Burze Magnetyczne w Lipcu;
>> 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27, 28, 29, 30.

Ziemskie pole magnetyczne chroni nas przed naładowanymi cząstkami wiatru słonecznego. Zaburzenia pola magnetycznego mają duży wpływ na nasze samopoczucie. Hipoteza pola magnetycznego polega na tym, że pole to jest generowane przez rdzeń ziemi – mechanizm, który natychmiast zaczął działać, gdy tylko zaczęła się tworzyć ziemia. Naukowcy sugerują, że burze słoneczne mają tak silny wpływ na energię ludzi, że popychają ich do różnych agresywnych działań, nawet wpływających na wybuch rewolucji. Historia pokazuje, że gdy następowały rewolucje, czas ten pokrywał się ze zmianami, które wywoływały zaburzenia geomagnetyczne. Psychika kolektywna jest zatem podatna na siłę owych wpływów. Bardzo interesującym faktem jest to, że pulsacja magnetyczna koreluje z ostrymi chorobami sercowo-naczyniowymi. Ta zależność jest zauważalna najbardziej zimą i wiosną, natomiast latem nie ma takiego działania. Dlaczego? Naukowcy nie potrafią jeszcze odpowiedzieć na to pytanie.

Pracujemy nad książką o Burzach magnetycznych i wpływem tych burz na zdrowie i zachowania człowieka. Z książki dowiecie się, które komórki są bardziej narażone na stres i dlaczego tak się dzieje. Książka ta może wyjaśnić nasz stan zdrowia i dowiecie się z niej w jaki sposób można przygotować się na nadciągającą burzę magnetyczną.

Przewiduje się średnią burzę od 5 lipca do 7 lipca, zmiany mogą dotyczyć głównie dzieci i osób starszych. Nastrój może zmieniać się, zauważalne będzie napięcie, które może prowadzić do konfliktów w społeczeństwie i walki o przywództwo.

Od 12 lipca do 18 lipca przewidywane jest bardzo silne zaburzenie geomagnetyczne, które może nawet uderzyć w nasze instynkty i ideologie. Możemy zmienić zdanie, gdy nadejdzie impuls. Osoby z zaburzeniami sercowo-naczyniowymi, które są pod wpływem stresu, mogą w czuć się źle. Nie należy być aktywnym fizycznie. Starajmy się nie wykazywać agresji.

Od 26 lipca do 30 lipca spodziewana jest dość silna burza magnetyczna, która uderzy w psychikę – w naszą wewnętrzną pewność i optymizm. Ostro zareagujemy na krytykę, a u niektórych wzrośnie konserwatyzm, co spowoduje ogromny wzrost uporu. W tym okresie bardzo trudno jest oczekiwać od dzieci chęci do nauki i posłuszeństwa. Zaburzenia geomagnetyczne odczują nasze kości i mięśnie, więc jeśli masz problemy z reumatyzmem, powinieneś zająć się profilaktyką.