21 grudnia Starożytni obchodzili ważne wydarzenie – przejście do nowego roku. W tym roku to wydarzenie będzie bardzo ważne, ponieważ Jowisz i Saturn połączą się w znaku Wodnika – cała ludzkość zrobi jeszcze jeden krok w Nową Erę. Wszystko, co dzieje się teraz, to dopiero początek zmian, które będą zachodzić w ciągu 200 lat, aż świat zmieni się całkowicie. Ten dzień w dzisiejszych czasach zmieni nam wszystko! Będziemy musieli wejść w nową erę informacji. Ten Czas przyniosło nam Niebo i wielu będzie postrzegać ten okres jako trudny, jak gdyby wiatr wszystko zdmuchnął i wzbił w powietrze. Wszystkim nam będzie wydawało się, że jest silny, że do naszego życia wtargnęła nieznana Siła, że to okrucieństwo Czasu. O tym czasie pisano już w starożytnych księgach! To Czas, który przyszedł zabić Węża – nadejdzie wraz z mrozem i zimą, przynosząc zmianę i transformację. To jest początek i jednocześnie koniec!
Na bardzo głębokim poziomie nasza rzeczywistość zmieni się, wszyscy będziemy musieli dostosować się do realiów nowego czasu. Wszystko, co wydawało się nam oczywiste i zrozumiałe, stanie się obce, a czasem nawet niepotrzebne. Stare metody będą wydawać się zacofane, niepotrzebne lub po prostu niedziałające. Inaczej spojrzymy na naszą wolność zewnętrzną i wewnętrzną. Zmienimy  poglądy i osądy, inny będzie wymiar sprawiedliwości. Otrzymamy równe szanse, jako możliwości manifestacji siebie, swojej natury. Tam, gdzie wzrost i rozwój zostały zablokowane, można będzie wyjść na zewnątrz. Postęp może przybrać całkiem nową formę. Inaczej będziemy wyrażać siebie na tle społeczeństwa inaczej wyznaczać sobie długoterminowe cele. Jest to nowa forma poradnictwa zawodowego.
Zmieni się nasz światopogląd, np. pogląd na psychologię i nastąpi przełom w świadomości społecznej.
Jowisz i Saturn będą wspólnie manifestować się, ale na początku 2021 roku stworzą napiętą relację z Uranem, czyli energia walki będzie utrzymywać się przez cały 2021 rok.
Niektórzy przejdą na stronę władzy i będą chcieli zrealizować wszystko do końca. Ktoś pójdzie w kierunku rozwoju społecznego i świadomości społecznej.
Odbuduj swoje ideały i wewnętrzne scenariusze, ponieważ będziesz musiał z nimi żyć przez kolejne 20 lat. Na początku niebiańskiej restrukturyzacji wszystko będzie odbywać się w atmosferze nieprzewidywalności, bez kontroli i trudnych dla naszej percepcji sytuacji. Wielu astrologów nazywa ten Czas Wielkim Chaosem i Eksplozją Kreatywności.
Wszystkie energie mogą osiągnąć maksimum, więc obserwuj swoje myśli, gdy przewijają się przez twoją głowę. Twoje pragnienia mogą spełnić się, ale pytanie brzmi: „czy zdajesz sobie sprawę, co one ze sobą niosą?”

Czas na zmianę tego, co nas czeka. Te obliczenia są szczególnie ważne dla Pierwszej Liczby Energii i liczby Drogi Życia.
Jak obliczyć obie liczby?

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.1984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

•••

Jedynka
Będziesz musiała wybudować swoją siłę, zdobywać doświadczenie w działaniach, do których jesteś przyzwyczajona. Bądź aktywna i pamiętaj, że musisz uczyć się, zdobywać nową wiedzę, która pomoże ci wyznaczać nowe plany. Czasami będziesz musiała działać agresywnie, ponieważ trzeba będzie zmierzyć się z różnymi przeciwnikami i konkurentami. Chwyć tę energię i zmieniaj ją. Teraz będzie ci ona dana.

Dwójka
Odetnij wszystko, co ci przeszkadza, czyli niektóre bolesne sytuacje, trudności w komunikacji, doświadczenia. Zdecyduj o swoim celu, który stanie się dla ciebie przewodnią Gwiazdą. Twoje życie może zmienić się za 10 miesięcy. Spróbuj pracować więcej online, uczyć się z wykorzystaniem komputera, studiować określone techniki i technologie. Dzięki nowym umiejętnościom zawsze będziesz mogła uzyskać dodatkowy dochód. Czas podpowiada ci również, że powinnaś nauczyć się wykazywać elastyczność charakteru. Pracuj nad swoją wewnętrzną agresją, bo ważne jest, aby odnaleźć spokój.

Trójka
Czas zmian może wyczerpać twój układ nerwowy. Może coś nie pójść zgodnie z planem. Tylko że w tej chwili nic nie będzie stabilne, wszystko będzie przychodzić i szybko odchodzić. Twoje nowe projekty mogą spotkać się ze sceptycyzmem innych osób, które nie będą traktować cię całkowicie poważnie. Jednak jeśli dasz sobie czas, to wszyscy zrozumieją, że to, co zrobiłaś, zrobiłaś dobrze. Tym razem Czas ten nie gwarantuje wyrazistości i solidności. Możesz zacząć od zera budować swój biznes, przemyśleć relacje, stać się samodzielna, bez dodatkowego wsparcia. Nie uzależniaj się od alkoholu, narkotyków, związków lub obsesyjnych myśli. Ważne jest, aby umieć dostrzec w sobie zło lub przeszkodę, i je zniszczyć.

Czwórka
Jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz uwzględnić swoją wewnętrzną wolę. Wiele z twoich grzechów zostanie zapomnianych i otrzymasz nową okazję do działania. Pole działania może być inne; możesz rozstać się z pracą lub kręgiem znajomych, do którego jesteś przyzwyczajona. Możesz rozpocząć życie od nowego etapu lub przemyśleć swoje życie i podjąć inne decyzje. Szukaj nowych współtowarzyszy do działania, rozwijaj empatię, buduj biznes, dąż do konstruktywności. Bliscy ludzie zapomną o wszystkich twoich błędach, ponieważ najważniejsza będzie jedność. Jeśli będziesz do tego dążyć, wszystko ułoży się dobrze. Liczy się to, w co teraz włożysz swoją wolę.

Piątka
Pożegnaj się ze starymi myślami lub programami. Wstań tego dnia i już z rana podejmij decyzje o zmianie. Musisz otrząsnąć się z kurzu przeszłości, zrewidować wszystkie scenariusze i powtórzyć je w swojej duszy. Co jest prawdą a co kłamstwem w twej duszy? – musisz sobie to powiedzieć na głos! Stare metody i nawyki mogą stać się destrukcyjne. W tym okresie wszystko, co zebrałaś Piątko, zgromadziłaś w swojej duszy, zacznie się wyciszać. To, w co wierzyłaś, spełni się. Ten czas będzie dla ciebie bardzo surowy, więc najlepiej spędzić go konstruktywnie, starać się być użyteczną dla innych ludzi.

Szóstka
Czeka na ciebie rozwój, aktywność, autoekspresja. Najważniejsze to skoncentrować siły wokół swojej kariery i tych, którzy są naprawdę blisko. W tym okresie możesz od razu zrozumieć, kogo potrzebujesz, a kto nie pomaga ci w rozwoju. Będziesz też musiał uważniej monitorować swoje zdrowie, ponieważ ryzyko może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Mogą przyjść nieporozumienia ze swoją rodziną. Ktoś może zerwać z tobą relacje, ale zanim to zrobi, trzeba zważyć „za i przeciw”, czyli: czy warto zostawić to, do czego jesteś przyzwyczajony i zacząć coś nowego? W każdym razie, jest to czas rozwoju i stopniowego przechodzenia do nowej jakości.

Siódemka
Nie bój się otwierać na nowe rzeczy, podejmować ryzyko, przeprogramowywać się. Nie bój się wierzyć w swoje szczęście. Teraz otworzy się przed tobą nowa era, która będzie się znacznie różnić od tego, w jaki sposób żyłeś w przeszłości i jak będziesz musiał żyć teraz. Koniecznie zmień swoje priorytety, poglądy i nie trzymaj się przeszłości. Niech wszystkie żale zostaną gdzieś za tobą, daleko. Mogą przyjść nowe myśli o życiu, które staną się realne za kilka lat. Dzieci, które pojawią się w twojej rodzinie, za kilka lat lub w nowej firmie, odegrają dużą rolę w twoim życiu. Okresy życia – 17 miesięcy, 4 lata i 6 lat będą odgrywać bardzo ważną rolę. W tych okresach będą aktualizowały się wszystkie twoje życiowe programy.

Ósemka
Stare życie już kończy się. To, co było dla ciebie tak istotne i ważne, z czasem straci swoją wyrazistość Jesteś u progu silnej i potężnej zmiany. Nie zrywaj relacji z tymi, którzy już udowodnili ci swoją lojalność, którzy pomogli ci w trudnych czasach. Osoby, które wejdą z tobą w życie, zostaną z tobą przez wiele lat. To, co chciałaś wdrożyć i nie zawsze się udawało, może teraz znaleźć wyjście. Będziesz wykorzystywać nowe technologie w osiąganiu pragnień, nowe spojrzenie na znane, nowe, rozwijające się w czasie i przestrzeni procesy. Będziesz mogła dać upust nowym programom, aby móc rozwijać się, zdobyć popularność. Jednak wymaga to dużej pracy i oczyszczenia starego.

Dziewiątka
Siła wejdzie do twojego życia sama i zamanifestuje się. Tylko ta Siła może przyjść, jako mściciel lub jako coś błogosławionego i dobrego – wszystko zależy od tego, jaką przestrzeń stworzyłaś, aby wyrazić siebie. Jeśli jesteś otwarta na życzliwe podejście do świata i wiesz, jak traktować ludzi z wdzięcznością, to Siła przyjdzie do ciebie z łaskawym charakterem. W przypadku, gdy celowo kogoś obraziłaś, zignorowałaś czyjąś mądrość, wtedy Siła przyjdzie słaba i po prostu nie zapali się w twoim sercu, nie zmotywuje cię, a może cię spalić. Zatem jest to czas, aby przemyśleć swoje zachowanie. Wiara też będzie ważnym aspektem. Otrzymasz to, w co wierzysz.

Możesz zamówić u nas Planetarne Terapie, które pomogą ci zmienić przestrzeń w miłości, w ocenie siebie, w wypracowaniu zaufania. Planetarne Terapie pomagają dostosować się do Praw Kosmosu.

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 20 grudnia 2020
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 21 grudnia 2020
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.