OPIS OGÓLNY

11-2-3

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, to dla ciebie miesiąc może zacząć się bardzo aktywnie i ciekawie. Postaraj się być wytrwała Jedynko, staraj się analizować, bo dzięki temu będziesz mogła rozwijać swój sukces. Ten miesiąc zmusi cię do aktywnego, szybkiego i dokładnego działania. Pamiętaj tylko, że twoje pragnienia i wymagania mogą prowadzić do konfliktów.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, musisz dostroić się do pracy, skupić się na tym, co jest dla ciebie ważne, kontrolować wszystkie procesy, które zachodzą wokół ciebie. Musisz przepracować swoje lęki. Jeśli będziesz wątpiła w swój cel, nie osiągniesz go.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, to wiedz, że energia zmusza cię do zatrzymania się i do refleksji. Porzuć stare pomysły, wymyśl nowe osiągnięcia, wyznacz granice nowych horyzontów. Odrzuć stare wzorce myślowe, aby osiągnąć nowe rzeczy. Energia popchnie cię do realizacji ważnych osiągnięć.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, pomyśl o swoich najgłębszych wartościach i wnieś coś do swojej duszy. Podnieś swoje emocjonalne tło. Otwórz się na swoje pasje, rozwijaj zdolności. W tym miesiącu będziesz musiał odpocząć od wszystkich i zastanowić się nad sensem życia. Zapisz się na terapię, aby móc zrozumieć przyczyny swoich wewnętrznych napięć.

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, to nie ma potrzeby spieszyć się, wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie. Oszczędzaj swoją energię, bo będzie Ci potrzebna w następnym miesiącu, żeby móc się przestawić na nową rzeczywistość. Bądź ze sobą szczera, bo jeśli nie podoba ci się jakaś sytuacja, to wyznacz granice. Koniec miesiąca może przynieść radość i spełnienie pragnień. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, to energia zmusi cię do zrobienia czegoś aktywnego. Jeśli masz problem, nie wycofuj się, ale podejmij działanie, szukaj rozwiązania. To czas dokonywania osiągnięć, zakładania biznesu, pracy nad sobą. Trzeba będzie wybrać cel i iść do przodu, aby osiągnąć sukces.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to możesz zrealizować wszystkie swoje pomysły i plany. Wszystko pójdzie tak, jak sobie tego życzysz. Masz wystarczająco dużo energii, aby realizować to, co uważasz za interesujące. Jeśli masz jakieś kreatywne projekty, nie odkładaj ich na później. Motywuj się zajęciami, których wykonywanie sprawia ci przyjemność. Twój biznes będzie wymagał od ciebie zaangażowania. Ogólnie rzecz biorąc, miesiąc ten przyniesie pozytywną energię, ale wykorzystaj ją jak najlepiej.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, myślisz o zmianie, więc wewnętrznie będziesz chciał zmieść wszystkie przeszkody, które mogą stanąć ci na drodze. Rozwiej swoje wątpliwości, zrealizuj swoje marzenia, bo teraz musisz aktywnie działać, bo czas pożegnać się ze starymi formami, trzeba przyjąć nowe.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, będziesz musiał się zatrzymać i zrobić rachunek błędów, albo popracować nad nimi. Sprawy nie są łatwe i nie pójdą dobrze, jeśli nie będziesz w stanie przeanalizować swoich niedociągnięć. Nie pobłażaj zachciankom i emocjom, które są destrukcyjne. Spróbuj znaleźć przyczynę w sobie, poprzez terapię lub jogę. Nie ma teraz energii na rozruch, a jest energia opóźniająca.

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułMądrości Ludowe i Przesądy na lipiec 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 28 czerwca 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.