OPIS OGÓLNY

W marcu nie spodziewajmy się od otoczenia logiki i konkretów, wyłożonych argumentów, precyzyjnego wypełniania obietnic i zobowiązań – wiele z nich będzie „nagłych i sprzecznych”, kierowanych nastrojami i ich spontanicznymi pragnieniami. To z kolei zrodzi spory, pretensje, nieporozumienia, spotkania zaplanowane, wynegocjowane jeszcze w styczniu i lutym, niedokończone umowy, których osiągnięcie uniemożliwiają jakieś bardzo subiektywne powody. Karma będzie miała okazję upomnieć się o swoje u dłużników – zwłaszcza tych, którzy są moralnie zadłużeni – o uregulowanie rachunków, które stały się uciążliwe, o zakończenie relacji, które stały się niewygodne. Los przypomni wszystkim o długach. Wielu będzie szukać odpowiedzi na swoje pytania w wiedzy tajemnej, w tajemniczych i tajnych społecznościach, a nawet w postępie technicznym, w sztucznej inteligencji. Nauka i mistycyzm, praktyki duchowe i to, co skierowane w daleką przyszłość, w interesujący sposób splotą się ze sobą. Będziemy musieli odkryć nowe oblicza znanych nam rzeczy, przestać polegać na przestarzałych gadżetach i rytuałach społecznych. Będziemy pogłębiać relacje z tymi, którzy nas czegoś uczą, a na inne tory przeniesiemy interakcje z tymi, którzy nic nam nie dają, a jedynie korzystają z naszych dobrodziejstw, z naszego wsparcia. Wielu z nich otworzy przed sobą nowe horyzonty zarówno w tym, co znane, jak i w tym, co jest dla nich zupełnie nieznanym terytorium. Na wszystkich czekają ciekawe projekty, które jednak wraz z pozytywnymi emocjami przyniosą także wyjście ze strefy komfortu, odejście od dotychczasowego sposobu działania, interakcji z innymi, osiągania celu, a nawet od wyobrażeń o sobie. Ponadto w tym miesiącu będziemy musieli zastanowić się, jak ułatwić sobie pracę, aby była bardziej produktywna. Będziemy musieli porozumiewać się z innymi osobami lub polegać tylko na sobie. Musimy być odpowiedzialni tylko za własne wyniki, a nie za cudze błędy.

11-2-3

W tym okresie bardziej pożądane będzie, aby nie inicjować niczego nowego, ale iść z prądem i robić coś zwyczajowego, niestresującego. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że w pewnym momencie będziesz musiała Jedynko podjąć się czegoś nieznanego, co oczywiście poszerzy twoje horyzonty zawodowe, ale zmusi cię do cięższej pracy niż planowałaś, do zaangażowania się w projekt zespołowy, podczas gdy wolałbyś działać samodzielnie.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, zanurzysz się w nowej dla ciebie wiedzy, co zaowocuje ciekawym aktem samopoznania i będzie miało bardzo pozytywny wpływ na interakcje z najbliższymi ci osobami. Zmusi cię to do ponownego przemyślenia swojego stosunku do kolegów.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, na początku miesiąca pojawi się moralna potrzeba zrobienia czegoś bardzo dobrego dla swoich bliskich, podziękowania im w jakiś sposób. W połowie marca twoje doświadczenie zawodowe pomoże ci uporać się z niekonwencjonalnym projektem i wyciągnąć z niego ważną lekcję. Pod koniec miesiąca pojawią się nowe ambicje.

Na polecenie kogoś bardzo wpływowego możesz wpasować się w coś nieznanego, zaangażować się w coś, co wymaga zastosowania nowych metod i innowacyjnych technologii, a także interakcji z dużą liczbą osób. Jest mało prawdopodobne, że będzie to dla ciebie łatwe i wygodne, ale pomoże ci przygotować się na pewne bardzo ważne zmiany w sferze zawodowej. Będzie to obiecujące wejście na zupełnie inny poziom kariery, umiejętności, rozwoju osobistego i postrzegania siebie.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, w tym miesiącu będziesz miał okazję do wspaniałych wakacji, całkowitego odprężenia dzięki wycieczce i/lub serii zabiegów relaksacyjnych, a relacje osobiste przyniosą wiele niezwykle miłych niespodzianek.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, na początku marca ktoś dla ciebie coś zainicjuje. W połowie miesiąca zmienisz swoje nastawienie do jakiejś sytuacji i od razu stanie się ona łatwiejsza, przyjemniejsza, a co najważniejsze, będziesz w stanie wyciągnąć jakieś korzyści z tego, co się dzieje. Pod koniec marca zwiększy się twoja aktywność.

Wiele z was osiągnie wielki sukces w świecie biznesu. Wszystko będzie się dobrze układać, zarówno w przypadku bieżących projektów, jak i tych, których jeszcze nie rozpoczęliście. Coś zainicjujesz Trójko, w co zaangażują się inni. Będziesz bardzo interesująca, a twoje najlepsze cechy będą maksymalnie pożądane i pomogą ci dobrze zarobić i wzmocnić twój autorytet.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, na poziomie prywatnym i w relacjach z krewnymi, przyjaciółmi, osobami o podobnych poglądach w sprawach społecznych, nie można wykluczyć problemów, nieporozumień, przerwanych spotkań. Niemożność porozumienia się w niektórych ważnych dla ciebie sprawach, spowoduje kilka konfliktów i pokaże, z kim nie pójdziesz dalej.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, na początku miesiąca będziesz musiała spłacić karmiczne długi moralne i materialne, wypełnić pewne długoletnie zobowiązania, a to raczej nie będzie wygodne. W połowie marca otworzą się przed tobą nowe możliwości. Najważniejsze, abyś nie zdecydowała, że bez nich jest ci wygodniej. Pod koniec miesiąca nastąpi przełom w jakiejś sprawie.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 27 lutego 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 lutego 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.