OPIS OGÓLNY

W grudniu pojawią się emocje związane z kierunkiem działania, w którym należy podążać. Nastąpi przegrupowanie energii i możliwości, nastąpi lekkie przyspieszenie wydarzeń. Grudzień przyniesie pytanie: „w co wierzymy?” Jeśli wierzymy w dobre rzeczy, to na pewno się wydarzą. Zostaniemy również sprawdzeni pod względem pewności siebie.  Dobre samopoczucie i zdrowie będą w tym czasie bardzo ważne. Wszyscy będziemy musieli przenieść nasze życie na wyższy poziom. W tym miesiącu będziemy musieli otworzyć się na energię nowych projektów i nowych pomysłów. Oczywiście będzie temu towarzyszyła niepewność czy wszystko się uda, ale zakończenie będzie pozytywne. Przystosujemy się do tego, że wszystkie granice poszerzą, zmienią się i będziemy musieli szukać nowych dróg samorealizacji.  Nastąpi u nas ekspansja – nawet terytorialnie będzie można to odczuć. Musimy zamknąć za sobą przeszłość i otworzyć drzwi do przyszłości. Dostaniemy szansę przejścia do nowego etapu swojego życia. Relacje ulegną zmianie, u niektórych z nas pojawią się nowe, u niektórych umocnią się już istniejące. Nie wolno stać w miejscu, aby nie wypaść ze spirali czasu.

11-2-3

Niech słowo „mogę” stanie się twoim mottem. Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, możesz i wiele ci się uda. Jeśli zaplanowałaś Jedynko każdy krok, to odniesiesz sukces. Rób to, co kochasz i co jest dla ciebie ważne, a wszystko ułoży się po twojej myśli. Znajdź dla siebie zajęcie, nie bój się uczyć nowych rzeczy, bo masz ku temu zasoby, talent i chęci.  Znajdzie się energia i pieniądze na realizację twoich pragnień

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, chcesz wyjść z pozycji „dziecka”, więc aby uniknąć problemów w przyszłości, przepracuj swoje wewnętrzne traumy i wejdź na pozycję dorosłego, a wtedy przyjdzie więcej możliwości, które da los. Możesz łatwo odejść od tego, co ci się nie podoba, zostawić za sobą to, co negatywne. Masz czas, aby zdefiniować, co jest twoje, jaka jest twoja misja. Kiedy już będziesz wiedzieć, osiągniesz swoje cele.  Bądź ostrożny, bo ktoś będzie próbował ukraść twoje pomysły.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, masz przed sobą nową drogę i nie bój się iść w nowym kierunku. Idź za tym, co jest nowe, czyli nowe związki, nowe obszary rozwoju. Będziesz musiał wziąć na siebie nową odpowiedzialność. Możesz wznieść się na nowy poziom, jeśli zaczniesz od zera. Szukaj nowych obszarów rozwoju dla siebie – dotyczy to zarówno biznesu, jak i związków.

Pracuj ciężko i szukaj do podobnie do siebie myślących ludzi, a znajdziesz odpowiedzi w przyszłości, nie w przeszłości. W tym okresie można dokończyć to, co nie zostało zrobione.  Lepiej wszystko sprzedać, przerobić i oddać.  Pomyśl o swojej rodzinie i o tych bliskich, którzy są gotowi napełnić cię radością.  Niech zostaną z tobą tylko ci, którzy są ci bliscy, którzy potrafią z tobą cieszyć się. Będzie to bardzo emocjonalny miesiąc. Przyjaźnie mogą przerodzić się w miłość. Możesz mieć też ochotę na założenie firmy, i to będzie właściwe postępowanie. Nie bój się poprosić o pomoc kogoś, z kim jesteś po tej samej stronie.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, chcesz coś wygrać.  Być może trzeba będzie się czegoś pozbyć, ale należy zrobić to dyskretnie.  Możesz również chcieć odejść od zobowiązań lub sytuacji, propozycji, wyjść z toksycznego związku, a wtedy szybko znajdziesz coś nowego.  Może to być plan odejścia od tego, co wiązało cię z przeszłością. Uważaj, bo ktoś będzie chciał cię śledzić, naśladować i nieuczciwie konkurować z tobą nieuczciwie.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, będziesz miał dużo energii na nowe pomysły, więc zagłębiaj się w to, co nowe, w nowe projekty. Nie bój się zacząć a po prostu rób. To czego nie planowałeś, możesz zrozumieć i dotknąć. Będą ważne spotkania z kimś, kto może pomóc lub wesprzeć. Twoje decyzje mogą podlegać ciągłym zmianom i to, że będzie dobrze nie oznacza, że jutro będzie tak samo. To czas ciągłych zmian.

Nie czekaj, działaj! Będziesz miała siłę, by wszystko zrobić. Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, weź odpowiedzialność finansową i zarządzaj swoimi pieniędzmi. Będziesz myśleć o zarabianiu większej ilości pieniędzy.  Poradzisz sobie, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz, aby wygrać.  Nie martw, bo możesz tego dokonać. Pokażesz siebie na różne sposoby i przyciągniesz ludzi, którzy ci pomogą.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, znajdziesz sposób na wyjście z trudnej sytuacji.  Dobrze sobie poradzisz z pomocą przyjaciół. Może dotknąć cię coś trudnego, możesz otrzymać telefon lub wiadomość o czymś trudnym, ale będziesz wspierany przez ludzi, którzy pomogą ci, bez względu na wszystko.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, do czego będziesz używała Trójko swojej energii? Dla nowego celu, więc nie obawiaj się, bo twoje marzenia spełnią się.  Możesz urzeczywistnić to, co od dawna chciałeś zrealizować. Twój pomysł ma przed sobą wspaniałą przyszłość, więc nie bój się iść naprzód. Bądź proaktywna, nie bój się uczyć, robić interesów, rozwijać swoich pomysłów.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Biodynamiczny – grudzień 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 2 grudnia 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.