Zaćmienie Księżyca 17 lipca pokaże, że na świecie nie wszystko jest stabilne, że jest zmienne. Pokaże, że z jednych nieznanych możliwości możemy natychmiast przejść do innych. To, o czym wcześniej marzyliśmy, może okazać się rzeczywistością. Zaćmienie obnaży obraz naszego wnętrza – wskaże jakie źródło już wyschło i jaka nowa energia zacznie przebijać się z naszych dusz. Jest to restart naszego życia, więc jeśli coś się skończy, to znak, że otwiera się dla nas nowy początek. Nasze dusze mogą przenieść się w nową rzeczywistość. Zaćmienia zmieniają naszą rzeczywistość, negują plany, przyspieszają lub redukują wydarzenia. Stymulują rozwój – eliminują wszystko, co jest zaciśnięte, uwalniają. Nadchodzi okres otwartości, uczciwości i jasności, by zaprowadzić porządek w duszy.
W sensie negatywnym należy stawić czoła temu, co jest nieuniknione. Zaćmienia sprawdzają naszą lojalność wobec naszych aspiracji i zmuszają nas do poszukiwania pracy kierując się powołaniem, duszą, komfortem i zapotrzebowaniami. Ponadto nauka musi być połączona z tym, co tworzy naszą rzeczywistość, a wtedy właściwie podejdziemy do instalacji wewnętrznych postanowień.

Reorganizacji tego zaćmienia należy poszukiwać za pomocą Liczby Podświadomości.

W jaki sposób ją obliczyć?

>> Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2, a wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np:

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54 (nie redukujemy)
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 / Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (nie redukujemy)
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 / Liczba Podświadomości

♦♦♦

Musisz zaakceptować los takim, jaki jest, ponieważ walka z losem nie będzie miała sensu. Los sprawi, że będziesz musiał coś poświęcisz, więc dokonaj mądrego wyboru. Zaćmienie pokaże, które marzenia lub projekty są nierealne, i na odwrót – które trzeba kontynuować, by je zakończyć. Niektóre Jedynki będą dążyć do spokoju lub komfortu. Na swe przyzwyczajenia możesz spojrzeć pod innym kątem, a to otworzy oczy na wiele spraw, nawet na siebie samego. Szukaj wewnętrznego potencjału, który zmieni twoje życie.

Mogą przyjść zmiany w tobie i będziesz miał szansę zmienić sytuację, która miała na ciebie wpływ przez długi czas. Coś niepozornego może wejść do twojego życia, ale w późniejszym okresie stanie się bardzo istotne. Mogą zmienić się relacje pomiędzy tobą a twoją matką, jest możliwość zerwania z przeszłością. Wykorzystaj ten czas na uleczenie starych ran. Musisz gromadzić wiedzę, aby ulepszyć przyszłość.

Rozważaj, dyskutuj i nie spiesz się ze zmianami. Musisz zwolnić, bo wtedy będziesz w stanie właściwie spojrzeć na wszystkie działania. Ryzyko i frywolność mogą kosztować cię zbyt wiele. Mogą wystąpić nieporozumienia z bliskimi. Trzeba nauczyć się negocjacji z samym sobą, a wtedy będziesz potrafił negocjować ze społeczeństwem. Los sugeruje, abyś zakończył ważny etap swojego życia i odpowiedział sobie na wiele wewnętrznych pytań. Nie stawiaj sobie za cel wchłonięcia całej wolności w siebie, nie uciekaj od siebie, bo może to spowodować następne błędy. Lepiej szukaj swego przeznaczenia.

Życie pokaże ci, co musisz zmienić w sobie. Stajesz się teraz kanałem lub dyrygentem własnego cienia. Ludzie wokół ciebie mogą wskazywać na niedociągnięcia. Życie także sprawi, że zwrócisz uwagę na drugą stronę i będziesz musiał zagłębić się w materię. Trzeba będzie zmienić coś wewnątrz siebie, odpowiedzieć na złożone i trudne pytania. Zmiany już na ciebie czekają, musisz się do nich wewnętrznie przygotować. Przygotuj się na fakt, że zaćmienie przyniesie ci odporność na Los. Niektóre oczekiwania mogą się nie spełnić, a życie cię przetestuje, na ile jesteś wierny swoim duchowym ideałom. Cokolwiek się zadzieje, wszystko wyjdzie na lepsze.

W głębi swej duszy zapragniesz zmian i transformacji. Możliwe, że zaczniesz je inicjować. Możesz nieświadomie prowokować konflikty – energia może wybuchnąć i zniszczyć to, co jest w równowadze. Ćwicz techniki relaksacyjne i pogódź się z tymi, którzy są ci bliscy. Zaćmienie oferuje zrównoważenie sił, uporządkowanie wszystkich wewnętrznych kątów. Nie myśl o tym, że ktoś jest ci coś winien, wręcz przeciwnie, pomyśl, co sam jesteś winien innym. Naucz się myśleć racjonalnie i trzeźwo. Mów sobie „stop”, gdy będziesz angażował się w bezowocną pracę, bezowocne marzenia, nadzieję.

W głębi swojego serca chcesz inspiracji, rozwoju talentów, możliwości zdjęcia z siebie poczucia odpowiedzialności. Jest to przyobleczenie stanu twórczego, który może pomóc w rozwoju duchowym. Rozwijaj swoje talenty, aby pomóc sobie w zdobywaniu nowych źródeł dochodu. Rozwiń swoje możliwości, ale niech wszystko będzie w granicach Porządku Świata. Jeśli chcesz zapisać się na kurs lub dowiedzieć się czegoś interesującego dla siebie, nie powinieneś odkładać tego na później. Najważniejszą rzeczą jest, aby nie pozwalać drobnym, codziennym sprawom wchłonąć twoich wewnętrznych potrzeb.

Obawy przed podekscytowaniem i niepewnością mogą wyłonić się z twej duszy. Potem ten czas zapamiętasz jako półsen lub sen. Istnieje niebezpieczeństwo myślenia życzeniowego. Ten czas można uznać za chorobę szamana, która sprawi, że poczujesz się bezsilny, ale to wpłynie na transformację twego ego i zwrócenie się do swego wnętrza. Doświadczysz mnóstwa wybuchów intuicji, zdolności przewidywania. Tylko nie zagłębiaj się zanadto w mistycyzmie, bo możesz stracić swoje prawdziwe cele. Naucz się we wszystkim widzieć pozytywne rzeczy i wizualizuj pozytywne wyniki swoich działań.

Wiele wyjaśni się i ustawi na swoim miejscu. Znikną lęki i wątpliwości, rozpocznie się nowy etap w rozwoju siły. W tym okresie może przyjść pewność siebie i wiele się ułoży. Dusza może wybrać ścieżkę praktyki i zrozumienia. Jeśli w tym czasie dokonasz wyboru, zbliżysz się do tego, co jest prawdziwe. Bez wysiłku pokonasz wewnętrznych wrogów. Uważaj na swoje przyzwyczajenia. Zwolnij, gdy będzie to konieczne. Nie rozwijaj instynktu podniecenia. Być może nie będziesz chciał czegoś w sobie zaakceptować lub będziesz  idealizował to, co jest blisko ciebie – pamiętaj jednak o konsekwencji fenomenu różowych okularów.

Kończy się jeden z ważnych duchowych cykli dojrzewania tego, co żyło w tobie wcześniej. Teraz to wszystko zacznie się materializować, a życie sprawi, że podejmiesz odpowiedzialne decyzje. Nagle poczujesz coś lub zrozumiesz coś ważnego dla siebie. Ten czas da dużo przemyśleń i w pewnym momencie spojrzysz na siebie inaczej. Jeśli chcesz zbudować coś nowego, musisz być tego pewien. Naucz się chwalić siebie za swój sukces.

To ZAĆMIENIE doprowadziło do NOWEGO ZROZUMIENIA LICZBOWYCH WARTOŚCI, a dzięki temu mogę Wam zaoferować przepiękną pracę, która nazywa się;

SKRZYDŁA PRZEZNACZENIA

Data Urodzenia oraz data Aktualnego Dnia pokażą, dokąd zmierza TWOJA dusza. Pokażą też m.in.;
>> jakie programy doprowadziły ją do punktu, w którym się znajduje?
>> jaki ma  wybór?
>> jak stymulować jej rozwój?
>> które ogólne archetypy pomagają w tej chwili?
>> jakie nierozwiązane długi są jeszcze przed tobą?
Taką pracę możesz zamówić nie tylko dla siebie, ale także dla swych bliskich.

NUMEROLOGIA JEST W STANIE ODPOWIEDZIEĆ NA TE PYTANIA

Serdecznie Zapraszam!
Emma Lange

Oferty Analiz