Przygotuj się na nowy wybuch emocjonalny. Wszystko w twoim wewnętrznym świecie zmieni się, wiele schematów załamie się, zmieni się świat i stan wewnętrzny. U wielu aktywuje się intuicja, otworzy się postrzeganie. To zaćmienie wstrząśnie twoimi wewnętrznymi schematami, które ciągną się za tobą z przeszłości od 2018 r. Wszystkie problemy, które zostały odłożone w czasie, będą teraz odczuwalne. W tej chwili Saturn jednoczy się z Plutonem (12 stycznia) – aktywuje się nowa linia w naszym życiu, nowe tradycje, zasady i schematy. To zaćmienie dotknie tych, którzy mają znaczące punkty w Baranie, Raku, Wadze i Koziorożcu. Wszystkie plany i pomysły przejdą rygorystyczny test. Wszystko, czego potrzebujemy, otrzyma życie, otworzy się nowa droga.

Ten czas zmieni komunikację, słowo odegra bardzo ważną rolę w twoim życiu. Konieczne będzie zrozumienie, z kim rozmawiasz, jakich słów używasz. Niektórzy będą musieli przeżyć dialog z przeszłością. Jeśli nie zamknąłeś niektórych drzwi z przeszłości, teraz masz okazję je zamknąć na zawsze. To Zaćmienie zmusi cię do powiedzenia sobie prawdy, dzielenia się mądrością. Pomoże ci uwolnić się od wewnętrznych zacisków i blokad. Może wnieść do twej duszy energię nowego ognia, co przyniesie ci ulgę. W tym okresie otworzy się nowa prawda lub ukryte tajemnice wyjdą na jaw. Trudno będzie usłyszeć prawdę o sobie, którą mogą ci powiedzieć bliscy ludzie. Uran, który staje się bezpośredni, zapewni przejrzystość w wielu obszarach. Zaćmienie, które nastąpi, będzie przesyłać swoją energię na następne osiem miesięcy.

Kiedy odpuszczą stereotypy i zaciski, zamki w naszych sercach, wtedy znajdziemy dla siebie więcej ekspresji. Szerzej otworzymy swoje serca, dotkniemy emocji, poczujemy w nowy sposób swoje wnętrze. Zaćmienie pomoże nam uwierzyć w swoją wewnętrzną siłę.

Takie fale mogą zmienić więzi w twojej rodzinie i możesz wrócić do tej osoby, którą kiedyś kochałeś. Energia wewnętrzna zmienia się, co oznacza, że ​​zmieni się Los. Wszystko, co zakłóca rozwój twego celu, wszystko to odejdzie. Najważniejsze, abyś nie nadużywał siły Niektórzy będą chcieli wykazać się wyjątkowością, błyskotliwością, ale jeśli przesadzą, wówczas zapłacą za to zbyt wysoką cenę. Lepiej pozostać w promieniach mądrości, wtedy łatwiej będzie znaleźć swoją drogę i tych, którzy pomogą. Wszyscy będziemy musieli odciąć balast nieprzepracowanych emocji.

Niektóre obszary naszego życia zostaną całkowicie przekształcone. Po zniszczeniu nadejdzie aktualizacja. Pluton stara się zwiększyć presję, siłę, kontrolę, pomóc nam przenieść karierę lub reputację na nowy poziom. Saturn dąży do doskonałości, praktycznych dowodów, do zwiększenia wydajności pracy, do aktualizacji wewnętrznej koncepcji siebie. Saturn nie pozwala na zbyt wiele, będzie w stanie powstrzymać twoje obsesje. Postępuj zgodnie ze znakami Przeznaczenia, które pokażą, która obszary stają się zbyt aktywne, a które spowalniają.

>>Wskazówki, które pomogą ci zrozumieć rzeczywistość, gdy Zaćmienie zmieni energię przestrzeni<<

Możesz odczuć polaryzację w myśleniu, trudno będzie przekazać sens swoich uczuć. Może to bardzo łatwo doprowadzić do pojawienia się trójkątów miłosnych, które mogą trwać przez bardzo długi czas. Takie napięte podejście w dziedzinie komunikacji, spowoduje trudności w zrozumieniu codziennych problemów. Nieporozumienia mogą stać się tłem dla par. W tym okresie mogą z nas wyjść uprzedzenia, wzorce myślenia, złożone konflikty rodziców i ogólne odrzucenia. Ten czas może przynieść niestabilność emocjonalną. Staraj się nie ignorować bieżących problemów i szczegółów. W tym niestabilnym okresie mogą pojawić się problemy infekcyjne związane z niestrawnością i grypą jelitową.
Problemy z komunikacją mogą prowadzić do poczucia samotności. Saturn może wzmacniać odczucie samotności, jeśli jego energia jest słabo rozwinięta w twoim życiu osobistym. W tej chwili bardzo trudno jest dzielić się emocjami i uczuciami. Pesymizm może zniszczyć osobowość, doprowadzając do depresji. Zwróć swoją uwagę na coś nowego i interesującego dla siebie. Skoncentruj się na działaniu kreatywnym i na swoim hobby. W kimś obudzi się zapomniane poczucie winy, a pod wpływem tego uczucia nastąpi przebudzenie się nowych programów podświadomości. W nowy sposób otworzy się przed tobą karma. Pamiętaj, że utworzone emocje nie pozostają niezmienne przez całe życie. Emocja jest produktem twojego doświadczenia, konsekwencją tworzenia połączeń neuronowych. Nowe wrażenia i nowe połączenia dostosują twoje wrażenia. Naucz się czynić swoje życie fascynującym, naucz się patrzeć na ludzi wielotorowo, nie rób z nich wrogów, a staraj się z nimi współpracować.

Pluton może powodować różnego rodzaju dramaty w związkach. Twoje uczucia mogą stać się tak ostre, że trudno będzie je utrzymać. Może ci się wydawać, że masz siłę, z którą trudno sobie poradzić, więc ponownie będziesz musiał zwrócić się do wewnętrznych programów. Jeśli chcesz wywrzeć wrażenie na innych swoją wyjątkowością, to wtedy będziesz musiał zmierzyć się z ludźmi zazdrosnymi. Ten okres został ci dany po to, abyś wzmocnił swoją reputację i na zdobycie wiedzy, w jaki sposób zarządzać swoją wewnętrzną siłą. W rodzinach mogą pojawić się problemy z powodu pieniędzy. Upór doprowadzi do kłótni. Niektóre kobiety mogą porzucić żeński model postępowania i przejąć zbyt wiele męskich obowiązków.
Kontroluj siebie, nie przerzucaj swojego niezadowolenia na innych. Próby kontrolowania innych mogą prowadzić do rozczarowania.

Ceres także bierze udział w obecnym zaćmieniu Księżyca, co oznacza, że ​​kobiety będą dzierżyły wielką odpowiedzialność za wychowywanie dzieci. To, co kobiety wpoją teraz swoim dzieciom, pozostanie z nimi na długo. Nawiasem mówiąc, taka pozycja planet może powodować zaburzenia psychiczne i trawienne. U niektórych osób wystąpi silna chęć zrzucenia zbędnych kilogramów, zastosowania głodówek, a u innych na odwrót – oddanie się swym słabościom. Należy na to zważać, ponieważ można tym zaszkodzić swojemu ciału.

Pozytywne i konieczne dla tego Zaćmienia, będzie wewnętrzne pragnienie współczucia innym ludziom. Będzie wiara, że ​​zło nie trwa wiecznie i wszystko zmieni się. Zachowane zostaną także inspiracje, kreatywne pragnienie zmiany życia. Staraj się kierować zasadami moralnymi, a wtedy wydostaniesz się ze wszystkich trudnych sytuacji. To zaćmienie można nazwać Falą Prawdy. Jeśli kradniesz, to w ciągu roku zostaniesz zdemaskowany. Jeśli zabierasz cudze pomysły, to sam znajdziesz się w impasie. Najważniejsze jest to, że możesz zamknąć drzwi do swojej przeszłości, a energia zaćmienia pomoże ci w tym.

Zapraszamy na nowe spotkanie w centrum Neuro-Art pt. „Modelowanie Swoich Pragnień”. Seminarium odbędzie się w marcu, ale możesz zapisać się już dziś! Dzięki wiedzy, którą zdobędziesz na seminarium, uda ci się otworzyć wewnętrzne korytarze na nową energię, która przyniesie nowe możliwości. Sam możesz tworzyć własną przyszłość, odkrywać nowe możliwości bycia młodym. Możesz zneutralizować destrukcyjne problemy podświadomości, które przeszkadzają co w osiągnięciu pożądanego celu. Twórz we Wszechświecie swoje cele i pragnienia. Złóż właściwą prośbę, we właściwy sposób, a Wszechświat cię usłyszy!

Oferty Analiz