OPIS OGÓLNY

Maj będzie umiarkowanie aktywny i umiarkowanie szczęśliwy. Jeśli chcemy złapać szczęście, nie wahajmy się złapać swojej szansy. Wszyscy możemy znaleźć własne punkty sukcesu i równowagi. Nasze szczęście będzie zależało od naszych wewnętrznych emanacji. A to oznacza, że to, czym sami emanujemy, jest tym, co napotkamy w swoim życiu. Szczęście zachęca do walki o nie różnymi metodami, z których najważniejsze są metody ryzyka i wykazania się odpornością, heroizmem. Nie bójcie się być popularni, pokażcie się z jak najlepszej strony, a na pewno dostaniecie to, czego pragniecie. Mamy otwarty kanał dla zasobów, które przyjdą do nas w postaci wartości i darów. Zwyciężą bohaterowie, nie bójmy się wykonać skoku w nowe życie, ale będziemy musieli zmierzyć się z rzeczywistością i zastanowić się, na czym stoimy, w jakim kierunku powinieneś podążać. Wiele rzeczy wydarzy się szybciej, niż nam się wydaje.
Jeśli chcesz zarobić pieniądze w tym miesiącu, musisz się dużo uczyć. Jeśli będziesz się uczyć, pracować nad sobą, próbować nowych metod, to dostaniesz Róg Obfitości. Wszechświat obdarowuje także tych, którzy wiedzą, jak być hojnymi. Rozwijaj swoją działalność, przechodź do form estetycznych. Możesz prowadzić działalność związaną z energią żeńską, urodą, odżywianiem, itd. Jeśli musisz załatwić jakieś formalności, to masz na to zielone światło.
W tym miesiącu powinieneś chodzić tylko do profesjonalistów.
Jeśli chcesz wyjechać za granicę i realizować się z dala od domu, musisz zadbać o ten wyjazd, poczynić odpowiednie przygotowania. Przede wszystkim naucz się regulować swoje emocje. Może warto udać się do psychologa, aby uwolnić się od presji, jaka może być wywierana na emocje.

31-2-3

Trzeba będzie zająć się sprawami administracyjnymi, dokumentami. Ktoś będzie wobec ciebie wymagający i uparty. Uzyskasz jasność co do kontaktów i relacji. Należy zwrócić się do specjalistów, którzy pomogą ci uzyskać odpowiedź na jakieś ważne pytanie. Być może uda ci się kupić lub wynająć mieszkanie, z którego będziesz bardzo zadowolony. Jeśli się przeprowadzasz lub uczysz się, możesz stać się liderem. Otrzymasz informacje, które cię rozczarują, nie być w stanie dojść z kimś do porozumienia lub zorganizować czegoś zgodnie ze swoimi planami.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, wszystkie twoje zmartwienia zostaną rozwiane. Sprawy na początku mogą nie potoczyć się tak, jak chcesz, ale potem już tak. Będziesz świętować zwycięstwo, nawet jeśli na nie nie liczyłeś. Jeśli wyjdziesz przez jedne drzwi, otworzą się następne. Podświadomie będziesz czuł swoją drogę i swoje możliwości. Mimo to twoja uwaga będzie skierowana na to, co pozytywne.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, to aby zarabiać pieniądze, musisz być proaktywny. Umieść ogłoszenia, poświęć więcej godzin na swoją pracę. Możesz zdobyć więcej klientów, jeśli bardziej postarasz się ich zaskoczyć. Możesz nauczyć się umiejętności, która będzie dla ciebie ważna. Jeśli jesteś zaangażowany w projekt, pracuj ciężej niż inni. Może być konieczna opieka nad dziećmi.

Musisz otworzyć się na problemy i troski związane z domem. Zostaniesz zaproszony na spotkanie, będziesz opiekował się rodziną lub będziesz rozwiązywał problemy mieszkaniowe. Możesz spotkać nowych ludzi, którzy dobrze cię przyjmą. Być może nie uda się rozwiązać problemów finansowych od razu, trzeba będzie poczekać. Za wykonaną pracę otrzymasz jakieś wynagrodzenie. W tym miesiącu będziesz się zastanawiać, na co wydać pieniądze. Trudno będzie podjąć ostateczną decyzję w jakiejś ważnej sprawie

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, możesz działać wolniej, nie myśleć o swoich decyzjach. Jednak pod koniec miesiąca trzeba będzie podjąć decyzję: zostać czy odejść, kontynuować czy zrezygnować? Ten miesiąc może przynieść drobne radości, które podniosą cię na duchu. Podświadomie będziesz chciał zrobić coś dla swojej duszy, co zmotywuje cię do dalszego rozwoju.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to energia skieruje cię do załatwienia jakiejś sprawy papierkowej, spotkania z ludźmi lub udania się gdzieś, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Otrzymasz wiadomość, która będzie dla ciebie korzystna. Musisz nauczyć się planować, tworzyć i dbać o swoje cele. W tym miesiącu musisz zdecydować, czego dokładnie chcesz i być może pomoże ci w tym dobry plan.

Na początku miesiąca będą ograniczenia i oczekuje się od ciebie, że będziesz czekać. Rozwój będzie ograniczony. Pomyśl, bo może to tylko twoje obawy stoją ci na przeszkodzie? Najpierw musisz zamknąć za sobą niektóre drzwi. Kończysz jakiś ważny cykl w życiu, przyjdzie coś nowego i ważniejszego. Możesz wyrażać się jako autorytet. Postaraj się przestrzegać tradycji – zapytaj siebie, co jest dla ciebie tradycją. Może coś ważnego z przeszłości stanie się tradycją? W maju wiele rzeczy poukłada się na odpowiednich półkach.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, los pobłogosławi cię na coś nowego i ważnego. Możesz otrzymać prezent, który przyniesie ci szczęście, np. możesz odkryć jakiś sposób działania, zakończyć projekt lub związek. Poczujesz, że możesz stanąć na własnych nogach. Wszystko się ułoży, trudne sytuacje odejdą. Wszystkie obszary sprawdzą się lepiej niż myślisz. Najważniejsze jest to, że rodzina będzie cię w jakiś sposób wspierać.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to twoja energia będzie skupiona na zarabianiu pieniędzy, być może uda ci się zdobyć jakieś pieniądze lub podjąć pracę, która przyniesie ci dochód. Jednak z czymś trzeba się będzie pożegnać. Jeśli chcesz zakończyć związek lub pracę, z której nie jesteś już zadowolony, możesz to zrobić. Może się okazać, że w jakimś miejscu poczujesz się nieswojo i będziesz musiał je opuścić.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 27 kwietnia 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 kwietnia 2022
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.