Retrogradacja Jowisza pomoże w wyciszeniu w nas niektórych aspektów: niecierpliwości, cierpienia, zamartwiania się, strachu. Jeśli znosiliśmy coś długo, teraz wszystko może się zmienić. Możemy teraz wyrównać naszą energię, możemy spędzać więcej czasu z bliskimi, poświęcić swój czas zdrowiu, refleksji filozoficznej i temu, czego pragnie nasze serce. Być może nie dokończyliśmy czytać książki lub nie odłożyliśmy notatek na półkę, a teraz możemy wrócić do tego.
Będzie chaos, ale stan ten nie będzie trwał zbyt długo. Wszyscy będziemy musieli ponownie przemyśleć obszar Byka, czyli podstawy, cele długoterminowych relacji finansowych ze światem. W tym okresie indywidualność należy umieścić w ramach, nie należy zbyt aktywnie przejmować inicjatywy i wyrażać swojej opinii, ponieważ może nie zostać usłyszana. Jeszcze raz przeanalizujmy swoją przeszłość, swój stosunek do pieniędzy. Nastąpi zmiana planów i celów, oczekiwania zostaną zniszczone. Cele, które nie są istotne, nie doprowadzą do planowanej przyszłości, należy poddać je przeglądowi i zmianie.
Niektórzy zechcą zacząć życie od zera, bo uznają, że ​​wszystko trzeba zmienić, że czegoś nie wypróbowali. Jowisz otworzy drogę do nowych celów.
Jowisz wzywa do rozpoczęcia poszukiwania nowych dróg rozwoju i do działania. Nie podejmujmy ryzyka i działajmy spontanicznie, niech każdy krok będzie przemyślany. Gdy zaktualizujemy swoje cele, będziemy mogli ruszyć do przodu.

Czytamy Liczbę Drogi Życia…

data ur: 23.7.1966r.
23 + 7 + 1966 = 34 = 3 + 4 =

Jedynka
Będziesz musiała rozważyć podejście do swojej kariery. Zwróć uwagę na to, jak bardzo cenisz swoje miejsce, może musisz coś poprawić, zmienić reklamę, skontaktować się ze specjalistami? Trzeba dużo zrobić, obciążyć się nowymi obowiązkami i aspiracjami. Zwróć uwagę na fakt, że jeśli byłaś w cieniu, jeśli ktoś nie zauważył twojego talentu, teraz wszystko może się zmienić, jeśli sama zmienisz wewnętrzne schematy. Będziesz także musiała pracować ze swoim wizerunkiem, swoim ciałem i zaangażować się w proces gojenia. Jeśli w coś bardzo mocno wierzysz, to na pewno się to spełni. Zanurz się w swój zawód, bo możesz odnieść sukces. W tej chwili kładziesz głęboki i solidny fundament pod swoją przyszłą popularność.

Dwójka
Nie warto teraz ryzykować, zmieniać czegoś drastycznie, zatrzymywać jakiś proces. Niech wszystko toczy się normalnie, bo to, czego nie potrzebujesz, zostanie z tyłu. Musisz uczyć się nowych rzeczy. Jeżeli teraz nie wykorzystasz prawidłowo energii tego okresu, później będzie ci trudniej nadrobić zaległości. Gdy tylko nowa wiedza wkroczy w twoje życie, inaczej spojrzysz na swoje cele. Trzeba dużo pracować z informacją. Nie bój się uczyć, odkrywać nowego, bo to zmieni kierunek twoich myśli i pomysłów. Nadasz swojemu życiu nowy smak. Zaufaj procesowi, a uczyni cię świetnym specjalistą.

Trójka
Wiele scenariuszy twojego życia odejdzie, więc należy rozważyć swą przeszłość. Liczy się to, co myślisz o pojęciu czasu. Wykorzystaj ten czas na refleksję. Pomyśl o tym, co jesteś gotowa zostawić za sobą, bo możesz to przepracować na terapii i zabrać w przyszłość nowe doświadczenie. Ten czas przejścia może doprowadzić cię do samotności. Możesz odczuwać brak środków, poczucie bezużyteczności, ale to po to, aby na nowo rozprawić się ze swoją przeszłością. Czas przyniesie ze sobą kryzys, przetasowanie sił, ale będziesz w stanie wyrobić sobie nowy pogląd na sytuację. Warto dobrze wykorzystać ten okres, wnosząc nowy sens do swojego życia. Otworzy się nowa droga, na pewno lepsza.

Czwórka
Musisz zwrócić uwagę na rzeczy materialne. Zadbaj o swoje zdrowie, nastaw się na długowieczność, udaj się do psychologa, oczyść myśli, stwórz nowe warunki, aby twoje ciało było w świetnej formie. Naucz się pracować ze swoimi emocjami, bo to pomoże ci w utrzymaniu równowagi energetycznej. Zyskasz bezpieczeństwo i stabilność. Rozważyć swoje podejście do siebie. To nie czas na życie cudzym życiem, wystarczy zwrócić się do własnego i wypełnić je znaczeniem. Dbaj o siebie.

Piątka
Ważne będą powiązania z innymi ludźmi. Być może byłaś zbyt przywiązany do kogoś lub byłaś zależny od przeszłych więzi. Ten okres sprawi, że spojrzysz na wiele spraw inaczej; ktoś cię rozczaruje i zmienisz swoje nastawienie do tej osoby. Część z was może rozważać zakończenie długoterminowej współpracy, najprawdopodobniej obie strony na tym bardzo skorzystają. Teraz, w tej dziedzinie panuje ogromna dynamika, więc pomyśli o przeprowadzce, o nowych kontaktach, o zmianach. Jednocześnie dynamika wytrzyma wszystko, co już się zdezaktualizowało lub przestało ci odpowiadać. Pożegnaj przeszłość i nie martw się, że nie pojawi się w niej nic nowego. Naucz się ufać swojej intuicji.

Szóstka
Ważne będą zobowiązania finansowe. Mogą powrócić stare obietnice. Zrób przegląd tego, co potrafisz, bo będzie trzeba znaleźć nowe źródło dochodu. Jowisz nie pozwoli od razu znaleźć czegoś, co będzie ci służyć przez długi czas, ale mimo to niektórzy będą w stanie nawiązać długotrwałe relacje. Musisz zacząć oszczędzać pieniądze, inwestować, gromadzić zasoby. Jeśli chcesz z kimś współpracować, to ten czas jest przeznaczony tylko dla krótkich perspektyw. Ktoś będzie próbował naruszyć twoje granice, ale nie poddawaj się.

Siódemka
Ludzie cię zauważą i będą chcieli z tobą przebywać. Jeśli chcesz promować swój biznes w serwisach internetowych, to z pewnością już teraz musisz zebrać wokół siebie społeczność, która stanie się twoim zasobem w przyszłości. Skoncentruj się na swoich nadziejach i oczekiwaniach. Ludzie, którzy ci wcześniej pomogli, nie zawsze będą w stanie to ponownie zrobić. Ten czas skłoni cię do zastanowienia się nad swoją przyszłością i podjęcia ważnych kroków. Możesz zmieniać działania, kierunek swego losu. Przygotuj się na duże zmiany.

Ósemka
Zwróć się do twórczości, do zdobywania nowych umiejętności i celów. Zastanów się, gdzie możesz zastosować swoje talenty. Dokąd zmierza twoja energia? Będziesz musiała rozważyć swoje hobby, cele i punkty, na które kierujesz swoją uwagę. Poszerzają się możliwości twojej samorealizacji; jeśli prowadzisz własny biznes, to wprowadzaj nowe produkty i opowiadaj o nich ludziom. Pomyśl o tym, co sprawia ci przyjemność, przemyśl swoje priorytety, ale nie zapominaj, że jeśli możesz komuś pomóc, będzie to dla ciebie wspaniała nagroda. Jest to czas, w którym twoje długi karmiczne mogą się wielokrotnie zmniejszyć. Uważaj detale.

Dziewiątka
Musisz zrewidować swoje rodowe i indywidualne programy rozwoju, ponieważ niezamknięte traumy mogą się powtórzyć; możesz powtórzyć los swoich przodków, a jeśli indywidualność nie będzie na to gotowa, nie będziesz w stanie walczyć z traumami swojego rodu. Jeśli nie podejmiesz ryzyka, jeśli nie będziesz uprawiała sportów ekstremalnych, to ten okres zapewni ci bezpieczne środowisko, spokojne otoczenie, możliwość robienia swojego małego biznesu i bycia dla kogoś przydatną. Jeśli twoje marzenia są skromne, Jowisz pomoże ci je zrealizować. To okres stabilizacji, zatrzymania, możliwość przebywania w swoim świecie i uporządkowania w nim rzeczy.

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 4 września 2023
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 5 września 2023
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.