Od 11 do 12 kwietnia wszyscy poczujemy odnowę energii, ponieważ Nów Księżyca pojawi się w znaku Barana. Będzie to bardzo duży i potężny impuls energetyczny, który wezwie nas do odnowy, do włączenia naszej woli, do myślenia o tym, aby nie stać już w jednym miejscu, tylko iść naprzód, do swojego powołania, do realizacji nowych rzeczy.
Nowy Księżyc zaostrzy nasze cele osobiste, wzmocni optymizmem naszą przyszłość. Staniemy się pewniejsi siebie, będziemy kultywować wiarę w siebie.
Nów w Baranie pozwala na to, (Na początku roku daliśmy Wam technikę „Biały Bawół” i technikę „Narodziny Archetypu) aby uczyć się technik, które Wam daliśmy i pracować z nimi, aby zebrać energię na sukces. Możecie teraz otworzyć się na coś nowego i użyć drzwi do Nowego Portalu, do nowej przestrzeni, do nowej sfery. Możecie wejść w to, co jeszcze nie jest całkiem znane, a czego powinniście się nauczyć i poznać. Wyrażajcie się tak, jak potraficie, jak lubicie się wyrażać, ale pamiętajcie, że każdy może to robić! A jeśli ktoś nadepnie Wam na odcisk lub powie coś, co się Wam nie spodoba, to także dajcie sobie prawo do wyrażania siebie. Czas będzie nam sprzyjał, ale w dobrym i złym sensie. Usunie ograniczenia, a to oznacza, że zarówno mądrość, jak i głupota, prawda i kłamstwo będą swobodnie wyrażane.
Z drugiej strony, staniemy się bardziej niezależni i będziemy bardziej polegać na sobie, a także będziemy w stanie dać innym ludziom więcej wolności. Ten czas jest dany na odnalezienie wewnętrznej równowagi i pokazuje, że nie powinniśmy biec za modą – za tym, za czym wszyscy biegną. Nie powinniśmy popadać w konsumpcję. Musimy także nauczyć się dawać, być hojni, dzielić się naszą energią, dzielić się naszym czasem, dzielić się życzliwością. Przyniesie to nam wielkie zmiany w Przeznaczeniu. Nadszedł czas, aby zasiać nowe doświadczenia, które mogą stać się czymś ciekawym, więc taka energia, którą teraz gromadzimy, taka energia będzie wzrastała w naszym Przeznaczeniu.
Jest to też świetny czas na walkę ze swoimi lękami. Nauczmy się tego, bo będą one blokować nasz rozwój, czyli ruch do przodu. Poszukajmy w sobie siły, aby stać się bardziej pewnymi siebie – możesz zamówić u nas nagranie Narodziny Archetypu, na którym przedstawiona jest technika, praktyka oraz wykład dotyczący pewności siebie i poczucia własnej wartości. Dyplomacja i uczucia będą miarą naszego dobrobytu. Im bardziej będziemy elastyczni, tym więcej sukcesów będziemy w stanie osiągnąć. Im bardziej będziemy życzliwi dla innych, tym szersze będzie nasze pole sukcesu.

Rak, Baran, Koziorożec i Waga będą najbardziej dotknięte tym Nowiem. Będą doświadczały najwięcej zmian w tym okresie.
Ten Nów Księżyca przedstawia kilka trudnych scenariuszy. Będziemy musieli przejść przez przypływy energii, trudne wybory, zmagania w świecie wewnętrznym. Będziemy musieli wykazać się wysokim poziomem siły woli. Tylko poprzez włączenie wewnętrznej woli możliwe jest przejście przez kryzysy, przejście na nowy poziom, przekształcenie cech Duszy.
Transformacja dokona się zarówno na poziomie światowym, jak i osobistym. Nastawi nas na nową epokę, nowy żywioł!
Wchodzimy w epokę Powietrznego Wodnika. Owszem, w pewnym stopniu zmieni to nasze plany, związki się rozpadną, a interesy polecą. Będziemy przechodzić przez napięcia, ale ten miesiąc pokaże, co jest dla nas ważne.

Ci, którzy przeszli przez Terapię Białego Bawołu lub Narodziny Nowego Archetypu, wykonali szereg prac, które miały na celu odnowić ich energię.
Każdy z Was może przyłączyć się do Classroom, do współpracy z nami, do eksperymentowania z nami.

Zamów

Analiza Podświadomości
Analiza Misji
Koło Losu
Analiza Rodowa

Horoskop Anielski
Analiza Partnerska Karmiczna
⋅ Krzyż Celtycki
Twój Osobisty Miesięczny Program Żywieniowy

Kwadrat Pitagorasa Analiza Indywidualna
Amulet Energetyczny 
Analiza Dziesięciu Płaszczyzn
Kalkulacje Prognostyczne Na Rok
Geometryczna Analiza Uczuć
Geometryczna Matryca Samotności
Geometryczna Matryca Firmy i Sukcesu
Geometryczna Matryca Związku
Runiczna Analiza Relacji
Jedenaście Kobiet w Mojej Duszy

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 9 kwietnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 kwietnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.