Pluton w retrogradacji będzie od 29 kwietnia do 10 października 2022 roku.

Chciałam napisać ten artykuł jako analityk, ponieważ Pluton ma działanie transformujące nie na poziomie naszej Persony, tylko na poziomie Jaźni. I to właśnie z głębi naszej Duszy mogą rozpocząć się różnego rodzaju oczyszczenia. Pluton może przynieść ze sobą depresję, apatię, brak chęci zrobienia dla siebie czegokolwiek. Pluton to walka dobra ze złem w głębi naszej duszy, w nas samych. Jaźń jest strukturą naszej Duszy, która zapisuje informacje dla naszego Ducha. Kiedy przejdziemy na tamten świat, Duch z zapisanymi informacjami będzie szukał nowego Ciała, aby się zrealizować, aby się ujawnić.
Ten czas może nasilić lęki, tajemnice i zmartwienia. Wszyscy możemy być pod wpływem zbiorowej kontroli i tylko ci, którzy mają wystarczająco silnego i niezależnego ducha, mogą przeciwstawić się tłumowi i jego wartościom. Jest to czas pełen wyzwań, który może przynieść trudne stany energetyczne, ale jednocześnie rodzi bohaterów, którzy zgromadzą wystarczająco dużo siły, aby wcielić się w rolę lidera. Pluton spowoduje silny impuls do przebudzenia.
Już dawno temu stworzyłam produkt matematyczny – Analiza Jaźni. Teraz chcę opowiedzieć wszystkim o poczuciu własnej wartości, ponieważ nadszedł na to czas.
Dzięki zrozumieniu prawidłowej konstrukcji własnej Jaźni można szybciej osiągnąć rezultaty w zmianie siebie. Jeśli występuje u nas egzystencjalny spadek energii, zachwianie równowagi, depresja, która trwa przez długi czas, jeśli szukamy sensu życia od bardzo dawna, to zdecydowanie musimy zwrócić się do swojej Jaźni. W niej znajdziemy odpowiedzi na swoje najgłębsze pytanie.
Analiza Podświadomości i Analiza Jaźni pomogą prawidłowo zbudować własny portret. Będziemy dokładnie wiedzieć, z czym musimy się zmierzyć i kim jesteśmy naprawdę.
Teraz nadszedł czas na rewizję węzłów karmicznych i umów, karmicznych obietnic, które były kiedyś zakotwiczone przez nasze Ego – czas na rozplątanie tej sieci.
Dlatego starajmy się spłacać długi, starajmy się podejmować niekonwencjonalne decyzje, spójrzmy na swoje wypowiadane opinie z różnych stron. Nauczmy się oddzielać konstruktywną krytykę od krytyki zawistnej.
Pluton oczyści nas z psychicznych toksyn. Każdy z nas będzie chciał znaleźć się wśród równych sobie i ludzi o podobnych poglądach, co pomoże właściwie rozdysponować energię w społeczeństwie. Wielu może mieć pragnienie pomagania innym, ratowania i wyjaśniania im, jak powinni żyć; niektórzy będą to robić z prawdziwej miłości do ludzi a inni po to, by podkreślić swoją wagę i wartość. Jeśli będziemy chcieli pomagać innym, wtedy Pluton wyznaczy nam osobistą ścieżkę indywidualności. Jeśli jednak pójdziemy drogą plagiatu i powtórzeń, Pluton nawet nie zainwestuje w nas energii.
Ta planeta kojarzy się z ogromnymi zbiornikami energii i siły, ale dotrze tylko do tych, którzy od dawna pracują nad jakimś ważnym tematem w swoim życiu oraz do tych, którzy są gotowi służyć idei. Jeśli chcemy naprawdę zabrać się za własny rozwój, popracować nad ważnymi cechami, to Pluton nam w tym pomoże.
Jeśli jesteśmy gotowi poświęcić się czemuś bardzo silnemu, wymagającemu, a nawet, bezkompromisowemu, to Pluton znów stanie po naszej stronie i pomoże nam. Jeśli czekaliśmy na miłość i jesteśmy gotowi poświęcić się dla niej, to ją otrzymamy. Jeśli pragnęliśmy pieniędzy i stworzyliśmy coś, co wzmacnia dziedzinę finansów, to je otrzymamy.
A jeśli nie chcemy niczego poświęcić, jeśli uważamy, że wszystko w życiu jest dla nas trudne, jeśli nie odbywamy podróży w głąb siebie i nie potrafimy poświęcić osobistego egoizmu, jeśli nie potrafimy przyznać się do błędów, to wtedy Pluton nam nie pomoże! Będziemy czuli się przygnębieni, niespokojni. Będziemy uważali, że życie jest trudne, a cały świat jest przeciwko nam.
Ci, którzy są gotowi iść naprzód, mogą założyć nową firmę, wyjechać do innego kraju i zacząć od zera. Mogą zawalczyć o związek i o swoje marzenie, a ono na pewno nadejdzie. Ponadto, Pluton jest związany z dużą ilością pieniędzy, ale osobisty program karmiczny może uderzyć w nasze finanse. Jeśli więc marnujesz pieniądze i nie nadajesz im żadnego kierunku, jeśli nie dzielisz się nimi, to Pluton wskaże palcem na twój los. Pluton nie lubi, gdy ludzie popadają w długi.
Jeśli zastanawiasz się, jak zbudować przyszłość z energią Plutona, to musisz od razu dostroić się do faktu, że musisz spłacić swoje długi, zwrócić się do przeszłości i spróbować ją naprawić, przynajmniej w myślach. Należy kultywować w sobie dobroć i prawdę, a wtedy nastąpi silne, karmiczne oczyszczenie – Pluton uwolni cię jak Persefonę.
W przeciwnym razie staniesz się cieniem, rozpowszechniając złe i błędne informacje lub będziesz leniwy umysłowo i fizycznie. Nie próbuj wykorzystywać innych. Sam także nie zakładaj sobie kajdan.

Czytając prognozę, weź pod uwagę liczbę Drogi Życia i Liczbę Podświadomości.

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Liczba Podświadomości

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

JEDYNKA
Zostaniesz wprowadzona na drogę zmian. Nastąpią głębokie zmiany w tobie samej. Być może trzeba będzie nauczyć się nowego języka lub zmienić profil zawodowy. Zastanów się, gdzie i jak możesz się spełnić. Należy również zadbać o swoje ciało i psychikę, ponieważ mogą pojawić się problemy psychosomatyczne. Może się zdarzyć, że twoja firma zacznie się rozwijać. Możesz wymyślić coś nowego, ale możesz też stracić to, co stare, nie budując niczego nowego. Należy zastanowić się, czemu i komu będziesz służyć. Może twórczości, aby potem zagłębić się w nią, aby dokładnie ją przestudiować? Jeśli będziesz służyć wojsku lub medycynie, musisz dogłębnie te dziedziny studiować. Możesz obudzić w sobie misję lub nową pracę, lub pomysły, które mogą wypłynąć z głębi twojej podświadomości. Osiągniesz szczęście, jeśli całkowicie oczyścisz się z gniewu i pretensji do świata. Będziesz też musiała oczyścić swoją rodzinę i podjąć ważne decyzje, dotyczące odbudowy relacji i życia.

DWÓJKA
Twoje zamiary lub plany mogą stać się znane. Możliwe, że coś wyidealizowałaś, np. swój wpływ lub własne siły, a teraz będziesz musiała uporządkować swój wewnętrzny świat i rozwiązać konflikt między swoim idealnym „ja” a prawdziwym „ja”. Społeczność wokół ciebie w tym okresie zmieni się na taką, do której jesteś przyzwyczajona. Być może poznasz osoby, które będą ci nieprzychylne. Osoby, które będą nieprzychylne, to osoby wobec których masz długi karmiczne. Coś sprawi, że się zbuntujesz, wezwiesz do małej rewolucji, zniszczysz coś w świecie zewnętrznym, a jednocześnie zniszczysz coś w  sobie. Zatrzymaj się i popracuj nad swoimi emocjami.

TRÓJKA
Pluton ma dla ciebie w zanadrzu kilka doniosłych wydarzeń. Twoje życie w ogóle może być podzielone na część „przed” i część „po”, więc powinnaś być uważna do energii tego okresu. Potrzebna będzie wiedza, nowe języki, nauka psychologii. Będziesz musiała zaakceptować fakt, że każdy jest inny i że to, co jest dobre dla jednego, nie jest dobre dla drugiego. Może zostaniesz wciągnięta w jakieś silne pole informacyjne, które skieruje cię w inną stronę; jeśli marzyłaś o jakimś kierunku, to zostaniesz skierowana w jego stronę, będziesz mogła zacząć coś od nowa. W tym okresie otrzymasz pieniądze od pomocników lub spadek. Bądź uważna do świata i jego różnorodności.

CZWÓRKA
Możesz odkryć nowe talenty i możliwości, prawdopodobnie będą one miały charakter techniczny. Pluton zaoferuje ci uwolnienie się od tego, co cię powstrzymywało lub powstrzymuje. Będziesz musiała przeanalizować swoje ograniczające wzorce i subiektywne zasady. Będziesz odgrywał ważną rolę w życiu jakiegoś dziecka, któremu możesz dać inspirację lub motywację. Możesz być nauczycielem dla swoich dzieci. Jest to również czas, kiedy można pracować z wewnętrznym dzieckiem i usunąć ograniczenia, które miało się w dzieciństwie. Możesz wpuścić do swojego życia nowe uczucia, o których nie sądziłaś, że są ci potrzebne. Ubieraj się w jasne kolory, wyrażaj siebie jasno i podziękuj życiu, że dało ci możliwości wejść w zmiany, w coś nowego. Pokochaj życie na nowo!

PIĄTKA
Musisz nauczyć się komunikować z innymi, ponieważ od tego, jak będziesz mówić i co będziesz mówić, będzie zależało twoje samopoczucie i spokój ducha. Możesz żartować, ale bez sarkazmu, krytykować, ale bardzo ostrożnie. Pluton zmusi cię do uporządkowania swoich priorytetów, dlatego warto określić, co jest dla ciebie ważne. Możliwe, że w tym okresie będziesz silniej odczuwała innych, trudniej będzie ci się z nimi porozumieć, ponieważ będziesz wyczuwała fałsz i nieprawdę. Postaraj się nie wyładowywać na nich swojego słusznego gniewu i nie robić z tego zamętu. Skup się na tym, co jest dla ciebie dobre w danej chwili. Konflikty i kłopoty, wynikające z nieporozumień, mogą wydawać się drobne, ale mogą poważnie zaszkodzić zdrowiu i stworzyć przepaść między tobą a znaczącymi dla ciebie osobami. Ktoś będzie próbował wciągnąć cię w rywalizację, ale nie poddawaj się.

SZÓSTKA
Będziesz miała dużo energii, aby przekształcić wartości rodzinne lub energię w swojej rodzinie, a ta transformacja będzie miała wpływ na całą twoją rodzinę. Możesz teraz uzdrowić wszystkie swoje doświadczenia z dzieciństwa, wszystkie fobie. Możesz zakończyć niektóre toksyczne związki, które wysysały z ciebie energię. Należy zastanowić się, co cię pociągało, a co nie jest ci teraz potrzebne. Będziesz myślała o przeprowadzce, ale najpierw musisz się zastanowić czy będziesz bezpieczna w miejscu, do którego chcesz się przenieść. Ten okres może być dla ciebie niekorzystny, ponieważ możesz rozpocząć system autodestrukcji. Jeśli nie znajdziesz jakiejś ważnej motywacji do życia dla rodziny, dla czegoś wyższego, może być ci trudno unieść na swoich barkach cały ciężar emocji. Ten okres zmusi cię do szukania własnego miejsca na Ziemi.

SIÓDEMKA
Teraz jesteś sprawdzana pod kątem lojalności, oddania pewnej osobie lub sprawie. To, czemu się poświęcisz, zostanie z tobą na bardzo długo. Będziesz musiała przełamywać granice między sobą a innymi. Będziesz budowała nowe relacje. Nie próbuj zmieniać ludzi poprzez bezpośrednie wypowiedzi. Wszystko należy robić delikatnie, z przerwą i uczuciem. W tym okresie przejdziesz głęboki program zmiany Jaźni, a dzięki innym ludziom dowiedziesz się, kim naprawdę jesteś. Jeśli ludzie mówią o tobie dobre rzeczy, podziękuj Niebu za to, że pokazuje ci, iż jesteś na dobrej drodze. Jeśli mówią o tobie negatywnie, zastanów się, co możesz w sobie zmienić. To nie jest najlepszy czas na ślub – poczekaj! W przyszłym roku będzie taka możliwość. Będziesz teraz rezonować z innymi energiami.

ÓSEMKA
Zostaniesz przeniesiona w nową dziedzinę pracy, w której będziesz mogła wyzwolić swoje nowe talenty i możliwości. W nowej dziedzinie możesz się w pełni ujawnić, pokazać swoją charyzmę, wzmocnić swoją pozycję. Będziesz mogła stworzyć coś w nowym miejscu, jeśli prawidłowo zamkniesz za sobą drzwi w starym miejscu. W przeciwnym razie, będziesz w ciągłym biegu, a nowe miejsce nie będzie dla ciebie zbyt gościnne. Jeśli będziesz budować coś na cudzych pomysłach, to weźmiesz na siebie część karmy tych, którzy te pomysły stworzyli. A ty sama powinnaś stać się dzieckiem wszechświata, obudzić własną motywację i kreatywność. Już teraz kładziesz fundamenty pod następną reinkarnację, a ci ludzie, z którymi jesteś emocjonalnie związana (mogą to być zarówno pozytywne, jak i negatywne emocje), przejdą z tobą do następnego życia. Zmieniaj się, spójrz na siebie krytycznie, oczyść się z tych emocji, których już nie potrzebujesz – wskocz do nowego wagonu karmy.

DZIEWIĄTKA
To nie jest czas na wykazywanie się ambicją ani na próby grania pierwszych skrzypiec. Jest to czas na uporządkowanie siebie, zmianę czegoś w sobie i bycie szczerym wobec siebie. Niektóre sytuacje, które ciągną się od dłuższego czasu, muszą się skończyć, i skończą się same, bez twojej interwencji. To, czego chciałaś się pozbyć, nie będzie ci już przeszkadzać. Ucz się żyć w rzeczywistości, nie popadaj w iluzje i nie myśl, że Pluton nałoży na ciebie skorupę reakcji obronnych i będziesz mogła spędzić ten czas na zamykaniu się w sobie. Nie! Tak nie będzie! Koniecznie musisz zagłębić się w swój wewnętrzny świat, zmienić go i ciężko nad nim pracować, aby zrozumieć z czego jesteś utkana i dokąd zmierzasz. Masz przed sobą nową przyszłość, która otworzy się przed tobą w przyszłym roku, a teraz trzeba się do tej przyszłości przygotować.

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – maj 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 maja 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.