1 lutego – dziś możesz w domu przywrócić porządek. Posadź kwiaty, wyczyść przedmioty posrebrzane, srebro i kryształy.

2 lutego – nie powinieneś robić dziur w ścianach i przyklejać tapet. Nie powinieneś robić rzeczy, które wymagają wysiłku.

3 lutego – zorganizuj dzień w kuchni, upiecz, ugotuj ciekawe dania. Spróbuj czegoś nowego – możesz kupić amulet do kuchni. Praca w kuchni pomoże ci się zrelaksować.

4 lutego – to dziś dzień, kiedy możemy szybko się zmęczyć, więc pracę domową lepiej wykonywać wspólnie.

5 lutego – przygotuj dziś plan dnia i przez długi czas rozwiązuj tylko aktualne kwestie, dotyczące finansów i gospodarstwa domowego.

6 lutego – możesz zacząć robić naprawy, na przykład podkleić tapety, zbić meble, albo kupić meble. Ogólnie rzecz biorąc, poświęć więcej uwagi swojemu hobby, które jest związane z drewnem.

7 lutego – dziś weź kąpiel. Sprawdź czy lustra są czyste.

8 lutego – dziś każda praca z wodą, w łazience przyniesie szczęście. Weź kąpiel z dodatkiem aromaterapii.

9 lutego – konieczne jest rozwiązanie i zwrócenie szczególnej uwagi tylko na sprawy, które nie mogą dłużej czekać. Należy uporządkować swoje papiery. Jeśli zdecydujesz się zmienić lub zainstalować internet, złóż dzisiaj zamówienie.

10 lutego – to dobry dzień na pracę z wełną i dywanami, z wełnianymi ubraniami. Należy dokładnie wyczyścić te puszyste tkaniny, aby dodatkowo chronić się przed alergiami.

11 lutego – można kupić przedmioty do cięcia i przekłuwania, takie jak noże, widelce, itp. Można również kupić narzędzia, takie jak wkrętaki.

12 lutego – dziś można kupować drogie rzeczy, np. meble.

13 lutego – kupuj drewniane i gliniane przedmioty, a także możesz zmienić kwiaty w domu. Staraj się uzyskać piękne, niezbędne i jednocześnie niedrogie rzeczy.

14 lutego – wszystko, czego się podejmiecie w tym dniu, wykonujcie świadomie i postępujcie zgodnie z pewnymi zasadami. Tylko wtedy, gdy zdacie sobie sprawę z całego procesu, zakończcie wszystko z powodzeniem.

15 lutego – dziś możesz wyrzucić wszystkie stare rzeczy z domu, to poprawi twoją sytuację finansową. Kupuj tylko to, co najbardziej potrzebne.

16 lutego – dołóż wszelkich starań, aby zapewnić komfort w domu. Kup akcesoria łazienkowe, bieliznę do sypialni lub ciepłą, piękną narzuta na łóżko.

17 lutego – jeśli potrzebujesz nowych koców lub poduszek, dziś jest pomyślny dzień, aby je kupić.

18 lutego – kup sobie jakąś niezbędną, drogą rzecz do kuchni lub pokoju dziecięcego. Przyciągniesz powodzenie do domu, jeśli zrobisz komuś prezent.

19 lutego – musisz inwestować swoją siłę tylko w to, co jest bardzo potrzebne dla twojego domu. Utrzymuj porządek.

20 lutego – dziś wykonuj pracę, która wymaga skrupulatności i cierpliwości. Posprzątaj dom.

21 lutego – pamiętaj, aby dziś posprzątać swoją sypialnię, to pomoże wnieść nowe energie w relację z partnerem. Dzisiaj zmęczenie może przyjść szybko, więc uważaj, aby nie przepracować się.

22 lutego – to dobry dzień na zakup obrazów, kalendarzy – wszystkiego, co później posłuży jako dekoracja domu.

23 lutego – spraw, aby twoje pozytywne emocje działały dzisiaj. Wyczyść lustra i wypoleruj okna, a także oczyść buty i ubrania.

24 lutego – to dobry dzień na zakup i naprawę sprzętu, naprawienie samochodu lub robotów kuchennych.

25 lutego – dobry dzień, aby poradzić sobie z problemami, które cierpliwie czekały na swoją kolej. Można kupić chemikalia do czyszczenia dywanów, mebli lub podłogi.

26 lutego – jeśli masz piwnicę, balkon lub garaż, dziś możesz przywrócić tam porządek i wyrzucić stare rzeczy.

27 lutego – staraj się dzisiaj unikać zamieszania. Aktywność w tym dniu przyniesie niepotrzebne wydatki energii. Staraj się robić tylko dobrze ugruntowane rzeczy, które nie wymagają dużego wysiłku.

28 lutego – jeśli masz chęć, to dziś możesz zmienić wszystko, co już stało się niepotrzebne i nieistotne. Możesz ofiarować komuś swoje rzeczy, ponieważ ich nie potrzebujesz. Postaraj się wykazywać we wszystkim dyscyplinę.

|