OPIS OGÓLNY

Zapraszam na bardzo ciekawy i unikatowy kurs Miłość i Strach Przed Bliskością, który zawiera aspekty numerologii, psychologii oraz karty metaforyczne, a także karty Tarota Manara, które wykorzystuję jako narzędzia w mej pracy psychologa, pracy z podświadomością. Dowiesz się, co cię powstrzymuje przed związkiem i jak głęboko ukryty jest twój lęk. Dowiesz się, w jaki sposób możesz go zidentyfikować, przeżyć, poczuć i pozwolić mu odejść.
Kwiecień to początek nowego życia. Nawet jeśli to nowe życie nie jest zbyt widoczne i jeszcze bardzo kruche, to jednak zaczyna się. Wszechświat obiecuje nam wszystkim zmianę. Nie bójmy się nowości i nie cofajmy się. Zmieńmy swój wizerunek, ponieważ pomoże to spojrzeć na siebie w inny sposób. To świetny miesiąc dla tych, którzy chcą stać się popularni. Jeśli marzyłeś/aś o zmianie nazwiska, to właśnie nadszedł czas.
Jeśli chodzi o energię finansową, powinniśmy nauczyć się oszczędzać, ponieważ energia finansowa będzie napięta. Pieniądze możesz wydać jedynie na naukę, na poznawanie siebie, swoich kompleksów, wewnętrznych programów. Możesz uczyć się nowych praktyk. Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, szukaj znaków od losu. Każdy z nas może pozbyć się starych programów i nauczyć się nowych zawodów, zdobyć nową wiedzę, która pomoże stać się wyjątkowym. Za granicą znajdziemy więcej możliwości niż w kraju.

11-2-3

Kwiecień ma wiele do zaoferowania. Mogą to być nowe pomysły i projekty. Możesz rozważyć swoje plany i radykalnie zmienić obszar działania. Nie należy jednak zapominać o przeszłości. To właśnie w kwietniu, długo planowane zadania mogą znaleźć rozwiązanie, a ty będziesz w stanie osiągnąć cel, który sobie wyznaczyłaś Jedynko.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, drobne trudności zostaną łatwo rozwiązane. Najważniejsze to być pewnym swoich umiejętności i wiedzieć, dokąd się zmierza. Podświadomie łatwiej będzie ci znaleźć wspólny język z innymi. Umiejętności dyplomatyczne pomogą zwiększyć twoją wiarygodność. Powinieneś to wykorzystać w pracy. Co więcej, zyskasz nowe możliwości rozwoju.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, korzystny okres na podniesienie poziomu wykształcenia, podniesienie kwalifikacji. Jest to również dobry czas na podróże zagraniczne i podróże w celach edukacyjnych, poszukiwanie sponsorów i sprzymierzeńców, rozwijanie projektów biznesowych i promowanie przedsięwzięć partnerskich. Twoim priorytetem będzie teraz podniesienie swojego statusu społecznego, prestiżu oraz zwiększenie konkurencyjności.

Dwójko, odniesiesz sukces w pracy. Z łatwością poradzisz sobie z wykonywanymi zadaniami. Trzeba jednak poświęcić więcej uwagi swojemu życiu osobistemu. W pogoni za procesami zawodowymi można zapomnieć o interesach najbliższych, a wtedy kłótnie będą nieuniknione.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, to mogą powrócić problemy związane z pracą: to, co do tej pory szło utartymi ścieżkami i łatwo się udawało, teraz może napotkać na kryzysy i przeszkody. Mimo, że poprzedni miesiąc również nie był dla ciebie zbyt łatwy, w kwietniu nadal będą utrzymywać się napięcia, które jednak ustąpią w drugiej połowie miesiąca.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to jeśli twoim celem jest zmiana pracy lub wdrożenie czegoś nowego w swojej firmie, nie podejmuj jeszcze ryzyka, poczekaj na lepszy okres. Nawet jeśli coś się nie uda, nie zakładaj, że zawsze tak będzie. Trudne okresy z pewnością ustąpią miejsca bardziej pomyślnym, a ty będziesz mogła nadrobić stracone szanse. Ważny obszar w tym miesiącu – przyjaźń. W tym miesiącu możesz poszerzyć krąg swoich znajomych i przyjaciół, znaleźć ludzi o podobnych poglądach, którzy będą cię rozumieć i z którymi chętnie będziesz spędzać czas.

Najlepszym rozwiązaniem będzie odpoczynek. Praca nie będzie przyjemna, będzie tylko ciężarem. Kwiecień należy przeznaczyć na kreatywność, spacery i zajęcia sportowe. Jeśli jednak nie możesz dostać urlopu, w pracy zachowaj dyskrecję i nie wykazuj inicjatywy.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, możesz założyć własną firmę internetową, rozpocząć projekty w internecie. Możesz też zapoznać się z kimś przez internet. Poczujesz się bardzo ważna. Wszechświat sugeruje, abyś gromadziła zasoby, bo dzięki nim możesz otrzymać nową pracę lub dobrą propozycję.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to wokół będzie energia powstrzymywania i napięcia. Należy postępować bardzo ostrożnie i dokładnie obliczać wszystkie kroki. Załatwiaj formalności, skieruj swoją energię na sprawy administracyjne. W pierwszej połowie miesiąca nie należy angażować się w nowe przedsięwzięcia. Nie pozostawiajcie jednak swoich planów bez opieki, dąż do ich realizacji.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 30 marca 2022
Następny artykułMądrości Ludowe i Przesądy na kwiecień 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.