OPIS OGÓLNY

Czerwiec to czas, kiedy wiele rzeczy można przejrzeć, wprowadzić zmiany. Zmiany te można wprowadzić bez konfliktu między przeszłością a przyszłością. Wszyscy zechcemy poczuć się ludźmi sukcesu, dlatego nie bójmy się mówić o sobie, reklamować siebie, mówić o swoich możliwościach. Podejmujmy decyzje, które mogą przynieść nam coś nowego i twórczego. Będziemy negocjować, pracować w zespole i inicjować pracę grupową. Uczmy się, nie zatrzymujmy się, idźmy prosto do celu. Możemy wkraczać w nową przyszłość, a potem bać się odpowiedzialności lub ciężaru. Jeśli będą jakieś obawy, musimy zrozumieć, skąd się one biorą. Czerwiec będzie nam dawał cuda stopniowo, nie wszystkie naraz. Niektóre drzwi będą zamknięte, ale zrozumiemy to w odpowiednim czasie. Kolejna przestroga: nie próbujmy wszystkiego przyspieszać, niech wszystko dzieje się wtedy, kiedy jest konieczne.

11-2-3

Będziesz musiała podróżować, a podróże rozwiążą twoje codzienne problemy. Jeśli chcesz kupić jakiś środek transportu, ten miesiąc daje zielone światło. Poznasz nowych ludzi i zaprosisz ich do siebie. Jeśli masz dzieci, zajmij się ich problemami, komunikuj się z nimi, zaplanujcie wspólne wakacje. Bądź spełniona i ciesz się życiem, zauważaj dobre rzeczy wokół siebie. Osiągniesz sukces, ale będzie on związany z podróżą. W tym miesiącu będzie ci się powodziło, a to co zaplanowałaś, pójdzie zgodnie z planem.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz chciała rozkazywać, rządzić lub brać odpowiedzialność za życie innych. Być może trzeba będzie pogłębić jakąś wiedzę, samemu zostać ekspertem lub zwrócić się do niego. Tylko w tym miesiącu powinnaś być ostrożna, szczególnie w życiu osobistym. Ktoś może udzielić ci złej rady lub wtrącić się do twego życia, co spowoduje powstanie przeszkód w życiu osobistym. Potem trzeba będzie się uporać ze swoją karmą.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, będziesz miała dużo energii, aktywność życiowa będzie się rozwijać tak bardzo, jak to tylko możliwe. Będziesz musiała podjąć kilka szybkich decyzji, od których zależeć będą ważne obszary życia. Możesz również otrzymać ważną wiadomość, która zmusi cię do podjęcia szybkiej decyzji. W tym miesiącu nie zwlekaj, bądź na czele wszystkiego.

Coś zacznie się rozwijać, jakaś sytuacja może wyjść na jaw. Być może pojawią się nowe możliwości, a wszystkie procesy będą przebiegać znacznie szybciej. Możesz również stać się liderem w kluczowej sytuacji. Przygotuj się na zmiany. Jeśli chcesz gdzieś wyjechać lub rozpocząć działalność w internecie, możesz to robić, działać a będziesz miała szczęście. Zamkniesz za sobą ważne drzwi do przeszłości. Twoje poprzednie życie rozpadnie się wraz z twoimi starymi planami.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, będziesz chciała coś zmienić w swoim życiu, wyjść ze swoich ograniczeń. To zmotywuje cię do podjęcia działań, które przyniosą ci coś ciekawego, nowy poziom. Niektórych rzeczy jeszcze nie zaplanowałaś, ale one same do ciebie przyjdą. Karma ujawni się niespodziewanie. Teraz trzeba będzie myśleć nie tylko o sobie, ale także o swoich bliskich, ponieważ zmiany będą dotyczyć tylko ich. Jakaś kobieta będzie miała na ciebie duży wpływ.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, Twoja energia będzie cię prowadzić w kierunku zmian na lepsze. Być może sytuacja finansowa zmieni się na lepsze i jeśli chcesz się przeprowadzić, wszystkie możliwości są otwarte. Można rozważyć zakup własnej nieruchomości. Okazja, która nadarzy się w tym miesiącu, przyniesie ci sukces.

W tym okresie ważna może być suma pieniędzy lub wartościowy zakup. Otrzymasz coś ważnego i wartościowego. Twoja radość będzie bardzo duża, ponieważ będziesz miała szczęście w czymś bardzo ważnym. Życie pokaże ci, że cuda się zdarzają i że zostaniesz nagrodzona. Możesz zarobić dużo pieniędzy, a koniec miesiąca przynieść ci radość i odprężenie. Jeśli wybierzesz się na wycieczkę, będziesz ją wspominać bardzo pozytywnie. Uwolnisz się od tego, co cię przygniatało.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, los pobłogosławi cię na coś nowego i ważnego. Możesz otrzymać prezent, który przyniesie ci szczęście, np. odkryjesz jakiś sposób działania, zakończysz projekt lub związek. Poczujesz, że możesz stanąć na własnych nogach. Wszystko się ułoży, trudne sytuacje odejdą. Wszystkie obszary sprawdzą się lepiej niż myślisz. Najważniejsze będzie to, że rodzina będzie cię  wspierać.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, energia będzie nieco zablokowana na realizację twoich pomysłów. Wszystko musi być dobrze przemyślane, należy przeorganizować wszystkie plany i uzyskać jasność. Szukaj mindfulness w krokach, które zamierzasz podjąć. Odłóż na bok emocje, które będą ci przeszkadzać, bądź racjonalna. W twoim życiu pojawi się coś nieoczekiwanego, ale będziesz na to przygotowana i zachęci cię to do rozwijania nowych obszarów.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 31 maja 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 1 czerwca 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.