OPIS OGÓLNY

W tym miesiącu będziemy musieli podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Będziemy musieli położyć ostateczny kres przeszłości, zamknąć ją właściwie, bez emocji. Nie wchodźmy w obraz ofiary, nie bierzmy odpowiedzialności, ani nie przyjmujmy roli obserwatora. W tym miesiącu bądźmy bardzo szczerzy i nie bójmy się wyznaczać granic. Będzie wiele obietnic i wielkich przemówień, ale nie wszystko będzie łatwe do spełnienia. To, co wygląda kusząco i interesująco, w rzeczywistości może takie nie być.
To dobry miesiąc na promocję swoich usług. Część pieniędzy może być zainwestowana w sprzęt lub technologię. Na naszym portalu mamy również kilka technologii, które są unikalne w psychologii, zapraszamy.

11-2-3

Jeśli to jest Liczba Drogi Życia, teraz napełniasz się wspaniałą energią. Wokół ciebie jest dużo dobrej energii, która pomoże ci poczuć się sytym. Być może zaczynasz wszystko od nowa, przechodzisz jakąś nową inicjację. Cały miesiąc może być przepełniony romantyzmem. Jeśli chcesz stworzyć z kimś w sojusz, pomoże ci ktoś z przeszłości. Ktoś, kogo znasz, pojawi się w twoim życiu, zrobi dla ciebie coś miłego. Możesz czuć się potrzebny i szczęśliwy. Możesz powrócić do nauk, które, jak sądziłaś, porzuciłaś. Ten miesiąc może przynieść dar miłości.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, możesz wyruszyć w podróż i poczuć, że cały twój świat się zmienił. Możesz podróżować daleko i znaleźć szczęście. Możesz poczuć się ważny. W tym miesiącu możesz zyskać coś ważnego, np. nową szansę. Pewien etap jest już za tobą, ale przed tobą nowe umiejętności. Podświadomie będziesz chciał zmienić swoje życie. Twoje dziecko będzie chciało twej opieki.

Jeśli to jest Pierwsza Liczba Energii, twoja energia może być zablokowana przez strach. Będzie się wydawało, że wszystkie ograniczenia zaczynają się łączyć. Niektórzy będą mieli okazję wszystko zmienić; zmienić siebie, podjąć ważne decyzje. Pojawi się jednak strach przed wprowadzeniem nowego projektu lub by zmienić coś w swoim życiu. .

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, w tym czasie masz szansę poznać kogoś interesującego lub zabawnego. Możesz dzielić się wiadomościami, opowiadać o swoim życiu. Będziesz interesujący i poznasz ludzi, którzy również sprawią ci wiele radości. To świetny okres na podróże i załatwianie ważnych spraw. Pieniądze będą przychodzić i odchodzić, ale wystarczy ich na wszystko. Ktoś cię obserwuje, być może konkurent, który chce zobaczyć, co masz, zebrać informacje, dla swojego użytku. 

Jeśli to jest Liczba Podświadomości, jest to czas zmian i postępu, będzie to postęp w twoich sprawach. Dobrze zrobisz, jeśli weźmiesz życie we własne ręce. Możesz reklamować swoje produkty. Tam, dokąd zmierzasz, będzie postęp. Aktywnie uczestnicz w swoim życiu, kieruj nim. Staraj się realizować pomysły, wypełniaj dokumenty, szukaj dokumentów i przygotuj to, czego potrzebujesz. Możesz wygrać tylko wtedy, gdy przygotujesz się do tego zwycięstwa we właściwy sposób..

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, trzeba dążyć do tego, aby stać się popularnym. Powiedz ludziom o tym, co zamierzasz zrobić, przygotuj swoją publikę, załóż Instagram, niech wszyscy cię zobaczą i polubią. Od Wszechświata przyjdzie do ciebie prezent w postaci inspiracji; może będziesz pełen energii, ktoś złoży ci ważną ofertę, więc nie powinieneś jej odrzucać. Jest to bardzo emocjonalny czas.

Jeśli jest to Liczba Drogi Życia, to w tym miesiącu coś dobiegnie końca i być może będziesz musiała Trójko zamknąć za sobą ważne drzwi. Pojawią się wiadomości, które będą dla ciebie traumatyczne. Być może jakaś historia dobiega końca i już do niej nie wrócisz. Jeśli jesteś w długotrwałym związku, to w tym miesiącu przydałoby ci się trochę odpoczynku lub dużo kreatywności, radości. Powinnaś pomyśleć o swoim zdrowiu. Wyjazdy mogą za bardzo przeciągać się.

Jeśli jest to Liczba Podświadomości, czas na pauzę. Nie nastawiaj się na to, że wszystko pójdzie po twojej myśli. Rzeczy będą się działy z różnym powodzeniem. Być może uda ci się nawiązać z kimś kontakt. Nie bój się szukać przyjaciół i tych, którzy mogą ci pomóc w jakiejś ważnej sytuacji. Twoje życie może się całkowicie zmienić.

Jeśli jest to Pierwsza Liczba Energii, skup swoją energię na tym, co jest twoje, nie bój się bronić swoich przekonań, opinii i granic. Jeśli masz pomysł, musisz go bronić. Nie oddalaj się od swojego terytorium. Możesz zacząć coś od zera. Być może zaczniesz badać obszar, który jest dla ciebie zupełnie nowy, być może właśnie stawiasz pierwsze kroki w nowym życiu. 

Z powrotem

SPOSÓB OBLICZANIA

Liczbę Drogi Życia obliczamy w następujący sposób – wszystkie cyfry, które występują w dacie urodzenia, należy do siebie dodać. Otrzymany wynik redukujemy do jednej cyfry.

23.9.1984 = 2 + 3 + 9 + 1 + 9 + 8 + 4 = 36 = 3 + 6 = 9  Liczba Drogi Życia
7.11.1970 = 7 + 11 + 17 = 35 = 3 + 5 = 8 Liczba Drogi Życia

♦♦♦

Ten horoskop nie dotyczy tylko wibracji Drogi Życia, ale możemy również brać pod uwagę Liczbę Podświadomości.

Oblicza ją się następująco:
Pierwszą cyfrę z dnia urodzenia mnożymy przez 2 i wynik odejmujemy od niezredukowanej liczby Drogi Życia, np.

Data – 23.09.1984
23 + 9 + 1984 = 54
2 x 2 = 4
54 – 4 = 50 = 5 Liczba Podświadomości

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35
7 x 2 = 14
35 – 14 = 21 = 3 Liczba Podświadomości

♦♦♦

Pierwszą Liczbę Energii obliczamy następująco:
Dzień urodzenia mnożymy przez 2, po czym otrzymany wynik dodajemy do Liczby Drogi Życia.
Suma, którą otrzymamy, to Pierwsza Liczba Energii.

Data – 23.09.18984 
23+ 9 +1984 = 54 (23 + 9 + 22) Liczba Drogi Życia
23
(dzień ur.) x 2 = 46
46 + 54 = 100 = 1 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Data – 7.11.1970
7 + 11 + 1970 = 35 (7 + 11 + 17) Liczba Drogi Życia
7 (dzień ur.) x 2 = 14
35 + 14 = 49 =4 + 9 = 13 = 1 +3 = 4 (należy zredukować, aby otrzymać wynik od 1 do 9) Pierwsza Liczba Energii.

Oferty Analiz

Emma Lange – portfolio
Emma Lange – blog
adres e-mail: kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 25 sierpnia 2021
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 26 sierpnia 2021
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.