony; niektóre Szczury mogą odczuwać apatię, a nawet poczucie zbliżającej się depresji. Ten miesiąc nakazuje zamknięcie tego, co zostało niedomknięte, niedokończone, więc nie należy zaczynać niczego nowego. Jest to jednak świetny miesiąc na snucie nowych planów i pomysłów, które mogą przynieść bogactwo i dobrobyt. Staraj się więcej dawać niż brać, dawaj z siebie wszystko: dawaj swoją dobrą energię, pomagaj tym, którzy są słabsi od ciebie. Ten miesiąc może przynieść rozczarowanie w partnerstwie lub współpracy (szczególnie jeśli masz nad głową szefa lub autorytet). To czas refleksji, oceny swoich błędów i aktualizacji planów.

Bawół
W tym miesiącu będziesz chciał podjąć ryzyko, być aktywnym, wyrazić siebie, pożegnać się ze starym wizerunkiem. Energia ostrzega, by uważać na swoje zdrowie, bo mogą pojawić się nagłe trudności. To świetny czas na zarabianie pieniędzy, więc jeśli będziecie z kimś współpracować, łączyć pomysły, to za kilka miesięcy możecie uzyskać dobre efekty. Powinieneś Bawole zmienić swoje schematy i przyzwyczajenia, które przeszkadzały ci w postępach.

Tygrys
Zadbaj o swoje zdrowie, ponieważ zmęczenie i przepracowanie mogą odebrać ci energię na długi czas. Bądź ostrożny w swoich interakcjach z ludźmi, ponieważ ich niemiłe nastawienie może doprowadzić do zmartwień. Ten czas może nie przynieść wiele pieniędzy, ale możesz wybrać jakiś nowy kierunek i wygenerować dodatkowe dochody, które wzmocnią każdy miesiąc. Jest to również czas, w którym wokół ciebie będzie gromadzić się negatywna energia i przejawiać się jako ludzka zazdrość. Możesz doświadczyć problemów w zespole, poczuć się samotnym, martwić się słabymi wynikami. Spienięż swoje hobby, i musisz to zrobić teraz, aby w przyszłości mieć dodatkowe źródło dochodu.

Królik/Kot
To czas samotności. W tym miesiącu możesz czuć tęsknotę za domem. Jeśli nie masz czegoś, co kochasz robić, jeśli nie pracujesz duchowo, jeśli nie zagłębiasz się w psychologię, ten czas przyniesie wiele konfliktów, frustracji, zmartwień i nieporozumień. Postępy zrobisz dzięki dynamice, podróżom, wyjazdom. Być może odwiedzisz jakąś wystawę, pojedziesz coś zobaczyć, pospacerujesz po muzeach lub przyjmiesz gości w swoim domu. Nastąpi przełom w tych sprawach, w których był zastój. Podnoś swoje kwalifikacje, rozwijaj teraz nowe obszary w swojej działalności. Nie wchodź w rywalizację, a wręcz przeciwnie – ucz się od konkurencji, bo nowa wiedza przyniesie nowy ruch i postęp. Nie warto wdawać się w konflikty, bo mogą się one ciągnąć się przez długi czas.

Smok
To nie czas na szukanie nowej pracy czy partnerstwa. To czas łagodnej depresji i frustracji. Mogą wrócić długi karmiczne, Czas zmusza cię do odwdzięczenia się poprzez pomoc innym, więc dawaj i dziel się, bo inaczej Czas zabierze ci coś, co jest ważne. Podziel się swoją energią z innymi. Wąż może uaktywnić w tobie odwagę, więc nie bój się głośno wypowiadać, reklamować swojej działalności, dawać dużych rabatów. Ten miesiąc radzi, abyś zdobył nowe wykształcenie lub nabył nową umiejętność. Zwiększaj przepływ wiedzy.

Wąż
Uważaj na urazy podczas drogi, na kłopoty i niedogodności. Bądź ostrożny w komunikacji, zważaj na słowa, które wypowiadasz. Gdy Jowisz zmieni swój znak (obserwuj porady w telegramie), otrzymasz bodziec do działania – silną energię aktywizującą, która pomoże ci zdobyć coś nowego, zmianę w pracy, pomoc w każdej sprawie. Najważniejsze nie siedzieć w miejscu, ruszać się. Możesz zmienić swój status w związku, zmienić pracę, zwiększyć reklamę swoich usług, zwiększyć dynamikę i zrobić to, czego wcześniej nie robiłeś.

Koń
W tym miesiącu powinieneś na wszystko przymknąć oko – na to, co życie ma do zaoferowania. Nie oczekuj zbyt wiele. Staraj się unikać konfliktów, trudnych rozmów lub zbyt drastycznych zmian. Uważaj na swoje zdrowie. Duże projekty nie są teraz dla ciebie lub konflikty, które mogą się długo ciągnąć. Nie zawieraj nowych znajomości ani nie łam żadnych nakazów sądowych. Koń powinien pomagać teraz innym, komu tylko może. Konfliktowa energia miesiąca może dotyczyć sytuacji osobistych i zdrowia, ale nie biznesu. W biznesie mogą nastąpić pomocne zmiany.

Koza/Owca
Energia może przynieść ze sobą fizyczne niebezpieczeństwo, trudności w podróżowaniu, niezgodę wśród bliskich i traumę niesprawiedliwości. Nie jest to dobry czas na aktywne zaangażowanie w życie zewnętrzne, kontakty towarzyskie czy zawieranie nowych znajomości. Nie jest to czas na sprawdzanie swoich sił w świecie zewnętrznym. Możliwe, że pojawią się trudności z przyjęciem niektórych wiadomości. Nie wszystko uda się zgodnie z planem, niektóre plany trzeba odłożyć na później. Jest to czas na przeanalizowanie swojego zdrowia, błędów przeszłości, regeneracji, wdzięczności i pomocy innym.

Małpa
Ten miesiąc nie jest tak trudny, jak może się wydawać na początku. Pojawi się wiele pomysłów, które trzeba będzie poddać selekcji. Nie wszystkie pomysły będą możliwe do zrealizowania. Należy zwrócić uwagę na swoje samopoczucie, swój stan emocjonalny, źródło swoich zmartwień. Należy nauczyć się pomagać innym i dawać więcej energii tym, którzy jej potrzebują. Trzeba będzie też wybaczyć lub przynajmniej przeprosić tych, których być może potraktowałaś niesprawiedliwie. Ta energia może popchnąć sprawy do przodu. Bądź szczera w poprawianiu błędów. W tym miesiącu, jeśli jesteś w stanie pomóc lub wesprzeć kogoś, karma da ci wielki dar, więc nie odmawiaj pomocy innym.

Kogut
Możesz doświadczyć trudności, które będą wyrażały się jako drobne uciążliwości lub roszczenia innych. Postęp będzie, ale będzie powolny – będzie możliwy, ale nie od razu. Ktoś będzie próbował wtrącać się w twoje procesy życiowe i zasady. Pojawią się małe straty – będzie wiele błędnych decyzji. Włącz trzeźwość myślenia, logikę i racjonalizm, bo musisz przejść przez trudności, jak przez brudną wodę. Musisz wybrać mniejsze zło. To może być dobry miesiąc, jeśli nie nie popadniesz w konflikty.

Pies
Możesz poznać ciekawych ludzi, zmienić swoje zajęcia, zawrzeć nowe znajomości, jeśli sam aktywizujesz ten proces. W tym miesiącu możesz stać się magnesem dla nowych ludzi. Jest to czas na poznanie tych, którzy chcą stworzyć parę. Tylko biorąc pod uwagę konfliktowość energii tego miesiąca, nie powinieneś podejmować zbyt dużego ryzyka, np. nagłego odejścia od swoich zasad. Masz też nad sobą Niebo, które da ci wsparcie, wyjście z trudnych sytuacji, a nawet wszystko może się samoistnie zakończyć. Wykorzystaj Szczęście, zwłaszcza Jowisz je wzmocni. Potraktuj Szczęście jako kąpiel słoneczną. Otrzymasz w tym miesiącu pomoc.

Świnia
Aby uaktywnić swój sukces, musisz zniszczyć w sobie pewne postawy – zmienić nastawienie w sobie, wyzwolić konflikty w sobie, zdecydować o czymś. Dopóki nie porzucisz żadnej myśli, dopóty energia będzie cię zaciskać i tworzyć niewygodne sytuacje, napięcie. W tym miesiącu nie będzie nieszczęść i przewrotów, bo jesteś chroniona, ale powinnaś coś zmienić w swoim głębokim świecie – nastawienie, spojrzenie, włączyć nowe talenty, odciąć schematy. Anioł Niszczyciel będzie działał – zniszcz wszystko, co nie jest ci potrzebne, zmień się wewnętrznie. Ten miesiąc pokaże twoje słabości, abyś potem mogła się rozwijać.

Oferty Analiz

Emma Lange – blog

Emma Lange – portfolio
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 5 maja 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 6 maja 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.