OPIS OGÓLNY

Nowy miesiąc pokazuje i wyostrza energię porozumiewania się i otwartości, ustawia nam odpowiedni nastrój na następny miesiąc: zaczniemy stawiać czoła nowym zadaniom, robić plany i z chęcią wprowadzać je w życie. Dużo uwagi, zgodnie z energią miesiąca, będziemy poświęcać przyjaciołom, rozszerzeniu kręgu komunikacji lub – przeciwnie, zakończeniu komunikacji z kimś. Ten miesiąc pomoże nam również sformułować lub zmienić nasze globalne cele i marzenia; podjąć pracę w sieci, założyć blog, kanał YT, zacząć aktywnie korzystać z sieci społecznościowych, rozpocząć pracę zdalną. Wiele zależy od naszych działań w poprzednim miesiącu. Większość spornych sytuacji można będzie rozwiązać jedynie poprzez wykorzystanie doświadczeń z przeszłości.

11-2-3

W tym miesiącu będziesz miała kilka ważnych zadań do wykonania. Pomoże w tym zdobyte wcześniej doświadczenie i praca zespołowa. Z ludźmi, którzy myślą tak, jak ty załatwisz sprawy szybko i prawie bez wysiłku. Wszystko będziesz robiła w grupie. Przyjaciele przyjdą na pomoc o każdej porze dnia i nocy, jeśli ich o to poprosisz.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, będziesz chciała komfortu i spokoju. Łatwo odnajdziesz harmonię w życiu małżeńskim, ponieważ tylko czułość, troska i miłość będą dominować w twoim związku. To dobry moment, aby odbudować nadszarpniętego zaufania.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, to nie jest najłatwiejszy czas, ale we wszystkim trzeba będzie znaleźć kompromis. Powściągaj się w dyskusjach; ktoś będzie próbował cię sprowokować, ale nie daj się. To dobry czas na rozwój. Wiele z tego, co robisz, pomoże ci się rozwijać pod względem finansowym.

Czekają na ciebie światowe osiągnięcia i świetlane perspektywy. Ale bądź też przygotowana na spontaniczne wydarzenia, których nie planowałaś. Energia tego miesiąca nie zwiastuje negatywnych scenariuszy, a jedynie przypomina, że życie jest o wiele bardziej zróżnicowane, niż sobie wyobrażamy. Wszystko zmierza ku lepszemu.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości; „Człowiek szuka tam, gdzie jest najlepiej, a ryby tam, gdzie jest najgłębiej”. Ty też chciałabyś się teraz położyć, odpocząć i zrelaksować. Włącz tryb oszczędzania energii i wykonuj codzienne czynności, które nie wymagają nadmiernego skupienia. Podświadomie częściej będziesz zwalniać, niż aktywnie działać.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to energia otworzy przed tobą drogę, abyś mogła pójść tam, gdzie twoje potrzeby. Wiele rzeczy w twoim życiu zmieni się w sposób, w jaki nigdy nie przypuszczałabyś i zostaniesz nagrodzona. Zobaczysz, ze cuda się zdarzają. Nie będziesz chciała marnować czasu na błahe sprawy. Zajmij się swoją karierą.

Ten miesiąc będzie czasem produktywnym i dynamicznym, ale będzie wymagał motywacji i doświadczenia. Popraw swoje umiejętności zawodowe, to z pewnością pomoże ci osiągnąć nowe szczyty kariery. Ucz się nowej wiedzy, rozwijaj swoje talenty, nabywaj nowe umiejętności. Wszystko, co robisz dla biznesu, będzie ci potrzebne w przyszłości.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, to dobry czas na opanowanie nieznanych kompetencji. Być może zostaniesz poproszona o kierowanie działem lub zostaniesz opiekunem obiecującego projektu. Podświadomie będziesz chciała zagłębić się w pracę i nauczyć się czegoś nowego, a ktoś zauważy twój autorytet.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, wiele zmian, a to nowe energie. Chaos informacyjny przestanie wdzierać się do twojego życia i wszystko stanie się nieco bardziej stabilne, zrozumiałe. Szczęście nie będzie jeszcze wielkie i pełne, więc zachowaj pokorę i nie wymagaj od życia zbyt wiele. Zaakceptuj fakt, że nic w życiu nie jest doskonałe.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Zdrowie i Uroda – luty 2022
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 1 lutego 2022
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.